Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
بعد تست 4 تا کلاس به نوبایی مثل خودم پیشنهاد میکنم vagabond بردارن
فقط من دارم vigor str indurance آپ میکنم درسته دیگه؟
دقیقا
من ویگور 60 کردم و str رو 80
فقط سلاحی بردار که attribute str ش بالا باشه تا با هر لول آپ کردن str یه دمیج بونوسی به سلاح اضافه کنه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: omiid72

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
من اشتباه کردم لول استامینا برای من 45 بود اشتباهی فکر کردم 80 هست ولی همین خوبه

آهان پس خوبه ، چون 80 خیلی عجیب زیاد بود :D قوی ترین سلاح میلی هم بستگی به بیلدتون داره ، توی کوئست Irina یک باسی رو میزنین ، اون یک شمشیر خوب میده.

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
دوستان میشه تمام اچیومنت های بازی رو توی یک ران گرفت ؟! چون انگار سه تا اچیومنت داره برای سه تا پایان مختلف ، حالا اون پایان هارو میشه در یک سیو گرفت ؟!!

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,467
نام
عرفان
دوستان میشه تمام اچیومنت های بازی رو توی یک ران گرفت ؟! چون انگار سه تا اچیومنت داره برای سه تا پایان مختلف ، حالا اون پایان هارو میشه در یک سیو گرفت ؟!!
اگه میتونی بک آپ سیو بگیری،. بعد از کشتن باس آخر، یک بکاپ بگیری حله، البته قبل زدن باس اخر اون کوئست یا کارهای لازم مربوط به پایان ها رو انجام بده،
متاسفانه رو اکس باکس نمیشه بکاپ گرفت باید بری نیوگیم پلاس، که البته اندفعه نهایتا 2 ساعت پایانش طول بکشه اگه فقط داستان اصلی رو جلو بری
خلاصه اگر نمیتونی بکاپ بگیری باید 3 بار بازی رو تموم کنی. من اینکارو کردم

• Like
Reactions: just_p30

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
856
نام
Ahmad
اگه میتونی بک آپ سیو بگیری،. بعد از کشتن باس آخر، یک بکاپ بگیری حله، البته قبل زدن باس اخر اون کوئست یا کارهای لازم مربوط به پایان ها رو انجام بده،
متاسفانه رو اکس باکس نمیشه بکاپ گرفت باید بری نیوگیم پلاس، که البته اندفعه نهایتا 2 ساعت پایانش طول بکشه اگه فقط داستان اصلی رو جلو بری
خلاصه اگر نمیتونی بکاپ بگیری باید 3 بار بازی رو تموم کنی. من اینکارو کردم
یعنی قبل از باس آخر امکان اینکه سوتی بدیم تو یه کوئست یا انتخابی بکنیم که یک یا چند تروفی بپره وجود نداره؟ترتیب کوئست ها مهم نیست ؟تا باس آخر میشه با خیال راحت رفت؟
البته من خیلی با حوصله بازی میکنم و سردار رادان رو تازه زدم.

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,467
نام
عرفان
یعنی قبل از باس آخر امکان اینکه سوتی بدیم تو یه کوئست یا انتخابی بکنیم که یک یا چند تروفی بپره وجود نداره؟ترتیب کوئست ها مهم نیست ؟تا باس آخر میشه با خیال راحت رفت؟
البته من خیلی با حوصله بازی میکنم و سردار رادان رو تازه زدم.
غیر از یک تروفی مربوط به legendary ها که miss میشه بقیه نه مشکلی نیست . تروفی ها هم ربطی به کوئست ها نداره . غیر از یکی که مربوط به همون یکی از پایان ها میشه رانی
سال نو شما هم مبارک:-bd

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
856
نام
Ahmad
غیر از یک تروفی مربوط به legendary ها که miss میشه بقیه نه مشکلی نیست . تروفی ها هم ربطی به کوئست ها نداره . غیر از یکی که مربوط به همون یکی از پایان ها میشه رانی
سال نو شما هم مبارک:-bd
سپاس از شما.
پس برم ببینم جریان این یدونه لجندری چیه که میس نکنم یه وقت.
سال خوبی داشته باشی=D>

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
دوستانی که مشکل نصب اپدیت دارند
اپدیت ها رو باید به ترتیب و بدون ارور نصب کنید ینی توی 4 تا اپدیت اگر گزینه y/n اومد بدونید اشتب کردید
به ترتیب
1.2.2-محتوای پوشه اپدیت رو توی پوشه الدن رینگ کنار پوشه گیم بریزید و فایل بت رو ران ادمین کنید
1.2.3-پوشه گیم رو توی پوشه الدن رینگ بریزید تا با پوشه گیم قبلی ریپلیس بشه
1.3.0-فقط محتوای پوشه اپدیت رو توی پوشه الدن رینگ کنار پوشه گیم بریزید و فایل بت رو ران ادمین کنید
1.3.1-فقط محتوای پوشه اپدیت رو توی پوشه الدن رینگ کنار پوشه گیم بریزید و فایل بت رو ران ادمین کنید

تو هر کدوم از این مراحل گزینه یس و نو اومد بدونید اشتباه کردید
بعدشم کرک اپدیت 1.3.1 رو کپی کنید و بازی رو ران کنید
1647797549974.png

اینم ورژن بازی خودم

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
@Tatsumaru @Starless

تمام کوئست های سکنداری رو برین ، کوئست رانی رو که رفتین برای یکی از پایان هاست (یکی از اچیومنت ها) کوئست میلیسنت رو هم برین ، بعد برین برای پایان کی آس و گرفتن اچیومنت مخصوص اون پایان ، با آیتمی که از پایان کوئست میلیسنت گرفتین ، حتما سیو رو بیارین قبل پایان بازی و اونو استفاده کنین و به ترتیب بقیه پایان هارو بیارین ! اینطوری اچیومنت همه پایان هارو میگیرین.چون وقتی که برین برای پایان کی آس دیگه نمی تونین بقیه پایان هارو انجام بدین مگر اینکه اینکه همون آیتمی که گفتم رو استفاده کنین تا بتونین بقیه پایان هارو هم برین ولی پایان کی آس رو نمی تونین (که قبلش میرین بعد سیو قبلی رو میارین بعد استفادش می کنین)

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
856
نام
Ahmad
@Tatsumaru @Starless

تمام کوئست های سکنداری رو برین ، کوئست رانی رو که رفتین برای یکی از پایان هاست (یکی از اچیومنت ها) کوئست میلیسنت رو هم برین ، بعد برین برای پایان کی آس و گرفتن اچیومنت مخصوص اون پایان ، با آیتمی که از پایان کوئست میلیسنت گرفتین ، حتما سیو رو بیارین قبل پایان بازی و اونو استفاده کنین و به ترتیب بقیه پایان هارو بیارین ! اینطوری اچیومنت همه پایان هارو میگیرین.چون وقتی که برین برای پایان کی آس دیگه نمی تونین بقیه پایان هارو انجام بدین مگر اینکه اینکه همون آیتمی که گفتم رو استفاده کنین تا بتونین بقیه پایان هارو هم برین ولی پایان کی آس رو نمی تونین (که قبلش میرین بعد سیو قبلی رو میارین بعد استفادش می کنین)
ممنون از راهنمایی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر