Enslaved: Odyssey to the West, Xbox360 Thread

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
من تا یه کم از بازی تعریف کردم یه جا گیر کردم .
توی چپتر 5 اونجا که باید از روی پل رد بشیم و دختره توی یه ماشین هست و ما ازس به عنوان سنگر استفاده میکنیم .
بعد وارد یه جا میشیم و باید با اون سگه آهنی بجنگیم .
جونه سگه که تموم میشه دوباره جون میگیره و مینویسه که باید به کمک اون ابرها ! از بین ببرید .
من که نفهمیدم باید چه جوری از بین بردتش .
کسی میدونه ؟
سلام!
دفعه اول که جونش تموم شد آنالوگ سمت راست را به داخل فشار بده تا Cloud فعال بشه (همون وسیله که زیر پاهای Monkey قرار میگیره و میتونه با سرعت حرکت کنه)، بعد چند ثانیه فرصت داری نزدیکش بشی و دکمه B را بزنی تا بهش ضربه بزنه. بعدش دوباره باید باهاش مبارزه کنی و وقتی خونش تموم شد یه بار دیگه اون کارهایی که گفتم را تکرار کنی تا Boss از بین بره.

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
بازی نسبت به بازیه اولی که ساختن (heavenly sword) خیلی ضعیف ساخته بودنش ولی داستان خوبی داشت همینش با عث میشد آدم ولش نکنه

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
تا چپتر 4 که من بازی کردم واقعا عالیه فضای بازی منو یاد بایونیک کمندو میندازه و یکنواخت نبودن بازی واقعا عالیه انیمیشن چهره ها عالیه و جالب اینکه احتمالا متوجه شدین که کرکتر مانکی همون بازیگر فیلم کینگ کونگه Andy Serkis که کلا تو کار همین تریپای میمون بازیه :d خیلی وقت بود بازی ای منو اینجوری هیجان زده نکرده بود واقعا عالیه... بازی تا همین چپتر 4 هی چیزای جدید رو میکرد و امکانات جدید فقط یکم سخت میشه آپگرید کرد...

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
من امروز بازی رو تموم کردم و واقعا بازی زیبایی ساختن واقعا عالی بود و جذاب به نظر من تنها مشکلی که باعث شد نه نگیره وجود باگهای بسیار زیاد توی بازی و در بعضی جاها زاویه دید نامناسبه ولی باوجود همه اینها خیلی باهاش حال کردم به دوستان پیشنهاد میکنم حتما بازی کنن من که بیصبرانه منتظر شماره دوم هستم

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
تا چپتر 4 که من بازی کردم واقعا عالیه فضای بازی منو یاد بایونیک کمندو میندازه و یکنواخت نبودن بازی واقعا عالیه انیمیشن چهره ها عالیه و جالب اینکه احتمالا متوجه شدین که کرکتر مانکی همون بازیگر فیلم کینگ کونگه Andy Serkis که کلا تو کار همین تریپای میمون بازیه :d خیلی وقت بود بازی ای منو اینجوری هیجان زده نکرده بود واقعا عالیه... بازی تا همین چپتر 4 هی چیزای جدید رو میکرد و امکانات جدید فقط یکم سخت میشه آپگرید کرد...
باهات موافقم شدید
واقعا اینجور بازی ها با این رنگ بندی و سطح گیم پلی تو این زمان که همه ی بازی ها تم تیره و تار دارن حال میده

هرکی بازی نکرده بره بگیره که خیلی عالیه :x

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام ما چپتر 9 رو تموم کردیم ولی توی لود که میخواهد بره چپتر 10 یهو هنگ میکنه و دستگاه قفل میشه فکر کنم مشکل از بازی هستش درسته دوستان دیگه هم این مشکل رو داشتن ؟

اخه چند بار امتحان کردم همین طوری شد

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام ما چپتر 9 رو تموم کردیم ولی توی لود که میخواهد بره چپتر 10 یهو هنگ میکنه و دستگاه قفل میشه فکر کنم مشکل از بازی هستش درسته دوستان دیگه هم این مشکل رو داشتن ؟

آره.بچه های دیگه هم همین مشکلو داشتن.باید بری یه نسخه دیگه بخری.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا

برا من که مشکلی نداشت . ولی انگار بعضی از بچه مشکل داشتن . ولی تو خود روند بازی لگ داره .

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من به خدا گیج شدم
پستها خیلی ضد و نقیض هستن
درسته 2000 تومن هزینه داره ولی تکلیفم روشن نیست که میخوام بازی رو شروع کنم توقعم چی باشه;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من به خدا گیج شدم
درسته 2000 تومن هزینه داره ولی تکلیفم روشن نیست که میخوام بازی رو شروع کنم توقعم چی باشه;)
به نظر من که توقع معمولی باید داشته باشی. البته بازی خیلی خوبی هست و می تونم بهت قول بدم که از لحاظ داستان کاملا میتونه تامینت کنه. گیم پلی و محیط های شاد خوبی داره اما در زمان مبارزات گاهی اوقات دوربینش دچار مشکل میشه و همین طور از مرحله 8-9 به بعد بعضی جاها افت فریم رو به وضوح می تونی ببینی. اما در مجموع من به خاطر داستانش خیلی باهاش حال کردم. آخرش که فوق العاده بود از نظر من و به نحوی تموم میشه که جا رو برای ساخت شماره بعدی هم باز میزاره.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من به خدا گیج شدم

حتما باید اینو بخری ! خیلی اهنگاش قشنگن !

دوستان میدونستین گرافیک نسخه ی 360 از PS3 بالاتره ؟ توی Eurogamer نوشته بود .

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
2 ايراد بسيار بزرگ بازي از نظر من:
1-افت فريم خيلي زياد بازي تو مراحل مختلف
2-كم بودن باس فايت ها وتكراري بودن مراحل
ولي گرافيك بازي واقعا خوبه وداستانه قشنگي داره.ما كه تمومش كرديم راضي هستيم

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
بالاخره امروز بازی رو انجام دادم...
از لحاظ فنی واقعا تو سطح بالایی هستش..
در ضمن به نوعی جزء اولین بازیهاست که تونست از یه گیم پلی تکراری به بهترین نوع استفاده کنه و به هیچ وجه بهش نمیشه گفت تقلید!
با این وجود کاملا به DmC جدید امیدوار شدم...

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
به نظر من که توقع معمولی باید داشته باشی. البته بازی خیلی خوبی هست و می تونم بهت قول بدم که از لحاظ داستان کاملا میتونه تامینت کنه. گیم پلی و محیط های شاد خوبی داره اما در زمان مبارزات گاهی اوقات دوربینش دچار مشکل میشه و همین طور از مرحله 8-9 به بعد بعضی جاها افت فریم رو به وضوح می تونی ببینی. اما در مجموع من به خاطر داستانش خیلی باهاش حال کردم. آخرش که فوق العاده بود از نظر من و به نحوی تموم میشه که جا رو برای ساخت شماره بعدی هم باز میزاره.

ممنون از توضیحاتتون
امروز گرفتمش( البته نسخه ps3 )
یه کم اوایلش رو بازی کردم تا اونجایی که سقوط میکنن
خیلی جالب و عالی کار کردن ، تمهایی از بازیهایه دیگه تو ذهنم اومد ولی نه
به اندازه ای که تو ذوق بزنه( منظورم تقلید هست )
در کل فقط یه کم دوربینش بعضی جاها بد هست ( همونطورکه گفتید )
ولی در کل خوشم اومد
موهایه دختره هم که فتکوپیه موهای کارکتره heavenly هست( اسمش رو یادم رفته:d)

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر