Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
اخیرا دارک سولز ۱ توی رای گیری مردمی Golden Joysticks Awards به عنوان بهترین بازی تمام ادوار انتخاب شده. میازاکی هم به این قضیه واکنش نشون داده و از همه تشکر کرده، اما بین صحبت هاش یه چیزی دیدم که خیلی برام جالب بود. اینطور که میازاکی گفته، افرادی که زمان ساخت دارک سولز وارد تیم شدن و به عنوان اولین پروژشون روی بازی کار کردن، الان در حال رشد کردنن و اصلی ترین اعضای تیم ساخت الدن رینگ رو تشکیل میدن. >:D< خود میازاکی هم بنظر خیلی تحت تاثیر قرار گرفته از این جهت، ضمن اینکه در پایان گفته همچنان میخواد به کارش ادامه:
I will continue to make interesting and valuable games. I hope you look forward to it.

پ.ن: توی این مراسم الدن رینگ جایزه مورد انتظارترین بازی رو هم برد که من حقیقتا از دستم در رفته تا الان چندجا برنده این جایزه شدن. :)) ولی خب به قدری زیاد بودن که باندای نامکو توی جلسش با سرمایه گذارها بهش اشاره کرده. خلاصه که مسیر موفقیت بنظر به بهترین شکل داره پیش میره، فقط مونده عملکرد نهایی خود بازی که واقعا حس میکنم همونی که میخوایم باشه. :D

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
اخیرا دارک سولز ۱ توی رای گیری مردمی Golden Joysticks Awards به عنوان بهترین بازی تمام ادوار انتخاب شده. میازاکی هم به این قضیه واکنش نشون داده و از همه تشکر کرده، اما بین صحبت هاش یه چیزی دیدم که خیلی برام جالب بود. اینطور که میازاکی گفته، افرادی که زمان ساخت دارک سولز وارد تیم شدن و به عنوان اولین پروژشون روی بازی کار کردن، الان در حال رشد کردنن و اصلی ترین اعضای تیم ساخت الدن رینگ رو تشکیل میدن. >:D< خود میازاکی هم بنظر خیلی تحت تاثیر قرار گرفته از این جهت، ضمن اینکه در پایان گفته همچنان میخواد به کارش ادامه:

پ.ن: توی این مراسم الدن رینگ جایزه مورد انتظارترین بازی رو هم برد که من حقیقتا از دستم در رفته تا الان چندجا برنده این جایزه شدن. :)) ولی خب به قدری زیاد بودن که باندای نامکو توی جلسش با سرمایه گذارها بهش اشاره کرده. خلاصه که مسیر موفقیت بنظر به بهترین شکل داره پیش میره، فقط مونده عملکرد نهایی خود بازی که واقعا حس میکنم همونی که میخوایم باشه. :D
استاد اعظم میازاکی کبیر یدونست. نبوغ خالص این مرد. خدا حفظش کنه که کلی تو این شرایط زندگی باعث فراموش کردن مشکلات میشه بازیاش. حقش خیلی بیشتر از اینهاست

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,555

چیزی که dark souls 1 داشت واقعا هیچ کدوم از بازی های بعدی میازاکی نداشت.با این که عاشق تمام بازیاشم.یه پیچیدگی خاصی داشت که متعجبم همیشه چرا تو نسخه های بعدی dark souls استفاده نشد.npc های عجیب.آیتم های ضروری عجیب.مثلا یه ring فکر کنم کلا برای یه base لازم بود که دشمنارو از حالت نامرئی در میاورد (دقیق یادم نیست خیلی گذشته)و کلی باید زحمت میکشیدیم تا اون رینگ رو بدست بیاریم.یه منظره های خاصی هم داشت که من بعضی وقت ها ۱۰ دقیقه وای میسادم نگاه میکردم با اون موزیک جادویی.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
چیزی که dark souls 1 داشت واقعا هیچ کدوم از بازی های بعدی میازاکی نداشت.با این که عاشق تمام بازیاشم.یه پیچیدگی خاصی داشت که متعجبم همیشه چرا تو نسخه های بعدی dark souls استفاده نشد.npc های عجیب.آیتم های ضروری عجیب.مثلا یه ring فکر کنم کلا برای یه base لازم بود که دشمنارو از حالت نامرئی در میاورد (دقیق یادم نیست خیلی گذشته)و کلی باید زحمت میکشیدیم تا اون رینگ رو بدست بیاریم.یه منظره های خاصی هم داشت که من بعضی وقت ها ۱۰ دقیقه وای میسادم نگاه میکردم با اون موزیک جادویی.

من همیشه یک Obsession خاصی با Darkroot Basin داشتم و دارم...
حس ترس و در عین حال یک حالت خیلی سورئالی داشت و داره...
صدای درخت ها که باد به نرمی اون هارو تکون میداد و هر از گاهی یک وزش بادی نرم با حس Sinister...

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
این شخصیت جدیده چشم بسته اش برعکسه ملیناست

ملینا چشم راستش بسته است این چشم چپش , بعد کناریش که شبیه روحه چشم راستش بازه

احساس میکنم حتی خالکوبی هم شبیه ئه

1639108820033.png

من تریلر رو دوباره دیدم

1639109685080.png

جالبه چهار دست داره!

نمیدونم ولی حس میکنم اون شخص کناری ملیناست یا حداقل این شخص با ملینا یه ارتباطی داره

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تریلر مثل همه تریلرهای FS پشم افکن بود واقعا:D

مثل همیشه اون حس مرموز بودن رو تا فیها خالدون رسوند. اینکه خیلی ساده فقط میگن الدن رینگ ترکیده و مخاطب رو ول میکنن وسط داستان. جایی که هیچکس هیچ ایده ای از کوچکترین مسائل نداره و همه چی گنگ و نامفهموه (من عاشق اینجور روایت های داستانی هستم. به عنوان مثال، Attack on Titan هم همینجوری شروع میشه با کلی سوال که توی دنیا چه خبره؟)

دقت کردین یه نظر قلعه اصلی رو هم دیدیم که Erdtree توش بود؟:D اینجا همون جایی هست که ملینا به ما میگه ببریمش اونجا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر