Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
من تا الان یکبار هم بازی های میازاکی رو بازی نکردم. خیلی خوشم اومد از این و پیش خرید کردم. حالا نمی دونم بتونم تمومش کنم اصلا 8->

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
من تا الان یکبار هم بازی های میازاکی رو بازی نکردم. خیلی خوشم اومد از این و پیش خرید کردم. حالا نمی دونم بتونم تمومش کنم اصلا 8->
نگران نباش
خیلی زودتر از اوتی که فکر کنی به بازی عادت میکنی :D
کم کم معتادش میشی
بعد ۴ بار تمومش میکنی
اسیر طلسم میازاکی میشی...
و رگباری میری سمت بقیه آثار میازاکی >:D<
خلاصه که قراره کلی حال کنی :D :-"

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
...Elden Ring Eye Lore

View attachment 235951
آقا یه چیز خفن و مریض به ذهنم زد الان:D

من فکر میکنم این دختره خود Elden Ring باشه:D لزوما حلقه ای در کار نیست و در واقع یه شخص یا یه مفهومه:D آخه دقت کنین خودش هم همچین حالت شکسته ای داره:D:D:D

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
نگران نباش
خیلی زودتر از اوتی که فکر کنی به بازی عادت میکنی :D
کم کم معتادش میشی
بعد ۴ بار تمومش میکنی
اسیر طلسم میازاکی میشی...
و رگباری میری سمت بقیه آثار میازاکی >:D<
خلاصه که قراره کلی حال کنی :D :-"
امیدوارم واقعا

نگرانم فقط از نحوه روایت داستان خوشم نیاد

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
امیدوارم واقعا

نگران داستان نباش
نگران این باش از سبک بازی خوشت نیاد که بعید میدونم چون مقداری سخته و حوصله میخواد اوایلش بعدش میشه بهترین بازی که کردی تو عمرت

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
نگران داستان نباش
نگران این باش از سبک بازی خوشت نیاد که بعید میدونم چون مقداری سخته و حوصله میخواد اوایلش بعدش میشه بهترین بازی که کردی تو عمرت
بیاد ببینیم چی میشه

90% اوکیه

نیاز به یه بازی دارم که توش غرق شم 8-> >:)

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
امیدوارم واقعا

نگرانش نباش
منم اولین بار همینو میگفتم
از بقیه میشنیدم که روایت بازی گنگه و سخت متوجهش میشی
منم گفتم حتما بهم حال نمیده دیگه سمتشون نرفتم
ولی آخرش سر bloodborne دلو زدم به دریا و رفتم سراغش
لامصب شاااااااهکار بود
اصن ی چیز عجیب و خفنی بود
حتی روایت گنگ بازی هم از نکات مثبش بود برام :D
کلا همین روایت بازی های میازاکی کاری میکنه تشنه اطلاعات باشی
درباره داستان کنجکاو بشی و خودت بری دنبال جزئیات
چند بار هر بازی رو تجربه کنی
هم داستانو بیشتر بهفمی و بیشتر ازش لذت ببری، هم کم کم بازیت بهتر میشه با گیمپلی بیشتر حال میکنی
کلا تو بازی غرق میشی
نگران نباش :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من به دوستانی که میگن تا حالا بازی های سولزبورن رو بازی نکردن حسودیم میشه :-"
تجربه این سری بازی ها برای اولین بار از لذت هایی هست که به ندرت و خیلی کم پیش میان.
در حدی که گفته میشه میزان دوپامینی که بعد از کشتن اولین و اخرین باس های هر بازی سری سولزبورن ترشح میشه با احتلاف زیاد بی رقیبه... :-"

خلاصه اینکه تا انتشار الدن رینگ 3 ماهی وقت هست، برید سراغ بازی های قبلی فرام سافتور و لذتشو ببرید :-"

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اگه بهم یه ماشین زمان می دادن و می گفتن حق داری یه لحظه زندگیت رو انتخاب کنی و برگردی به اونجا و از اونجا شروع کنی مطمئن باشید برمی گشتم به سال 2009 زمانی که دیمنز سولز ریلیز شد
هیچ وقت یادم نمیره کلوپ محلمون بازی رو روز عرضه خرید و نتونست با سختیش کنار بیاد و دو روز بعد با نصف قیمت ازش خریدم (اون موقع بازیاهایی که خیلی سر و صدا می کردن روز اول تگ 80 تومنی می خوردن و بقیه بازیا رو میشد با 60 تومن خرید و یادمه من دیمنز سولز رو ازش 30 تومن خریدم ) و از اونجا بود که ماجراجویی من با این سری شروع شد باید درگیرش بشید تا بفهمید میازاکی چی می سازه به بند بند وجود آدم رسوخ می کنه طوری که دستت نمیره گیم دیگه ای بزنی واقعا غیر قابل وصفه
هیچ وقت اون کسانی رو که به بهانه سخت بودن سراغ سری سولز نرفتن رو نتونستم درک کنم چطور می تونن یه بازی رویایی رو کنار بزارن (شما تو رویاهاتون همه چیزو راحت بدست میارید ؟) الان نزدیک 12 ساله این سری رو زندگی می کنم و هیچ جا حس نکردم بازی میخاد اذیتم کنه پس نظر منو میخاید تا قبل از الدن رینگ تمام بازی های فرام سافت بازی کنید

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
بیاد ببینیم چی میشه

90% اوکیه

نیاز به یه بازی دارم که توش غرق شم 8-> >:)
اگه نیاز به یه بازی داری که توش غرق بشی، قطعا باید بازی های دارک سولز و بلاد بورن و دیمن سولز رو بازی کنی، واقعا یه جادیی دارن که نمیتونی ازشون دل بکنی، پیشنهادم اینه که دارک سولز 3 یا بلاد بورن یا دیمن سولز رو بازی کنی، اگه یکی از اینا رو بازی کنی قطعا همه بازی های بعدی فرام سافتور رو هم بازی خواهی کرد، من خودم که زود حوصلم سر میره و بیشتر بازی ها رو به زور یک بار تموم میکنم ولی الان اخرین بازی میازاکی یعنی دیمن سولز ریمیک رو 5 بار تموم کردم،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: mehrdadb3

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
سلام دوستان میخوام تا قبل از این که الدن بیاد با ps4 چند تا بازیو انجام بدم
Nioh ,Nioh 2, sekiro, back4blood , zombie army 4
کدومارو پیشنهاد میدید؟ میخواد پلات کنم
و آنلاین زیاد میزنم ممنون

Rezaenslaved