Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
اگه قرار باشه به زودی یه اپدیت برای کنسول بیاد احتمال داره که تیم مایکرو ترجیح داده به جای حل این مشکل که فقط تو 1-2 تا کشور ساپرت نشده پیش اومده رو اپدیت کار کنه چون شاید میدونن بعد اپدیت به هر حال حل میشه
به احتمال زیاد اگه به زودی اپدیتی باشه بعدش مشکل حل شه. برا همین برا حل مشکل کاری نمیکنن

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
برای منم امروز درست شد بدون vpn ساین میشه\m/اما چه فایده کانکشن من هر ۱۰ دقیقه میپره:|دوباره ریدن به نت:|
چه خوب امیر . منم پری روز درست شد . انگار ماها که بیشتر یک ماه درگیر بودیمو درست کردن .
تا الان که اصلا قطع و وصلی نداشتم احتمالا ماله توهم درست میشه

• Like
Reactions: amir_k2m

mml

کاربر سایت
Oct 4, 2018
27
متاسفانه گیم که یک سرگرمیه رو دارن به قضایای سیا۳۰ ربط میدن، تفریح که سیا۳۰ بشه، باید فاتحشو خوند,
این اپراتورهای اونرم که عین نوار ضبط شده میمونن! تنها راهکارشون اینکه کنسولو از سیف مود ریست کنی، یا ریستارت کنی!
من یبار دیگه به اپراتور سونی مشکلمو گفتم، طرف بجای اینکه بیاد مشکلمو حل کنه، میگفت کشورتو انتخاب کن از گزینه زیر، بعد ببین چه رجینیه با اپراتورش حرف بزن!!! منم گشتم دیدم ایران جزوش نیست، عملا هیچی به هیچی شد !
حالا ایکس باکس هم سوای این نیست، همین که علنی جواب نمیدن، مشخصه مشکل از خودشونه پس، میخوان ای پی های ایران رو فیلتر کنن که از استور شروع کردن.
ولی یکاری میشه کرد، شما اون انجمنی که میگین کامنت همه رو جواب دادن به جز شما رو، لینکشو بدی، که همه ماهایی که مشکل داریم، پستتو نقل قول کنیم و اعلام مشکل کنیم، شاید تعداد بره بالا توجه کنن و مجبور بشن جواب بدن، ولی بشرطی که هماهنگ با هم اینکارو بکنیم، به قول معروف یکدست صدا نداره! همه باید متحد بشیم و جای عمومی مشکلمونو بگیم، مثل کاری که شما کردی، فقط اکه زحمت بکشی لینکشو بدی، من خودم انجام بدم
من از توی توییتر اقدام کردم دوتا اکانت هست که پستا رو جواب میده Xbox - Xboxsupport اما من خیلی تلاش کردم ... نسبت به این موضوع بسیار بی اهمیت هستند و اصلا جواب نمیدن ، مثلا برای خیلی موقع ها که طرف مشکلش حتی عمومی هم نبود و فقط به شکل انفرادی یک مشکل خاص داشت بهش میاد میگه بیا پی وی گیمر تگ و ایمیلتو بده تا پیگیری کنیم اما حتی یک بار هم توی 10 بار پستی که من گذاشتم تو زمان های مختلف جوابمو نداد .

• Like
Reactions: MASHIN

mml

کاربر سایت
Oct 4, 2018
27
اگه قرار باشه به زودی یه اپدیت برای کنسول بیاد احتمال داره که تیم مایکرو ترجیح داده به جای حل این مشکل که فقط تو 1-2 تا کشور ساپرت نشده پیش اومده رو اپدیت کار کنه چون شاید میدونن بعد اپدیت به هر حال حل میشه
به احتمال زیاد اگه به زودی اپدیتی باشه بعدش مشکل حل شه. برا همین برا حل مشکل کاری نمیکنن
این مشکل فقط برای ما و اوکراین و به شکل پراکنده عربستان پیش اومده بود که تمام کشورها غیر از ما مشکلشون بین 24 ساعت تا یک هفته حل شد ، امروز هم یک آپدیت 300 مگابایتی برای حلقه امگای اکس باکس ایسنایدر اومد که این مشکل هنوز هم مثل اون عکسی که گذاشتم پابرجاست ، بعید میدونم با آپدیت جدید عمومی تغییر خاصی بوجود بیاد . هر کسی هم الان دسترسی داره بدون DNS احتمالا بخاطر پیگیری های زیاد روی یک دسته خاصی از کاربرا این امکانی که DNS فراهم کرد رو باشون اوکی کردند . میتونید برید توی مودم و DNS که اونجا ست شدرو ببینید شاید همین DNS شکن رو به شکل دیفالت برای سرویشون شرکت تعریف کرده

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
احتمالا مشکل نت داخلیه دگ. من با ایرانسل بدون فیلتر شکن مشکلی تو سایت ایکس باکس و ساین این توش ندارم
ولی اگه مایکرو میخواد ip ایران رو ببنده چرا باید اینجوری کنه ؟ مگه یهو نمیتونه کلا ببنده ؟
اگه بگیم به خاطر بازار ایرانه که در اصل بازاری وجود نداره:|هر گیم و کنسولی که میاد حالا از دبی یا ترکیه به اسم ایران تموم نمیشه.
مایکرو و سونی هیچ وقت سرویس هاشونو سیا30 نکردن. من یادم نیست سال 2013 چیکار کردن ولی یادمه از سال بعدش هیچ مشکلی نداشت
و اینکه بعضی ها با 1-2 تا isp بدون مشکل ساین این میشن یعنی بحث تحریم نیست. حداقل فعلا
من با lte ایرانسل تست کردم اصلا وصل نشد! تنها فرقش این بود که همه چیو لود کرد ولی ساین اینم نمیکرد به اکانتم، شما dns زدی؟؟؟؟ اگه زدی میشه بهم بگی چی بوده؟؟؟ ممنون
در مورد قضیه دوم، امیدوارم قضایا ربطی با سیا۳۰ ت نداشته باشه، ولی اگه غیر اینه، پس چرا استور ماکرو از همون اول fیلتر بوده؟؟؟؟ اگه بحث کپی رایتم وسط بکشیم، بازم هیچ دلیلی منطقی نیست که بخواد مال ایکسباکسو از سمت کنسول ببنده برای ما، چون استور بخش کنسول، چیزی نداره که بخواد قانون کپی رایت رو نقض کنه! نه کرک میشه نه قفل شکنی! پس بنظر من این قضیه ساین اوت شدن هم همینه. هیچ دلیلی پیدا نمیکنم به غیر از ۳۰ یا ۳۰
البته بحث اینکه از داخل مشکل داشته باشه هم مطرحه که بحثش جداست......و پیگیریش پیچیده تر و دشوارتر!!! چون اینجا خیلی از شرکتها نمیدونن شبکه live چی هست که بخوان پیگیرش بشن!!!!!!

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
من از توی توییتر اقدام کردم دوتا اکانت هست که پستا رو جواب میده Xbox - Xboxsupport اما من خیلی تلاش کردم ... نسبت به این موضوع بسیار بی اهمیت هستند و اصلا جواب نمیدن ، مثلا برای خیلی موقع ها که طرف مشکلش حتی عمومی هم نبود و فقط به شکل انفرادی یک مشکل خاص داشت بهش میاد میگه بیا پی وی گیمر تگ و ایمیلتو بده تا پیگیری کنیم اما حتی یک بار هم توی 10 بار پستی که من گذاشتم تو زمان های مختلف جوابمو نداد .
خیلی عجیبه ادم انتظار رسیدگی بیشتری داره از اونور اب،شایدم میدونن ایرانی هستیم جوابمونو نمیدن:))
من به راکستار سر قضیه gta ,میل زدم اما دریغ از جواب! حتی عکس ارور فرستادم،
میدونی ، حتی اگه مشکل داخلی باشه، باز از اونور اب میتونن رسیدکی کنن، مثلا ای پیتو چک کنن و دی ان اس مناسبی که به سروراشون وصل میشه رو اقلا بهت بدن.
اینکارم نمیکنن!!!!!
عشق داشتم فورزا هورایزون ۴ بگیرم بشینم بازی کنم، تو این اوضاع نت و قبمتی، اصلا نمیشه:((:((

mml

کاربر سایت
Oct 4, 2018
27
بچه ها میدونم که ربطی نداره و لی من یه هارد اینترنال لپتاپ رو با قاب به اکسترنال تبدیل کردم 500 گیگ هم هست ولی الان هرجوری فرمتش میکنم اکس باکس نمیشناسه هارد رو کسی راهنمایی خاصی دار ؟

mml

کاربر سایت
Oct 4, 2018
27
خیلی عجیبه ادم انتظار رسیدگی بیشتری داره از اونور اب،شایدم میدونن ایرانی هستیم جوابمونو نمیدن:))
من به راکستار سر قضیه gta ,میل زدم اما دریغ از جواب! حتی عکس ارور فرستادم،
میدونی ، حتی اگه مشکل داخلی باشه، باز از اونور اب میتونن رسیدکی کنن، مثلا ای پیتو چک کنن و دی ان اس مناسبی که به سروراشون وصل میشه رو اقلا بهت بدن.
اینکارم نمیکنن!!!!!
عشق داشتم فورزا هورایزون ۴ بگیرم بشینم بازی کنم، تو این اوضاع نت و قبمتی، اصلا نمیشه:((:((
اون اول که مشکل ساین این شد 40 روز پیش و تو توییتر نوشتم واسشون 10 تا اوکراینی جواب دادن ماکروسافت جواب نداد .....

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
اون اول که مشکل ساین این شد 40 روز پیش و تو توییتر نوشتم واسشون 10 تا اوکراینی جواب دادن ماکروسافت جواب نداد .....
ببینم اون سال یادته؟؟؟ قبل یا بعد کریسمس بود که فیلترش کردن، فکر کنم ۲۰۱۴ بود، یادته چقدر طول کشید رفعش کردن؟؟؟؟؟ مشکل داخلی بود یا خارجی؟؟؟
میخوام بدونم امکانش هست مثل اونموقع شده باشه:blink1:،
هر چند کاری از دستمون برنمیاد، چه داخلی چه خارجی ،باید صبر کنیم

mml

کاربر سایت
Oct 4, 2018
27
ببینم اون سال یادته؟؟؟ قبل یا بعد کریسمس بود که فیلترش کردن، فکر کنم ۲۰۱۴ بود، یادته چقدر طول کشید رفعش کردن؟؟؟؟؟ مشکل داخلی بود یا خارجی؟؟؟
میخوام بدونم امکانش هست مثل اونموقع شده باشه:blink1:،
هر چند کاری از دستمون برنمیاد، چه داخلی چه خارجی ،باید صبر کنیم
نه متاسفانه نمیدونم چه مشکلی بوده اون زمان لینکی هم که گذاشتم رو سرچ کرده بودم که آیا قبلا هم ماکروسافت سابقه بن کردن ایرانیا رو تو اکسباکس لایو داشته یا نه ...

• Like

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان دیگه خوده مایکروسافت کامل اب پاکیو ریخت تو دستمون دستگاه من تستره آپدیتایه جدید مایکیه،
یه آپدیت اومد زدم بعد خواستم بدون dns تست کنم ببینم وصل میشه یا نه، که دیدم بازم ارور داد ولی اینبار کامل توضیحش مشخصه چرا وصل نمیشه عکس گرفتم میزارم میگه سرویس شما غیر فعاله
20181005_170408.jpg

• Like

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
سلام
دوستان دیگه خوده مایکروسافت کامل اب پاکیو ریخت تو دستمون دستگاه من تستره آپدیتایه جدید مایکیه،
یه آپدیت اومد زدم بعد خواستم بدون dns تست کنم ببینم وصل میشه یا نه، که دیدم بازم ارور داد ولی اینبار کامل توضیحش مشخصه چرا وصل نمیشه عکس گرفتم میزارم میگه سرویس شما غیر فعاله
View attachment 94512
شاید منظورش اینه تست اپدیت و ... برای این منطقه نیست
چون بتای اپدیت ها فقط برای ریجن های خاص منتشر میشن

• Like
Reactions: soheil.nilavari2

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
شاید منظورش اینه تست اپدیت و ... برای این منطقه نیست
چون بتای اپدیت ها فقط برای ریجن های خاص منتشر میشن
فکر نکنم ربطی داشته باشه اکانتو ساینین نمیکنه این ارور میده
ولی dns که قبلا اینجا گذاشتم میزنی اکانت ساینین میشه!

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
کلا ما چیکار کنیم یا چیکار نکنیم Isp ها و دست اندرکاران راحتن با ما؟

والا بگید تکلیف رو بدونیم

2هفته ست وان گرفتیم به لطف دوستان همچنان نتونستیم آپدیت halo رو دانلود کنیم!(چه با کنسول چه با پی سی ) به قدری کلافه شدم که کنسول رو فروختم .

این 2-3روز اخیر هم ک نت فاجعه تر از گذشته بوده!

اصلا مارو چه به اینترنت و گیم پاشید بریم استادیوم:D
داداش مشکل از خودته من با تغییرdnsمشکلم حل شد هر چیم میخوم دانلود مینم مثل فورزا ۴

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر