Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
اقا این بازی چقدر افتضاح بهینه شده. دشمنا و سربازا یهو غیب میشن و اصلا نمیتونم ببینم داره چیکار میکنه و یدفعه میزنه منو میکشه حتی الاغی که سوار میشم هم یهو غیب میشه وسط دویدن
داخل rampart tower خیلی اف پی اس درآپ داره. از 30 فریم یهو میاد رو 10 فریم

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
خوب
از اونجایی که این باس کوفتی tutorial روی مخم بود و اینکه هنوز هیچی نشده میزد ما رو ناکار می کرد توهین به شرافتم حساب میشد، نشستم امروز با تمام starting class های ممکن امتحانش کردم ببینم میشه این شرف بر باد رفته رو برگردوند یا نه؟
که این امر براحتی با کمک سامورایی، تاکتیک کایتینگ و استفاده از کمان در فاصله‌ی مطمئنه حاصل شد…
شرافتم رو برگردوندم، حالا برم سراغ باقی کارم با آسترولوگم :D
بهتون weapon و shield خوبی هم میده
سلام

یعنی بدون Flask زدیش ؟

همون اول بازی ؟

من با آسترولوگ، تونستم حدود 50 درصد جونش رو کم کنم. ولی بدون Flask نمیشد.

عالیه. می رم امتحان می کنم.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
اقا این بازی چقدر افتضاح بهینه شده. دشمنا و سربازا یهو غیب میشن و اصلا نمیتونم ببینم داره چیکار میکنه و یدفعه میزنه منو میکشه حتی الاغی که سوار میشم هم یهو غیب میشه وسط دویدن
داخل rampart tower خیلی اف پی اس درآپ داره. از 30 فریم یهو میاد رو 10 فریم
رو چه پلتفرمی بازی میکنی مگه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
رو چه پلتفرمی بازی میکنی مگه

PC
همه آپدیت ها رو هم نصب کردم. تحقیق کردم دیدم با کارت گرافیکای قویتر مثل 2060 هم همین مشکل رو داشتن. میگن ی نوع باگه. باید منتظر آپدیت جدیدش باشیم

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
والا راضی بودم با گرافیک پیکسلی می دادن بیرون اینقدر استاتر نمی داد!
کور شدیم رفت

خیلی هم ساده شده، هرچقدر دلم می خواد بیام و بگم نظرم عوض شده نمیشه که نمیشه، می تونی صاف همون اول کاری بدون حتی ۱ لول اضافه کاری بری یه مشت gear درخور جمع کنی، الان بالاتر برای محمدرضا آدرس دادم، بدون هیچ مشکلی می تونی از غار که امدی بیرون بری یه staff S grade بگیری دستت، ربع ساعت کار داره...
توی بازیهای قبلی می خواستی یه جای high lvl تر بری کل تیر و طایفه ت میومد جلوی چشمات، صد بار می مردی وسط راه
اینجا الاغتو هرجا دلت خواست سامون می کنی میزنی تو دل جاده... بدون استثنا از روی همه ی بریکید ها هم که می پره شکر خدا... دابل جامپم که داره... کاش این دابل جامپش رو حداقل آپشن می کردن یکم مشقت بکشی...
این چیزی که میگی به شرط اینه که از guide استفاده کنید. ظاهرا یادتون نیست توی دارک سولز 1 drake sword که یکی از بهترین شمشیرهای بازی (حتی به نظر خیلیا بهترین) بود را که نیاز به لول آپ زیادی هم حتی نداشت. همون اول بازی میشد گرفت.

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
سلیقه ای هست، من خودمم ران اول این نوع بازیا رو همیشه تنها میرم، آرامش و تنهایی تو این بازی یه چیز دیگست،

دقیقا
اینجا هم دشمنا invade میشن؟ بعد یکی از مزیت های افلاین اینه که مسیجایی که پلیرا گذاشتن اسپویلیت نمیکنه، عصری میخوام استارت بزنم نمیدونم انلاین بزنم یا افلاین

Melkor1994

کاربر سایت
Jan 3, 2022
10
دوستان یه سوال برام پیش اومده اینکه شما هم تو منطقه
raya lucaria Academy
وقتیتو حالت مولتی پلی با دوستمون وارد باس فایت
Rennala queen of the moon
میشین باس باگ میخوره و
شیلد طلایی دورش
ازابتدا تشکیل نمیشه ؟ چون اگه
شیلد نیاد
نمیشه زدش !!:-?

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
این چیزی که میگی به شرط اینه که از guide استفاده کنید. ظاهرا یادتون نیست توی دارک سولز 1 drake sword که یکی از بهترین شمشیرهای بازی (حتی به نظر خیلیا بهترین) بود را که نیاز به لول آپ زیادی هم حتی نداشت. همون اول بازی میشد گرفت.
فرض رو می زاریم به اینکه در هر دو مورد فرد بخواد از راهنما استفاده کنه (که اصلاً برای اینکه شما بتونی بازیهای سولزلایک رو ۱۰۰٪ ببینی باید (تکرار می کنم باید) از راهنما استفاده کنی، هرچی هم پروگیمر باشی خیلی چیزا هست که میس می کنی و باید بدونی که چیکارشون کنی و با چه ترتیبی انجامشون بدی، بنابراین خواهش می کنم اینقدر در مورد راهنما و استفاده ازش مانور ندید و استفاده کننده از راهنما رو نوب جلوه ندید، تقریباً ۹۰٪ استفاده می کنن، حتی اسپید رانر هایی که رکورد جهانی دارن میرن گایدها رو می خونن! همین چند وقت پیش توی بلاد بوردن گلیچ cannon که در اومد اسپید رانرها همه ریختن سرش برای رکورد، گاید نخونن چجوری بفهمن اینو؟)

در خصوص Drake Sword شما باید یه تکونی به خودت بدی، ۲ تا حالا بگیم مینی باس (asylum و taurus) رو بزنی (که خیلی از first timer ها بازی رو سر حتی asylum می بوسن میزارن کنار متاسفانه)، یه مسیری رو طی کنی، چندتایی انمی رو بزنی و چون تازه کاری بری یه bow با یکسری arrow بخری و خودت رو برسونی زیر پل و دم dragon رو بزنی که بهت drake swrod‌ رو بده. این رو در نظر بگیریم که برای یک فرد تازه کار با استفاده از راهنما انجام این مراحل زمان بره، همون که یاد بگیره چطوری از آتش دراگون فرار کنه خودش یه بحثه براش، حداقل ۱۰۰ تا تیر باید بزنه به دمه تا دراپ شه و ...

حالا اینجا، خیلی ساده شما یه مسیر رو پیاده روی می کنی و خودت رو میرسونی به جایی که استید رو بگیری، بعدشم خیلی راحت خودت رو می تونی با اسکیپ کردن تمام (تأکید می کنم تمام) emeny های توی مسیر برسونی به همون فرضاً staff کذایی و می تونی اگه یکم سریع کار کنی، کاری به حتی poison flower ها هم کار نداشته باشی.

بنابراین، اگر حتی در مقام مقایسه بخوایم بگیم، با دید منصفانه بدست آوردن drake sword خیلی بیشتر فرد رو به چالش می کشه

پ.ن.۱: طرفدار بودن خیلی خوبه، ولی در همون طرفدار بودن هم نباید چشم رو روی همه چیز بست.
پ.ن.۲: خواهشاً این بحث رو همینجا تموم کنیم.

ممنون

آخرین ویرایش:

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
دقیقا
اینجا هم دشمنا invade میشن؟ بعد یکی از مزیت های افلاین اینه که مسیجایی که پلیرا گذاشتن اسپویلیت نمیکنه، عصری میخوام استارت بزنم نمیدونم انلاین بزنم یا افلاین
تنهایی invade نمیشی تو این گیم، خیلی هم فرقی نمیکنه ولی خب میخوای کاملا کور بری تو گیم آفلاین برو.

یه کارکتر جدید ساختم لول 20 میرم پشت در باس اول ساین میزارم زیر ۵ ثانیه سامن میشم یعنی ببینید خیلیا همین اول گیم موندن ما هم یه دستی میرسونیم رد کنن :D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,557
نام
کورش
فارغ از این بحث اخیر دوستان، من فکر میکنم کلا این تابوی راهنما بهتره که شکسته بشه. واقعا هم ایرادی نداره کسی از گاید یوتیوب و هر سایت دیگه ای استفاده کنه. برای مثال اگر کسی بخواد FF8 رو بدون راهنما بازی کنه و به من بگه بهش میگم یا کلا بازی نکن یا با راهنما برو.کلا نه استفاده از گاید شما رو نوب میکنه نه عدم استفاده از اون کسی رو پرو میکنه. نوب و پرو فقط به تمرین و وقت و حوصله بستگی داره.

علاوه بر این گیم رو هرکسی هرطوری که دوست داره باید بازی کنه. نه بخاطر اینکه چون بقیه چالش رو دوست دارن کسی خودش رو مجبور کنه حتما با یه شمشیر و سپر ساده بره جلو. اونی که دلش چالش میخواد میتونه با مشت و لگد بره و لذت چالش رو ببره اونی هم که چالش نمیخواد کلی اسلحه قوی تو بازی ریخته و اصلا جزو بازیه و استفاده ازش هیچ ایرادی که نداره هیچ اصلا طبیعت بازی استفاده از ایتمها و اسلحه هاست. بنظر من خوشبختانه الدن رینگ بالانس ترین بازی فرامه و برای هر پلیری در هر سطحی چیزی داره که بتونه اونطور که گیم رو میخواد بازی کنه.

یه مشکلی که دیدم این چند روزه هی تکرار میشه اینکه دوستان سعی کنید مکانیسمهای بازی رو یاد بگیرید. بازی کلی مکانیسم مختلف داره و بدون یادگرفتن اونها به تجربه خودتون لطمه میزنید
مثلا اکثر پلیرها نمیدونن مکانیسم جدیدی برای ضربه بعد از دفاع به گیم اضافه شده به این صورت که شما وقتی سپر رو بالا گرفتید و بلاک میکنید بلافاصله بعد از بلاک اگر R2 رو بزنید یک ضربه قدرتی ولی در عین حال سریع به طرف میزنید که شانس استگر خیلی زیادی داره و هم خیلی راحت تر از parry کردنه.
با مثلا مکانیسم دیگه ای که به بازی اضافه شدن ضربه زدن هنگام پرشه که شانس استگر خیلی زیادی داره
یا مثلا مورد دیگه خیلی از دوستان ashes of war رو با spirit ashes اشتباه میگیرن و وقتی سوال میپرسن بجای همدیگه استفاده میکنن و گاهی سوالها اصلا معنی نمیده مثلا اپگرید ashes of war نداریم ولی spirit ها اپگرید میشن.
کلا یادگیری مکانیسمهای بازی در درست بازی کردن خیلی میتونه کمک کنه و دردسرها رو کمتر کنه.

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
824
دوستان سرعت اتک دادن سلاح ها رو می شه زیاد کرد؟ مثلا یه شمشیری که آروم تر از یه کاتانا اتک می ده رو می شه سرعتش رو بیشتر کرد؟

Syamak88088

کاربر سایت
Oct 15, 2020
158
دوستان شهر نوکرون سیتی چجوری میشه وارد شد.سوال بعدی اون ایتم اسپایرت ها رو اپگرید میکنه نسخه بی نهایتش چجوری پیدا کنم؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
دوستان سرعت اتک دادن سلاح ها رو می شه زیاد کرد؟ مثلا یه شمشیری که آروم تر از یه کاتانا اتک می ده رو می شه سرعتش رو بیشتر کرد؟
سلاح ها نسبت به وزنشون، سرعت ضربه زدناشون فرق داره، نمیشه تغییری داد

• Like
Reactions: jdepp

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
فرض رو می زاریم به اینکه در هر دو مورد فرد بخواد از راهنما استفاده کنه (که اصلاً برای اینکه شما بتونی بازیهای سولزلایک رو ۱۰۰٪ ببینی باید (تکرار می کنم باید) از راهنما استفاده کنی، هرچی هم پروگیمر باشی خیلی چیزا هست که میس می کنی و باید بدونی که چیکارشون کنی و با چه ترتیبی انجامشون بدی، بنابراین خواهش می کنم اینقدر در مورد راهنما و استفاده ازش مانور ندید و استفاده کننده از راهنما رو نوب جلوه ندید، تقریباً ۹۰٪ استفاده می کنن، حتی اسپید رانر هایی که رکورد جهانی دارن میرن گایدها رو می خونن! همین چند وقت پیش توی بلاد بوردن گلیچ cannon که در اومد اسپید رانرها همه ریختن سرش برای رکورد، گاید نخونن چجوری بفهمن اینو؟)

در خصوص Drake Sword شما باید یه تکونی به خودت بدی، ۲ تا حالا بگیم مینی باس (asylum و taurus) رو بزنی (که خیلی از first timer ها بازی رو سر حتی asylum می بوسن میزارن کنار متاسفانه)، یه مسیری رو طی کنی، چندتایی انمی رو بزنی و چون تازه کاری بری یه bow با یکسری arrow بخری و خودت رو برسونی زیر پل و دم dragon رو بزنی که بهت drake swrod‌ رو بده. این رو در نظر بگیریم که برای یک فرد تازه کار با استفاده از راهنما انجام این مراحل زمان بره، همون که یاد بگیره چطوری از آتش دراگون فرار کنه خودش یه بحثه براش، حداقل ۱۰۰ تا تیر باید بزنه به دمه تا دراپ شه و ...

حالا اینجا، خیلی ساده شما یه مسیر رو پیاده روی می کنی و خودت رو میرسونی به جایی که استید رو بگیری، بعدشم خیلی راحت خودت رو می تونی با اسکیپ کردن تمام (تأکید می کنم تمام) emeny های توی مسیر برسونی به همون فرضاً staff کذایی و می تونی اگه یکم سریع کار کنی، کاری به حتی poison flower ها هم کار نداشته باشی.

بنابراین، اگر حتی در مقام مقایسه بخوایم بگیم، با دید منصفانه بدست آوردن drake sword خیلی بیشتر فرد رو به چالش می کشه

پ.ن.۱: طرفدار بودن خیلی خوبه، ولی در همون طرفدار بودن هم نباید چشم رو روی همه چیز بست.
پ.ن.۲: خواهشاً این بحث رو همینجا تموم کنیم.

ممنون
چشم رو روی همه چی بست رو خوب اومدی.
من کجای صحبتم گفتم گاید بده؟ یا هرکی استفاده کنه نوب؟ من خودم خیلی جاهای بازی گاید استفاده میکنم. خیلیا هم کل بازیو با گاید میرن هیچ اشکالی هم نداره خیلیم خوبه. مهم اینه که آدم از بازی لذت ببره.
مشکل اینجاس که شما اومدی میگی چرا وقتی از گاید استفاده میکنیم بازی آسون میشه. خوب استفاده نکن که آسون نشه :-??
در مورد حرفت که برا 100 درصد کردن گاید لازمه هم کاملا درسته ولی اولا قرار نیست همه تو دور اول بازیو 100 درصد کنن. دوما برا تموم کردن بازی لازم نیست 100 دصدش کنی. سوما شما اومدی میگی چرا بازی آسون شده وگرنه کسی چیکار داره میخوای گاید استفاده کن میخوای نکن.
منم هیچ جا نگفتم بازی بی نقصه. خیلی خیلی بازی خوبیه ولی نقص هم زیاد داره مثلا گرافیک میتونست بهتر باشه. مثلا راهنما هایی که برا نشون دادن مسیر گزاشته به نظرم یه آدم تازه کارو بیشتر گمراه میکنه تا کمکش کنه چون همون اول بازی صاف میره سروقت باس اول که مشخصا نمیتونه با لول 10 بزنش و از بازی زده میشه. و خیلی ایرادای دیگه... ولی قطعا اینکه با گاید بازی آسون تر میشه جزو اشکالاتش نیست. اصلا شما گاید نگا میکنی که بازی آسون تر بشه دیگه...

• Like
Reactions: Natural Killer

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
دوستان شهر نوکرون سیتی چجوری میشه وارد شد.سوال بعدی اون ایتم اسپایرت ها رو اپگرید میکنه نسخه بی نهایتش چجوری پیدا کنم؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

ژنرال رادان رو باید بزنی و بعدش بری در جنوب جنگل Mistwood جایی که ستاره به زمین برخورد کرده و سنگ ها معلق هستن. بری پایین از دره میرسی به ناکران که از لحاظ جغرافیایی، به یک طبقه بالاتر از Siofra River گفته میشه

• Like
Reactions: Syamak88088

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر