Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ممنون،
خوندم ولی اخه چه جوری بدون dns وصل بشیم؟؟؟؟
چاره ای نداریم!
شما دی ان اس دیگه ای که کار کنه سراغ داری؟؟
چون من حتی دی ان اسهای( بگذر)
هم میزنم کلا کار نمیکنه!!!
حالا بنظرت این ارورهایی که داده مال سخت افزاره یا نرم افزار خود کنسول یا نتمون؟؟ از کجا میشه فهمید؟
هم نت مبین نت دارمدهم شبدیز، وقتی کنسول خاموشه ، روشنش میکنم همه چی عادیه تما کافیه لاگ اوت کنم یا نتم تایم اوت طولانی بده، کلا از اکانت پرتم میکنه بیرون دیگه هم لاگین نمیکنه میگه دیتای اکانتت دانلود نمیشه در صورتی که تست کانکشنها همه اوکی هست!
اگه بخاطر اون اسپمهایی که فرستاده، راه حلی داره ؟؟
چون من با شرکت بگذر در ارتباط هستم از تلگرام و مشکل داشته باشم مسیج میزنم و جواب میدن ولی سر این قضیه گفتن بررسی میکنن ( پیچوندن یجورایی) اما اگه مطمعنی از این قضیه، یک اسکرینی چیزی بده بهم بخاطر این اسپمها تا براشون ارسال کنم بلکه فرجی بشه
این حرف شما مثل این میمونه که من اینترنتی وارد ایمیل شما و حساب بانکیتون بشم و شما مدرک جم کنی که بمن ثابت کنی که من اینکارو کردم.
چه فرجی حاصل شه .
ازشون بپرس شرکتشون با اراعه این dns ها چجوری کسب در امد میکنه . فروش اطلاعات؟ جاسوسی؟ ارسال اسپم از طرف صاحب اکانت؟
اینکه چه اسپم هایی ارسال شده که اکانت من معلق شده من نمیدونم . این چیزی بود که در ادامه توضیحات تو سایت ماکروسافت بمن اطلاع رسانی شد

• Like
Reactions: MASHIN

borbori84

عضو جدید
Apr 11, 2019
1
سلام دوستان خسته نباشید... این اروری که میداد رو من به وصیله ی دی ان اسی که خودتون گفتید تونستم حل کنم ولی بعد از چند دقیقه که بازی کردمیهو به اکانتم بای داد و دیگه ساین این نشد... متاسفانه تابستون سال پیش هم همین اتفاق افتاد و توسط این دی ان اس درست شدی... ولی امسال که دوباره شاهد این مشکل هستیم و الان دیگه دی ان اس فقط منو ساین این میکنه ولی تا میرم تو بازی بهم بای میده..... اگر روشی چیزی دارید لطفا بفرمایید.... و در اخر هم اروری که میده مربوط به تحریم شدن کشور ما هستش و اگر دی ان اس خوبی پیدا نکنیم باید با شیر کردن کیریو از روی لبتاپ به ایکس باکس بازی کنیم که اونم خودش کلی دردسر داره..... سپاس

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
این حرف شما مثل این میمونه که من اینترنتی وارد ایمیل شما و حساب بانکیتون بشم و شما مدرک جم کنی که بمن ثابت کنی که من اینکارو کردم.
چه فرجی حاصل شه .
ازشون بپرس شرکتشون با اراعه این dns ها چجوری کسب در امد میکنه . فروش اطلاعات؟ جاسوسی؟ ارسال اسپم از طرف صاحب اکانت؟
اینکه چه اسپم هایی ارسال شده که اکانت من معلق شده من نمیدونم . این چیزی بود که در ادامه توضیحات تو سایت ماکروسافت بمن اطلاع رسانی شد
منم همیشه برام سوال بود که چرا اینکارو کردن و چه سودی براشون داره، گفتم لابد دلشون سوخته بحال ما مثل سایر مسولین که دلسوز مرم هستن:)):)):))
از همه بدتر اینکه وصل بشه یهو بازی رو میبنده و ساین اوت میکنه، واقعا این سیستم ایکس باکس خیلی ازار میده ادمو، حیف که کنسول به این خوبی چنین سیستم نرم افزاری داره، حالا بماند که مارم تحریم کرده و نور علی نور شده،
اما قضیه شکن و بگذر برام سواله که چه سودی میبرن از این حرکت؟؟!!

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام دوستان دوروزه مشکل عجیبی دارم، وقتی کنسول روشن میکنم همه چی اوکی هست ولی به محض اینکه ساین اوت میکنم به دلیلی یا نتمو از وایفای به لن یا برعکس، تغییر میدم، دیگه به عیچ وجه نمیتونم وصل بشم و از اکانتم میندازتمو بیرون، هرچیم لاگین میزنم ارور میده: نمیتونه دیتااکانت رو دانلود کنه و پنج دقیقه دیگه تست کنید. که بازم تست میکنم همون ارورو میده!!! از (دی ان های شکن استفاده میکنم) وقتیم با وایفای وصل میشم یا وایفای و شنایایی نمیکنه یا خیلی طول میده بشناسه!!!!!
من عکس اروراشو میفرستم
بنظرتون کنسول مشکل پیدا کرده یا بخاطر اختلالات اینترنت اخیره؟؟؟
اگه کنسول مشکل پیدا کرده ، چطور میشه بدون پاک شدن اطلاعات، مشکل رو ریبیلد کنه( مثل پلی استیشن که یهو ناگهانی برقش قطع بسه یدور ریبیلد میکرد)، روشش تو ایکس باکس چه جوریه؟؟؟؟
و اگه کسیم مسکل منو داره لطفا بگه چون واقعا نگرانم، نمیدونم چکارکنم
ممنون

الان می خواستم بازی کنم دیدم خیر ساین این نمیشه و دقیقا همین اروری ک برا شما آورده برام آورد
مینویسته چند دقیقه دیگه امتحان کن !!!!!!
فکر کنم مایکروسافت جلو dns را گرفته

پ.ن: اکی شد، ip را تغییر دادم ساین این شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MASHIN and pcgamer

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
الان می خواستم بازی کنم دیدم خیر ساین این نمیشه و دقیقا همین اروری ک برا شما آورده برام آورد
نه از من کار میکنه . ماکروسافت کاری نکرده .
اگه از طرف ماکروسافت بود الان تو تاپیک همه دچار بودن خخخخخ

aliloli

کاربر سایت
Apr 11, 2019
3

سلام چه ایپی ای استفاده کردید؟

• Like

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN

چه جوری ip تغییر دادی دوست من؟؟

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
مودم را خاموش روشن کردم رنج ip عوض شد
من زدم فرقی نکرد متاسفانه!!! حالا دیشب یکی درمیون وصل میشد، امشب کلا وصل نمیشه ، من نمیدونم بقیه هم مشکل دارن یا فقط ما داریم؟؟!! من مسیج زدم به پشتیبان سایت گذر ولی جواب نداده هنوز،

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
كلا مشخص بود كه اين دي ان اس ها بعد يه مدت جواب نميده چون مهم ترين چيز اي پيه كه تغيير نميده
اين كاربراي توييتري مثله شكن يا گذر هم فقط مي خوان ترند شن و يه پولي به جيب بزنن.

• Like

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
منم تنها راهی که برای وصل شدن با شکن پیدا کردم ؛خاموش روشن کردن مودم زمانی که ایکس باکس روشنه بود.
این راه حل هم دیگه کار نمیکنه الان . برای من دوبار کار کرد و بعد نیم ساعت قطع میشه.
کلک xbox one کندس دیگه .

• Like

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
دیشب هر دی ان اسی زدم رو مبین نت جواب نداد بجر دی ان اس های گذر! دی ان اسی که اصلا وصل نمیشد حالا وصل میشه!!!!!!
اینو بزنین ببینین نتیجه میگیرین؟

1

185.55.226.26

2
185.55.225.25

این قضیه بنظرم ربط داره به تحریمهای جدید، حالا بازم شما اطلاعاتتون بالا تره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر