Enslaved: Odyssey to the West, Xbox360 Thread

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
بازی تموم شد. باورم نمیشه به همین سادگی و غیر منتظره تموم بشه!!!!
گرافیک بازی زیبا کار شده بود گیم پلی هم بد نبود.کلا سرگم کننده بود.
ولی خوب انگار سازنده ها تند تند خواستن بازی رو تموم کنن خیلی از قسمت ها به بی بند باری رد میشد.!!!

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
:xبازی تموم شد صبحی عجب بازی بود کیف کردم خداییش به این میگن بازی!!
این اخرش چقدر فلسفی شد:d جون میده واسه ادامه ی بازی تو شماره های بعد

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
واقعا فکر نمیکردم از این بازی لذت ببرم (با اطلاعاتی که قبلا از بازی داشتم ...)

ولی واقعا تا اینجایی که بازی کردم (تقریبا وسطاش) واقعا عالیه به نظرم ...

دمشون گرم ...

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من یه جا گیر کردم :

من توی چپتر 8 اونجا که آسیاب بادی هست گیر کردم .
یعنی روی پره های آسیاب هم میپرم ولی بعدش زیاد مشخص نیست که باید چی کار کرد .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من یه جا گیر کردم :

من توی چپتر 8 اونجا که آسیاب بادی هست گیر کردم .
یعنی روی پره های آسیاب هم میپرم ولی بعدش زیاد مشخص نیست که باید چی کار کرد .
خب بسیار ساده ست. پره اولی رو باز کردی برو به ساختمون کوچیک سمت راست و بعد توسط فرمان دادن به تریپ که با گرفتن دکمه LB صورت میگیره بهش بگو آسیاب رو کی راه بندازه و کی نگه داره. پره دوم رو درست جلوی خودت نگه دار و پر میله ش رو بگیر. بعد بگو بچرخونه و در بالا ترین نقطه نگه ش دار و بازش کن. برای سومی باید بری روی ساختمون قرمز رنگ روبرو. برگرد باز همه همون ساختمون سمت چپ. حالا سعی کن یکی از پره ها رو جلوی خودت نگه داری. برو روش و جلوی ساختمون قرمز نگه دار. پر روی ساختمون قرمز. حالا دوباره بچرخون تا پره سومی هم بیاد. بعد مثل قبلی بازش کن.
موفق باشی.

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
بازی رو امروز تموم کردم .
بازی جالبی بود متوسط رو به بالا.
گرافیک هنری فوق العاده ولی تکنیکی خیلی کار داشته.
گیم پلی تکراری.یه 2 تا کمبو تو بازی نیست.
داستان خوب وشخصیت های جالب و دوست داشتنی.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من باز یه جا گیر کردم . البته زیاد فکر نکردم روش ولی فکر میکنم داره مشکل ساز میشه :

تو چپتر 12 اونجا که یه نوار نقاله هست و دو تا واگن هم وجود داره و باید با دو تا دسته این واگن ها را جابه جا کنیم .
من از این واگن تونستم برم تو اون یکی ولی بعدش دیگه وقت نکردم فکر کنم باید چی کار کنم . کسی رد کرده ؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من باز یه جا گیر کردم . البته زیاد فکر نکردم روش ولی فکر میکنم داره مشکل ساز میشه :

تو چپتر 12 اونجا که یه نوار نقاله هست و دو تا واگن هم وجود داره و باید با دو تا دسته این واگن ها را جابه جا کنیم .
من از این واگن تونستم برم تو اون یکی ولی بعدش دیگه وقت نکردم فکر کنم باید چی کار کنم . کسی رد کرده ؟
پازل های ساده ی داره که یکم دقت کنی رد میشه. توضیح دادنش دردسر داره اقا (کله رو کار بنداز :d).

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا

شما اول اهرم چپی بکش وقتی که واگن برمیگرده و چراغش سبز میشه سواره واگن شو و برو رو به جلو.وقتی که 2 تا واگن به هم رسیدن بپر رو اون یکی واگن.بعد اهرومه راستی بکش و وقتی چراغای واگن قرمز شد سواره واگن شو و برو رو به عقب.بعدم میلرو بگیر و برو بالا و برگرد پیشه اهرم اولی و دوباره اهرمو بکش تا چراغاش قرمز بشه.بعدم به دختره بگو نا زیر دریایی رو به جلو هدایت کنه.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اون فيلم اخر بازي رو يكي ترجمه كنه ار كف بياييم بيرون

بابا ترجمه که نمیشه کرد شما اگه فیلم جزیره رو دیده باشین تقریبا مثل هم هست داستاناش(البته نه همش)
این مرتیکه پیرامید واسه مردم زندگی مجازی درست کرده بود چون دنیا نابود شده وهمین!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر