Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

StevenK

عضو جدید
Jun 1, 2021
1
این بازی صادقانه همان چیزی است که من همیشه از یک بازی خواسته ام. من از زمان Everquest یک بازی تنبیهی را از دست داده ام. من عاشق تیرانداز اول شخص و RPG هستم و این صادقانه بهترین از هر دو جهان است. واقعیت این است که هنگام مرگ دنده خود را گم می کنید ، صادقانه بهترین است. بسیاری از بازی ها باعث نمی شوند شما هر روز احساس هر چیزی کنید ، اما این بازی قطعاً احساس می کند. وقتی دنده واقعاً خوبی را از دست می دهید ، از دستیابی به آن بسیار راضی بودید و واقعاً به دردتان می خورد. هنگامی که شما یک پسر آبدار را با ماسین خود می کشید ، نمی توانید شادتر باشید. فکر می کنم این ممکن است بازی ای باشد که طی چند سال آینده انجام می دهم. من فقط 151 روز این بازی را در اختیار دارم ، اما تاکنون بیش از 1800 ساعت ثبت نام کرده ام. این بازی فوق العاده اعتیاد آور است و من آن را به هر کسی که می تواند وقت خود را صرف یادگیری همه چیزهایی کند که برای موفقیت لازم می دانید توصیه می کنم. شما باید همه نقشه ها و الگوهای ترافیک را بدانید تا بدانید کجا باید جستجو کنید و از آنها آگاهی داشته باشید.

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
این بازی صادقانه همان چیزی است که من همیشه از یک بازی خواسته ام. من از زمان Everquest یک بازی تنبیهی را از دست داده ام. من عاشق تیرانداز اول شخص و RPG هستم و این صادقانه بهترین از هر دو جهان است. واقعیت این است که هنگام مرگ دنده خود را گم می کنید ، صادقانه بهترین است. بسیاری از بازی ها باعث نمی شوند شما هر روز احساس هر چیزی کنید ، اما این بازی قطعاً احساس می کند. وقتی دنده واقعاً خوبی را از دست می دهید ، از دستیابی به آن بسیار راضی بودید و واقعاً به دردتان می خورد. هنگامی که شما یک پسر آبدار را با ماسین خود می کشید ، نمی توانید شادتر باشید. فکر می کنم این ممکن است بازی ای باشد که طی چند سال آینده انجام می دهم. من فقط 151 روز این بازی را در اختیار دارم ، اما تاکنون بیش از 1800 ساعت ثبت نام کرده ام. این بازی فوق العاده اعتیاد آور است و من آن را به هر کسی که می تواند وقت خود را صرف یادگیری همه چیزهایی کند که برای موفقیت لازم می دانید توصیه می کنم. شما باید همه نقشه ها و الگوهای ترافیک را بدانید تا بدانید کجا باید جستجو کنید و از آنها آگاهی داشته باشید.
خارجی هستی از گوگل فارسی کردی ؟ :D

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
it's really good game with trash support

M-SNORK

کاربر سایت
Apr 22, 2009
141
You have to know it my friend this game suffers from the stupidity and neglect of the developer

• Smile
Reactions: Paradise Lost

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
پادکست اخر نیکیتا در مورد بازی
-خیلی اتفاقات مهم و تغییرات جدی در پچ های آینده رو شاهد خواهیم بود.مثل مشکل پیدا کردن تفنگ ها ، کم شدن دقت تفنگ ها وقتی که تعمییر نشده باشن ، تاثیر گذاری کاور ضده خاک و ...
-تریدر ها دیگه گان کاملا سالم نمیفروشن ، گاناشون بین رنج 70 الی 100 درصد سلامت به فروش میرسن.
-کل سایت های بازی ، رد دات ها ، اپتیکس ها ، یونیفورم ها و ... همگی شامل تغییر و به نوعی "بهبود" خواهند شد.
-رد دات لئوپولد به زودی اضافه میشه.
-برنامه دارن بشه نور رد دات ها رو کم و زیاد کرد به صورت دستی توی خوده رید.
-اسکوپ ها شامل تغییر در دید خواهند شد که البته نیاز به برنامه نویسی مجدد هست.
-قابلیت اینکه بتونین ویپن رو با هر تیکه که دارین (فعلا اپر رسیور) و اونو ست کنید به زودی اضافه میشه ، دیگه لازم نیست حتما بیس ویپن رو داشته باشین تا بتونین حتما کاستومایزش کنید.
-باگ ADS به زودی رفع خواهد شد.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
تریلر جدید تارکو که چند ساعت پیش امد ! وای پسر این مپ محشره

فیوچر جدید ، نابود کردن دیوار توی مپ استریت

چیزی که حدس میزنم باس مپ تارکو هست ، با یک ای پی سی میاد با برو بکس ، توجه کنین تورت بالا میچرخه پس احتمالا توپم میزنه

این صحنه کله کتاب ها و قفسه میشکنن و میریزن ! کلا توی این تریلر دارن قدرت فیزیکی بازی رو نشون میدن که برای اولین باره دارن پیاده می کنه با این حجم و وسعت انگار

BTR-80 ساخت روسیه

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
نکات مهم مصاحبه پستیلی با نیکیتا:
  • آر پی جی و مین جهت مقابله با APC اضافه خواهند شد
  • قرار است PMC های ویژه به مپ استریتس آو تارکاو اضافه شود
  • مپ استریتس دارای حداقل دو باس خواهد بود( ممکن است باس سوم هم اضافه شود)
  • باس های سایر مپ ها قادر خواهند بود آزادانه حرکت کنند به این معنی که ممکن است با باس های مپ استریتس ملاقات کنند
  • نفربر زرهی توسط بازیکن ها قابل استفاده خواهد بود بدین صورت که با پرداخت مبلغی میتوان از آن بعنوان تاکسی برای جابجایی در مپ استریتس استفاده کرد، همچنین پلیر ها میتوانند از سلاح های نفربر نیز استفاده کنند.
  • در حال حاضر سازنده ها در پروسه اضافه و حذف کردن مواردی برای بالانس کردن نهایی مپ استریتس هستند.
  • محل های از پیش مشخص شده ای خواهد بود که دیوار های آن قابل تخریب باشد( همه دیوار ها قابل تخریب نیستند). هم بات ها و هم پلیر ها توانایی تخریب دیوار ها را دارند. بعضی از در های چوبی نیز با مواد منفجره قابل تخریب خواهند بود.
  • سیستم کارمای اسکو: کارما بالاتر امتیازاتی خواهد داشت مانند آیتم های جدید در تریدر ها، تجهیزات بهتر برای اسکو پلیر و اگر کارمای خیلی بالایی داشته باشید باس و گارد ها ممکن است در درگیری ها به کمک شما بیایند!

باس جدید فکتوری :

1623994248354.png

توی اکسپنشن فکتوری اضافه میشه.اسمش Tagilla هست.

ایونت جدیدی هم به بازی اضافه شده ،

1623994305570.png

کیلا 100% اسپان داره توی مپ فکتوری ، معلوم نیست تا کی حالا اینطوری باشه.

زیر عکس نوشته
С днём рождения, Малой که میشه Happy birthday, little one / kid پس یه جورایی تایید شد عملا که تاگیلا باس جدید فکتوری ، بردار بزرگتر کیلا هستش !

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
اول اسپانشون می کنن بعد کوئستشو میدن :D پیرو پست بالا ، یک کوئست هم اضافه شده از طرف پراپر ! تایید میکنه همه باسا ریزرو هستن و میتینگ دارن ، برین اونجا احتمال داره باشن.

unknown.png

اینم خودمون زدیم امروز وسط ریزرو

1624113560562.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر