Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

milad.siamaki

کاربر سایت
Feb 11, 2019
3
منم امروز با td lte ایرانسل نمیتونم وارد شم
آقا منم نمیتونم وصل بشم قبلا به نت و استور وصل میشد ولی داخل اکانت نمیرفت و ساین این نمیشد اما الان با اینکه میگه همه سرویس ها در دسترسه اما کلا وصل نیست لطفا بقیه دوستان هم بیاند اطلاع رسانی کنند بدونیم مشکل سراسریه یا خیر ،،،، نکنه دستگاهم بن شده باشه ؟؟؟

• Like
Reactions: soheil.nilavari2

milad.siamaki

کاربر سایت
Feb 11, 2019
3
آقا از من کلا وصل نمیشه حتی با چیز شکن
کسی میدونه مشکلش چیه ؟؟
میزنه مشکلی نیس و به اینترنت وصله اما تو صفحه اول باز نوشته کانکت تو ایکس باکس لایو و وصل نمیشه

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
آقا از من کلا وصل نمیشه حتی با چیز شکن
کسی میدونه مشکلش چیه ؟؟
میزنه مشکلی نیس و به اینترنت وصله اما تو صفحه اول باز نوشته کانکت تو ایکس باکس لایو و وصل نمیشه
گاهی وقتی dns درست کار نمیکنه اینجوری میشه
خیلی وقتا ساین این میشه ولی سیوها لود نمیشه.ی dns دیگه وارد کن

milad.siamaki

کاربر سایت
Feb 11, 2019
3
گاهی وقتی dns درست کار نمیکنه اینجوری میشه
خیلی وقتا ساین این میشه ولی سیوها لود نمیشه.ی dns دیگه وارد کن
مرسی داداش میشه لطف کنی هرچی dns میشناسی که جواب داده بهم بگی تا من یکی یکی امتحان کنم ؟ ممنونم

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام

من کلا نمیتونم بازی رو اجرا کنم ساین میشم ولی موقع اجرا بازیا ارور میده. کسی داره این مشکل رو ؟

چ اروری میده؟؟

man az laptop v-p-n share mizanam roi xbox one va bedone hich DNS rahat emroz bazi kardam..yadeton nare mohem server e roi VPN hast ke chi mizanaid
be rahati mitoni be yeki 2 ta serever UK ping aly be dast biarid......sorry pc man faris nadare
بله ولی nat type اذیت میکنه مخصوصا برا party ها

پ.ن:::
ب الان دارم تست میکنم روی شرکت شاتل هیچ dns کار نمیده تمام از کار افتاده کار هم بده هیچ چیز دریافت نمیشه یعنی اطلاعات اکانت و سیو ها بازی ها...

آخرین ویرایش:

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,868
چ اروری میده؟؟

بله ولی nat type اذیت میکنه مخصوصا برا party ها

پ.ن:::
ب الان دارم تست میکنم روی شرکت شاتل هیچ dns کار نمیده تمام از کار افتاده کار هم بده هیچ چیز دریافت نمیشه یعنی اطلاعات اکانت و سیو ها بازی ها...

0x800705b4

dns هم عوض کردم یه بار فرقی نکرد. با دیتا ایرانسل وصل و ساین میشم تا دیروز یادمه اوکی بود

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Hossein.s

کاربر سایت
May 1, 2011
16
نام
حسین سلطانلو
دوستان کسی با بازی های EA مثل BF 1 مشکل کانکت شدن نداره؟
با DNS زیر هم کانکت نمی شه
185.55.225.25
185.55.226.26
من هم همین مشکل رو دارم و به سرورهای FIFA19 و BF1 نمی‌تونم وصل بشم. با چندتا دی‌ان‌اس مختلف هم تست کردم نشد.

• Like
Reactions: Arman210

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
ساین نمیشه از صبح ولی با این DNS من و دوستام میتونیم دوباره کانکت شیم تست کنید:

185.55.225.25
185.55.226.26

دستت درد نکنه. نجاتم داد.

Edit: متاسفانه نه میتونم دانلود بکنم با این dns و نه اچیومنت های اکس باکس ۳۶۰ ثبت میشه.

باید خماری کشید فعلا...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Synyster

amira3x

کاربر سایت
Sep 29, 2018
6
سلام کسی میدونه فیفا دو به دو لایو یعنی ما دو نفر اینور اونا دو تا اونور چطوری میشه بازی کرد خماره اینم چند بار دو نفر اومدن تو لایو با من تکی بازی کردن ولی من هر کاری کردم دو به دو یا دو به یک نشد بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر