F.E.A.R. 2 : Project Origin

اطلاعات جدید از شماره دوم بازی بزرگ F.E.A.R به نام Project Origin منتشر شده به شرح زیر:

ادامه بازی از آنجایی آغاز میشود که شما خود را در راه روی بیمارستان با حالتی بد و وخیم از آن سقوط میبینید و دکتر روی سر شما با کوشش فراوان در حال بازگزدانی شما با شک های متوالی میباشد اما عملیات با موفقیت انجام نمیشود و شما ناگهان در فضایی تاریک میرودید که سایه دخترک قرمز پوش بار دیگر ترس را بر جان شما هدیه میکند!
28 روز از مردن شما میگذرد اما جسم مرده شما به کمک نیرویی مرموز دوباره لباس بر تن میکند و از کانال دریچه تهویه بیمارستان به داخل سالن اصلی وارد میشود...
همانطور که در یکی از تصاویر مشاهده میکنید واکنش های فیزیکی بعد از شلیک از اسلحه همانند fireball خواهدبود یعنی رشته های گرمایی آتش به اطراف پرتاب میشود این اولین تکنیک خاص ارتقا یافته در شماره دوم میباشد.
در این عنوان سعی شده از رنگ grey یا خاکستری در افکت های تصویری استفاده ریزکارانه و فنی انجام شود و این خود نیز یافته ای در دنیای بازی سازی برای حس اسلومیشن تصویری رنگی و سیاه و سفید میباشد.
در Project Origin همه شهر به رنگ Auburn یعنی تقریبا قرمز مایل به زرد دیده میشود و این نوعی تلفیق رنگ بندی جدید نسبت به واقع آتشین و حادثه ای بازی و القا حس ترس در بازی میباشد.
در این عنوان به طور پی در پی شاهد gloomy playgrounds ( زمینه بازی و محیط افسرده و غمناک ) خواهید بود.
از ابداعات جدید افزوده شده به این عنوان میتوان به cover گیری در پشت هر وسیله به مانند عنوان Gears Of War باشیم یا در طول حرکت در راهرو به صورت داینامیک و متعدد از روی اشیا بلند پرش و سر خرد.
سیستم شبیه سازی مبارزه hand-to-hand دقیقا همانند عنوان COD در این بازی اعمال شده است.
health system یا سیستم بهبود سلامتی بازی نیز به صورت خودکار و در گذشت چند ثاتیه بهبود میابد و باز هم برای نمونه عنوان سری COD مثال زده شده است.

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

Asset.aspx

ممنون از رضا

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
از این نظر که این شماره ادامه موفقی برای شماره اول بود و اینو باید قبول کنیم با توجه به اینکه دشمنان جدید و ربات اضافه شده بود
تنها روایت داستانش ضعیف بود که تو ترسیدنش هم مشکل ایجاد کرد
ولی درکل به نظر بعضی ها بازی عالی ای هستش و به نظر بعضی ها بد هستش...به نظر من از شماره اول بهتر بود...البته f.e.a.r یه بازیه درجه اول FPS نیست

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
از این نظر که این شماره ادامه موفقی برای شماره اول بود و اینو باید قبول کنیم با توجه به اینکه دشمنان جدید و ربات اضافه شده بود
تنها روایت داستانش ضعیف بود که تو ترسیدنش هم مشکل ایجاد کرد
ولی درکل به نظر بعضی ها بازی عالی ای هستش و به نظر بعضی ها بد هستش...به نظر من از شماره اول بهتر بود...البته f.e.a.r یه بازیه درجه اول FPS نیست
F.E.A.R تو سال 2005 خدا بود!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
تو احیانا cheat نزدی بچه جون :biggrin1: ؟ والا اینقدر هم کوتاه نبود فکر کنم اگه بازیو خالی کنی از دشمن هم برای طی کردن مراحل بیشتر از 2-3 ساعت طول بکشه!:biggrin1:
پ.ن: خوب شد عضو تحریره نشدی این امتیازات داغون چیه میدی:biggrin1:
بازم میگم shellchock در حد 6-7 اونوقت این 6:biggrin1:
میثم به من توهین میکنی :D تو ایغس فایر به سیخ میکشمت :D
نمیدونم ولی اصلا بازی محیط هاش برام ارزش نداره و صدا گذاریش هم مزید بر علت شده سر رو میندازم پایین هاورست میکنم میرم جلو...تا الان تنها صحنه قشنگی که دیدم وسط interval 5 بود جایی که توی مدرسه همه جا تاریک میشه هی زرت زرت آلما رو میبینی :D

جدا چطوري دو ساعته رفتي 80 درصد از بازي رو ؟ :laughing:
الان interval 6 هم تموم کردم و 3 ساعت بازی کردم...:laughing:
MagicalSnap-2009.03.1702.41-001.png

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من زمانيكه اسنايپرش رو گرفتم بازي برام خيلي جذابتر شد
من نميدونم چرا به اين اسلحه انقدر علاقه دارم :laughing:
هميشه هم توي كامنتر من اسنايپر ميخرديم :biggrin1:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
میثم به من توهین میکنی :D تو ایغس فایر به سیخ میکشمت :D
نمیدونم ولی اصلا بازی محیط هاش برام ارزش نداره و صدا گذاریش هم مزید بر علت شده سر رو میندازم پایین هاورست میکنم میرم جلو...تا الان تنها صحنه قشنگی که دیدم وسط interval 5 بود جایی که توی مدرسه همه جا تاریک میشه هی زرت زرت آلما رو میبینی :D

الان interval 6 هم تموم کردم و 3 ساعت بازی کردم...:laughing:
MagicalSnap-2009.03.1702.41-001.png
یه n00b ــو از چی میترسونی؟:d
آخر بازیو فکر کنم یه کارگردان خز ایرانی ساخته:lol: ببین فقط بخند!:lol: انتظار یه همچین پایان تهوح (درست نوشتم؟:d) آوریو نداشتم!:sick:
به هر حال این بازی دیگه حسیو که سال 2005 وقت بازی کردن نسخه ی یک داشتم بهم نداد واقعا ضد حال بود!:( البته نه اینکه بازی افتضاح باشه ولی خو وقتی توقعت براورده نشه حالت گرفته میشه ضد حال میخوری :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
البته دوستان قبول كنيد كه اگر بازي عنواني مثل F.E.A.R نداشت 100%به عنوان بهترين بازي ها شناخته ميشد
اما چون اون عنوان رو يدك ميكشه باب ميله خيليا نشد ;)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی رو دیشب تموم کردم . اما واقعا به باحالی سال 2005 نبود. اما Action راضی کننده ای داشت ولی متاسفانه داستانش بد بود....
گرافیک هم خوب بود منتها بسوزه این :cheesygriCryengine که دیگه هرچی بازی میکنم گرافیکش به چشم نمیاد :-"

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
F.E.A.R تو سال 2005 یک بازی فوق العاده بود و اصلا با F.E.A.R 2 قابل مقایسه نیست.
F.E.A.R 2 نتونست طرفداراشو راضی نگه داره ولی اون جوری هم نیست که بازی رو انجام ندن به نظر من بازی خوبی هست یک خوبی که حداقل داره سلاحهاست تو این شماره بیشتر بودن و اضافه کردن ربات بود.گرافیک بازی هم زیاد بد نیست قابل تحمله کلا بازی خوش دستی هست ولی با شماره اولش اصلا قابل مقایسه نیست.http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=30547

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
رفيق كجا خوندي كه نتونسته طرفداراشو راضي كنه ؟ :laughing:

دوست من منظور من اینه که کسی که F.E.A.Rرو بازی کرده باشه و طرفدارش باشه این شماره زیاد بهش نمی چسبه من که خودم طرفدار دو آتیشه F.E.A.R هستم این بازی رو به عنوان ادامه قوی برای F.E.A.R قبول ندارم به هزار یک دلیل.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بله . بازي از چند نظر ضعيفتر شده اما از چند نظر هم قوي تر
در كل نه راضي كننده بود نه ناراضي كننده
به عنوانه Fear خيلي راضي كننده نبود
اما به عنوانه يك FPS حرف نداشت ;)

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
هنوز فرصت نکردم بازی رو خوب انجام بدم ، اما با توجه به همین مقدار کمی که بازی کردم : گیم پلی عالی بود ، گرافیک هم در سطح خوبی قرار داشت اما ممکنه داستان نسبت به شماره اول خوب نباشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر