F.E.A.R. 2 : Project Origin

اطلاعات جدید از شماره دوم بازی بزرگ F.E.A.R به نام Project Origin منتشر شده به شرح زیر:

ادامه بازی از آنجایی آغاز میشود که شما خود را در راه روی بیمارستان با حالتی بد و وخیم از آن سقوط میبینید و دکتر روی سر شما با کوشش فراوان در حال بازگزدانی شما با شک های متوالی میباشد اما عملیات با موفقیت انجام نمیشود و شما ناگهان در فضایی تاریک میرودید که سایه دخترک قرمز پوش بار دیگر ترس را بر جان شما هدیه میکند!
28 روز از مردن شما میگذرد اما جسم مرده شما به کمک نیرویی مرموز دوباره لباس بر تن میکند و از کانال دریچه تهویه بیمارستان به داخل سالن اصلی وارد میشود...
همانطور که در یکی از تصاویر مشاهده میکنید واکنش های فیزیکی بعد از شلیک از اسلحه همانند fireball خواهدبود یعنی رشته های گرمایی آتش به اطراف پرتاب میشود این اولین تکنیک خاص ارتقا یافته در شماره دوم میباشد.
در این عنوان سعی شده از رنگ grey یا خاکستری در افکت های تصویری استفاده ریزکارانه و فنی انجام شود و این خود نیز یافته ای در دنیای بازی سازی برای حس اسلومیشن تصویری رنگی و سیاه و سفید میباشد.
در Project Origin همه شهر به رنگ Auburn یعنی تقریبا قرمز مایل به زرد دیده میشود و این نوعی تلفیق رنگ بندی جدید نسبت به واقع آتشین و حادثه ای بازی و القا حس ترس در بازی میباشد.
در این عنوان به طور پی در پی شاهد gloomy playgrounds ( زمینه بازی و محیط افسرده و غمناک ) خواهید بود.
از ابداعات جدید افزوده شده به این عنوان میتوان به cover گیری در پشت هر وسیله به مانند عنوان Gears Of War باشیم یا در طول حرکت در راهرو به صورت داینامیک و متعدد از روی اشیا بلند پرش و سر خرد.
سیستم شبیه سازی مبارزه hand-to-hand دقیقا همانند عنوان COD در این بازی اعمال شده است.
health system یا سیستم بهبود سلامتی بازی نیز به صورت خودکار و در گذشت چند ثاتیه بهبود میابد و باز هم برای نمونه عنوان سری COD مثال زده شده است.

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

ممنون از رضا

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
سلام
من هرکاری کردم بازی تو Xfire نمیاد و دستی هم میارمش ارور میده 2 تا فایل رو میگه پیدا نکردم
یکیش میگه:
در مسیر جاری فایل steam.exe رو پیدا نکردم
یکی هم میگه در مسیر بازی و /SteamApps/*/fear2/FEAR2.exe رو پیدا نکردم
کسی میدونه مشکل چیه ؟
قربان شما
خداحافظ

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
سلام
من هرکاری کردم بازی تو Xfire نمیاد و دستی هم میارمش ارور میده 2 تا فایل رو میگه پیدا نکردم
یکیش میگه:
کسی میدونه مشکل چیه ؟
قربان شما
خداحافظ

از چه کرکی استفاده میکنی ؟:confused:

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
سلام
یکیش میگه:
کسی میدونه مشکل چیه ؟
قربان شما
خداحافظ
شما Steam رو نصب کن و یک شرتکات از بازی رو تو فولدری که خواسته کپی کن. آدرس اون شرتکات رو هم به Xfire بده...!مشکلت حل میشه..

Radian

کاربر سایت
Mar 28, 2007
122
شما Steam رو نصب کن و یک شرتکات از بازی رو تو فولدری که خواسته کپی کن. آدرس اون شرتکات رو هم به Xfire بده...!مشکلت حل میشه..

عجب ... حیف شد ، چون من بازی رو دیروز تموم کردم و نشد توی Xfire هم بیارمش ! توی رکوردم ثبت

نشد . BAD LUCK ... ولی زود تموم شد ها !

یه صحنه هاییش جالب بود ، مورد پسند ترین جاهاش ، مثلا مواقعی بود که پشت APC میشستی و باید تیمت رو ساپورت میکردی .

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام
یکیش میگه:
کسی میدونه مشکل چیه ؟
قربان شما
خداحافظ
اول برید تو جایی که xF نصبه بعد فایلی به اسم Xfire_games پیدا کنید و با یک ویرایشگر متنی مثل notepad فایل رو باز کنید
بعد با استفاده از کلید ترکیبی Ctrl+F باکس سرچ رو باز کنید و تایپ کنید F.E.A.R. 2: Project Origin
بعد احتمالا 2 مدل پیدا میکنه یکیش دمو بازی هست یکیش خود بازی اصلی...دمو که مشخصه جلو مینویسه DEMO
بازی اصلی رو پیدا کنید پیدا کنید(مثل تصویر زیر)
MagicalSnap-2009.03.1920.34-004.png

بعد از عبارت های زیر خط های قرمز رو کلا پاک کنید.
خط آبی هم به صورت نوشته شده تغییر بدید
[5708]
LongName=F.E.A.R. 2: Project Origin
ShortName=fear2
LauncherExe=FEAR2.exe
DetectExe=SteamApps\*\F.E.A.R. 2: Project Origin\FEAR2.exe
Launch=%UA_LAUNCHER_EXE_PATH% -applaunch 12420 %UA_LAUNCHER_EXTRA_ARGS% %UA_LAUNCHER_NETWORK_ARGS%

InGameRenderer=D3D9
InGameFlags=USE_PRESENT|ENABLE_MOUSE|USE_DINPUT_MOUSE|ENABLE_BROWSER
بعد فایل رو سیو کنید و به صورت دستی توی Xfire بشناسونید :D
تست نکردم فکرم نکنم کار کنه :smile:

hλdi

کاربر سایت
Mar 19, 2009
80
نام
هادی
سلام من چراغ قوه ام سایه تولید نمیکنه. در واقع هیچ کدوم از نور های صحنه سایه های بلادرنگ تولید نمیکنن. مال من اینجوریه یا کلا مال بازی هست و کاریش نمیشه کرد؟!

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
این کار رو ، روی همه حالت ها انجام دادم ، ولی باز هم ، همون پیغام میاد !
راه دیگه ایی نیس ؟
از چه Sound Cardــی استفاده میکنی اگر انبورد هم هست بگو.بعد یه کار دیگه هم بکن Readme بازی رو برام بزار ببینم چون من خودم بازی رو پاک کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر