Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
من با lte ایرانسل تست کردم اصلا وصل نشد! تنها فرقش این بود که همه چیو لود کرد ولی ساین اینم نمیکرد به اکانتم، شما dns زدی؟؟؟؟ اگه زدی میشه بهم بگی چی بوده؟؟؟ ممنون
در مورد قضیه دوم، امیدوارم قضایا ربطی با سیا۳۰ ت نداشته باشه، ولی اگه غیر اینه، پس چرا استور ماکرو از همون اول fیلتر بوده؟؟؟؟ اگه بحث کپی رایتم وسط بکشیم، بازم هیچ دلیلی منطقی نیست که بخواد مال ایکسباکسو از سمت کنسول ببنده برای ما، چون استور بخش کنسول، چیزی نداره که بخواد قانون کپی رایت رو نقض کنه! نه کرک میشه نه قفل شکنی! پس بنظر من این قضیه ساین اوت شدن هم همینه. هیچ دلیلی پیدا نمیکنم به غیر از ۳۰ یا ۳۰
البته بحث اینکه از داخل مشکل داشته باشه هم مطرحه که بحثش جداست......و پیگیریش پیچیده تر و دشوارتر!!! چون اینجا خیلی از شرکتها نمیدونن شبکه live چی هست که بخوان پیگیرش بشن!!!!!!
برای سایت ایکس باکس نه dns استفاده نکردم. ولی برا کنسول همچنان فقط با dns میتونم وصل شم. dns هم همون 178.22.122.100 هست
در مورد استور منظورتون همین چند وقت هست یا از اول ؟ چون تنها استوری که همیشه مشکل داشت با ایران مال 360 بود اونم فقط موارد پولی
استور وان تا حدودای 1 ماه پیش که تست کردم حتی برای موارد پولی هم مشکلی نداشت. این چندوقت فقط چندتا مورد مجانی رو تست کردم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MASHIN

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
برای سایت ایکس باکس نه dns استفاده نکردم. ولی برا کنسول همچنان فقط با dns میتونم وصل شم. dns هم همون 178.22.122.100 هست
در مورد استور منظورتون همین چند وقت هست یا از اول ؟ چون تنها استوری که همیشه مکشل داشت با ایران مال 360 بود اونم فقط موارد پولی
استور وان تا حدودای 1 ماه پیش که تست کردم حتی برای موارد پولی هم مشکلی نداشت. این چندوقت فقط چندتا مورد مجانی رو تست کردم
من این دی ان اس رو زدم منتها نمیدونم شما سکندریو خالی کذاشتی یا چیزی وارد کردی
در مورد استورش، والا از زمانی که من وان گرفتم ( حدود اوایل ۲۰۱۵ ) این مشکلو داشتم، برای خرید dlc فورزا ها، مستقیم با کنسول نمیشد خرید ارور میداد، اما با چیز پی ان و از سایت میرفتم اد میکردم تو اکانت و میخریدم، فقط با کنسول دان میکردم. سایر فرتدام هم همینجوری خرید میکردن، حالا اصلا این مهم نیست، اونو میشه حلش کرد با pc، مشکل این وصل نشدن به سروراشه که شده مزید بر علت!

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
نه متاسفانه نمیدونم چه مشکلی بوده اون زمان لینکی هم که گذاشتم رو سرچ کرده بودم که آیا قبلا هم ماکروسافت سابقه بن کردن ایرانیا رو تو اکسباکس لایو داشته یا نه ...
خیلی عجیبه واقعا، هیچ واکنشی نه اپراتورها نشون میدن نه ماکروسافت، اکر بخواد ای پی هارو برحسب رجین وصل کنه هم امکانش هست، مثلا کنسول یا اکانت رجین یک تو منطقه رجین دو کلا وصل نشه! مثلا . حالا ایران هم اوضاعش مشخصه، تو هیچ رجین بندی رسمی نیستیم!!

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
من این دی ان اس رو زدم منتها نمیدونم شما سکندریو خالی کذاشتی یا چیزی وارد کردی
در مورد استورش، والا از زمانی که من وان گرفتم ( حدود اوایل ۲۰۱۵ ) این مشکلو داشتم، برای خرید dlc فورزا ها، مستقیم با کنسول نمیشد خرید ارور میداد، اما با چیز پی ان و از سایت میرفتم اد میکردم تو اکانت و میخریدم، فقط با کنسول دان میکردم. سایر فرتدام هم همینجوری خرید میکردن، حالا اصلا این مهم نیست، اونو میشه حلش کرد با pc، مشکل این وصل نشدن به سروراشه که شده مزید بر علت!
سکندری رو من 0.0.0.0 میزنم
حالا خداکنه مشکل سیا30 نباشه حل بشه

• Like
Reactions: MASHIN

mml

کاربر سایت
Oct 4, 2018
27
سلام
دوستان دیگه خوده مایکروسافت کامل اب پاکیو ریخت تو دستمون دستگاه من تستره آپدیتایه جدید مایکیه،
یه آپدیت اومد زدم بعد خواستم بدون dns تست کنم ببینم وصل میشه یا نه، که دیدم بازم ارور داد ولی اینبار کامل توضیحش مشخصه چرا وصل نمیشه عکس گرفتم میزارم میگه سرویس شما غیر فعاله
View attachment 94512
بله منم دیروز صبح همینو اینجا گذاشتم .... فکر میکنم که متاسفانه محدودیت ایجاد کردن واسه ایران - از 2 روز پیش یک آپدیت 700 و 300 مگابایتی اومده تو حلقه امگا که مشخصا این ارور رو داره ولی چون قبلا همچین چیزی رو نداشتیم با آپدیت های قبلی فکر میکنم تا حد زیادی این مورد قطعی باشه .

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
l8nu_۲۰۱۸۱۰۰۶_۲۳۲۰۱۹.png

این alert امشبه البته بخش فروش و دانلود استورشه، ربطی به مشکل ما نداره ولی خدا کنه داشته باشه و رفع کنه، :((

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
در مورد استور منظورتون همین چند وقت هست یا از اول ؟ چون تنها استوری که همیشه مشکل داشت با ایران مال 360 بود اونم فقط موارد پولی
من الان pubg از استور با پی سی با فیلتر شکن خریدم. قسمت پولیش با اکس باکس از اول ارور میداد از من

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
لعنت به مایکرو سافت با تمام این سیاستایه مسخرش
دستگاه من آپدیتایه ماهانه مایکیو زودتر میگیره یجورایی تستر این آپدیتا هست.
الان سه چهار روزه تقریبا هروز یه آپدیت 396 مگی داره میده هروز شرایط وصل شدن سختر میشد وصلم میشد هرز گاهیی ساینوت میکرد .امروز تا اپدیت کردم به هیچ وجه دیگه وصل نمیشه حتی با dns
واقعا مسخرس خیلی مسخرس من تا 2020 گلد گیم پسم و تمدید کرده بودم از قبل ولی دیگه هیچوقت از مایکرو سافت نه دستگاه میخرم نه هیچ خدماته دیگه!گرچه پلتفرم اصلیم چه نسله قبل چه این نسل ایکسباکس بود!
تنها دلخوشی گیممونم از مون گرفتن همشون برن به جهنم
ویرایش
اقا خدارو شکر بعد از کلی تلاش با همون dns وصل شد ولی خیلی ناپایداره قشنگ 45 دقیقه تلاش کردم تا وصل شد ولی الان هرچی میزنم ساینین میشه ولی اولش همش ارور میداد

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام
لعنت به مایکرو سافت با تمام این سیاستایه مسخرش
دستگاه من آپدیتایه ماهانه مایکیو زودتر میگیره یجورایی تستر این آپدیتا هست.
الان سه چهار روزه تقریبا هروز یه آپدیت 396 مگی داره میده هروز شرایط وصل شدن سختر میشد وصلم میشد هرز گاهیی ساینوت میکرد .امروز تا اپدیت کردم به هیچ وجه دیگه وصل نمیشه حتی با dns
واقعا مسخرس خیلی مسخرس من تا 2020 گلد گیم پسم و تمدید کرده بودم از قبل ولی دیگه هیچوقت از مایکرو سافت نه دستگاه میخرم نه هیچ خدماته دیگه!گرچه پلتفرم اصلیم چه نسله قبل چه این نسل ایکسباکس بود!
تنها دلخوشی گیممونم از مون گرفتن همشون برن به جهنم
ویرایش
اقا خدارو شکر بعد از کلی تلاش با همون dns وصل شد ولی خیلی ناپایداره قشنگ 45 دقیقه تلاش کردم تا وصل شد ولی الان هرچی میزنم ساینین میشه ولی اولش همش ارور میداد
یعنی چی تستر هست ؟ مگه تفاوتی بین کنسولها وجود داره؟
اقا همونم با پشتیبانی ماکرو مشورت بگیر برات درست میکنن من و خیلی از بچها تاپیک اگه صفحاتو از اول بخونی نشکلمون حل شد و بدون dns وارد میشیم.
اون dns هم اعتباری روش نیست یوقت فردا از کار افتاد .پول این همه بازی و اشتراکت میپره
اگه ماکروسافت تحریم کرده بود ک ماها چجوری وصلیم؟ آی پی ایران مسدود نیست .یک‌مشکل تکنیکیه. شاید حمله سایبری هست بشون که اعلام‌نمیکنن
شما حتما با بخش پشتیبانی همکاری کن و اگه حل نشد بگو میخوام پیگیر باشین. برات ایمیل میدن ک بتونی ریپلای کنی و یا مستقیم به همون مهندسی که پیگیر کارت هست وصل شی ک نخوای از اول همه رو توضیح بدی

• Like
Reactions: navid_x360

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
یعنی چی تستر هست ؟ مگه تفاوتی بین کنسولها وجود داره؟
اقا همونم با پشتیبانی ماکرو مشورت بگیر برات درست میکنن من و خیلی از بچها تاپیک اگه صفحاتو از اول بخونی نشکلمون حل شد و بدون dns وارد میشیم.
اون dns هم اعتباری روش نیست یوقت فردا از کار افتاد .پول این همه بازی و اشتراکت میپره
اگه ماکروسافت تحریم کرده بود ک ماها چجوری وصلیم؟ آی پی ایران مسدود نیست .یک‌مشکل تکنیکیه. شاید حمله سایبری هست بشون که اعلام‌نمیکنن
شما حتما با بخش پشتیبانی همکاری کن و اگه حل نشد بگو میخوام پیگیر باشین. برات ایمیل میدن ک بتونی ریپلای کنی و یا مستقیم به همون مهندسی که پیگیر کارت هست وصل شی ک نخوای از اول همه رو توضیح بدی
شما پارس آنلاین هستی؟
میشه با پشتیبانی صحبت کنید که این مشکل رو برای تمام ایرانی ها برطرف کنن؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
شما پارس آنلاین هستی؟
میشه با پشتیبانی صحبت کنید که این مشکل رو برای تمام ایرانی ها برطرف کنن؟
تمام ایران این مشکلو ندارن (من خودم ندارم امیر و چندتا دیگه دوستانم مشکلشون حل شد ) خیلیا با dns حل شد . از طرفی هر کسی فقط برای گیمرتگ خودش میتونه با پشتیبانی صحبت کنه.
لطفا پستهای قبلی منو تو همین‌تاپیک‌پیدا کن و مکاتبات منو با پشتیبانی متوجه میشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر