Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
‏‎75 روز تا حماسه ی تارنیشد 🔥

View attachment 236274
داشتم تقویم رو نگاه می‌کردم تاریخ شمسی رو پیدا کنم، تازه الان فهمیدم سالگرد ازدواجم سه روز بعد از عرضه Elden Ring میشه! (تازه اولیش هم هست خیر سرم)~X(~X(~X(
برم پیشنهاد بدم هرکی برای خودش کادو بخره یعنی؟:-??

داشتم تقویم رو نگاه می‌کردم تاریخ شمسی رو پیدا کنم، تازه الان فهمیدم سالگرد ازدواجم سه روز بعد از عرضه Elden Ring میشه! (تازه اولیش هم هست خیر سرم)~X(~X(~X(
برم پیشنهاد بدم هرکی برای خودش کادو بخره یعنی؟:-??
به عنوان کادوی سالگردتون براش یه کالکتور ادیشن الدن رینگ رو بخر:دی

اگه Bloodborne و Demon's Souls Remake نتونستن شما رو طرفدار بازیهای میازاکی کنن مطمئنا Elden Ring هم نمیتونه.
فکر نمیکنم اینجور باشه
به عنوان مثال بلادبورن‌ اتمسفر دارک و دنیای مریضی داره که روح آدمو از بدو شروعش خراش میده
سایه ی ترس و مرگ و غم و درد و ... پیاپی روی پلیر سنگینی میکنه
یا حتی دیمن که قبل تر رفقا به ماهیتش اشاراتی داشتن!
ولی الان به نظر ما در الدن با محیط های سندباکس/ow عه خوش رنگ و لعاب و حتی نوع روایت متفاوتی نسبت به اون دو روبه روایم
حالا اینکه محیط این بازی ها پر از باس و موجودات لعن شده هست، دلیل بر این نوع نتیجه گیری نمیشه
در کل شاید در مکانیزم گیم پلی شباهت هایی وجود داشته باشه ولی رنگ و بوی جدیدی داره و حس میکنم طیف مخاطب های بیشتری رو در بر خواهد گرفت
پ.ن: اون آکیبای ملعون که به کل با هارِر و اصل نبود درجه سختی در باری های میازاکی مشکل داره:D

نسخه دمو بازی رو برای کنسولهای هک شده تست کردم انیمیشن ها کاملا از بلابورن کپی پیست شدن
حالا پیش روی کنم ببینم چه آشی برامون پخته

Attention
دوستان کلی از اطلاعات مربوط به باس های پایانی و اصلی و سلاح ها و.. داره لیک میشه
مراقب باشین اسپویل نشید!
لطفا در ادامه هر صحبتی در این زمینه داشتین در اسپویلر قرار بدین و تگ اسپویلر رو هم‌حتما مشخص کنید

Attention
دوستان کلی از اطلاعات مربوط به باس های پایانی و اصلی و سلاح ها و.. داره لیک میشه
مراقب باشین اسپویل نشید!
لطفا در ادامه هر صحبتی در این زمینه داشتین در اسپویلر قرار بدین و تگ اسپویلر رو هم‌حتما مشخص کنید
من یه نگاه به اسم شخصیت ها، باس ها و غیره انداختم و فقط میتونم بگم که Oh dear...:D

بلاگ رسمی George R. R. Martin :

Long Long Ago…

A few years back, Hidetaka Miyazaki and his incredible team of game designers, the creators of the DARK SOULS videogame series, reached out from Japan to ask me to help them create the backstory and history for a new game they were working on. Now, video games are not really my thing — oh, I played a few back in the dawn of time, mainly strategy games like RAILROAD TYCOON, ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS, and MASTER OF ORION — but this offer was too exciting to refuse. Miyazaki and his team from FromSoftware were doing groundbreaking stuff with gorgeous art, and what they wanted from me was just a bit of worldbuilding: a deep, dark, resonant world to serve as a foundation for the game they planned to create. And as it happens, I love creating worlds and writing imaginary history.

So I did my bit, and handed off to my new friends in Japan, and they took it from there. And years passed. Videogames are as big as movies these days (bigger, actually)… and take just as long to create.

But the day of ELDEN RING is finally at hand.

And I’ve got to say, it looks incredible.

یادش بخیر
اولین باری که با دارک سولز 1 مواجه شدم
اولین باری که با دارک سولز 2 مواجه شدم
اولین باری که با بلادبورن مواجه شدم
اولین باری که با دارک سولز 3 اشنا شدم
اولین باری که با سکیرو اشنا شدم
کاش قدرت این رو داشتم زمان رو به عقب بر میگردوندم، فقط برای دوباره "اولین" بار مواجه شدن با بازی های میازاکی که اولش با فوش ناموس، و کفر ، کف خون قاطی کردن بود، تا وقتی که با انها پیوند خوردم و از فرش به عرش رسیدم و بعد از اونها هیچی چیزی منو این طوری ارضا نکردن...

یادش بخیر
اولین باری که با دارک سولز 1 مواجه شدم
اولین باری که با دارک سولز 2 مواجه شدم
اولین باری که با بلادبورن مواجه شدم
اولین باری که با دارک سولز 3 اشنا شدم
اولین باری که با سکیرو اشنا شدم
کاش قدرت این رو داشتم زمان رو به عقب بر میگردوندم، فقط برای دوباره "اولین" بار مواجه شدن با بازی های میازاکی که اولش با فوش ناموس، و کفر ، کف خون قاطی کردن بود، تا وقتی که با انها پیوند خوردم و از فرش به عرش رسیدم و بعد از اونها هیچی چیزی منو این طوری ارضا نکردن...
همه اینها درسته ولی هیچکدومشون حس اولین بار مواجهه شدن با DS1 نمیشه.البته DS2 هم برای من یه سال طلایی زندگیمو ساخت.با اینکه خیلی ها دوسش ندارن و خودم دیگه بعد یه سال متوجه شدم طراحیش خیلی ساده بوده ولی اولین باری که بازی رو تموم کردم واقعا این طراحی ساده به چشمم نیومد و روئیایی بود.از اون طرف DS3 هم واقعا چند ماه روئیایی تو زندگیم ساخت.BB هم همینطور.الان که فکرشو میکنم چقدر روزای عجیب و خوشی با سری سولز داشتم که یادم رفته بود :))
حتی یکی از دلایلی که نینتندو سویچ خریدم چند سال پیش بازی کردن DS1 خارج از خونه بود.یادش بخیر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or