Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
دوستان اين بازى عين سكيرو و دارك سولز بازيه سختيه ؟ چون اصلا تايپ من نيست اينگونه بازيا و تحمل سختيشو ندارم دوست ندارم ايا اين اينجوريه ؟
مگه دارک سولز سخته؟
سکیرو هم قلقش دستت بیاد سختی چندانی نداره😁

• Like
Reactions: {mobile-GAMER-117}

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
نیست ؟ سکیرو رو یکم بازی کردم هی میمردم دیلیت کردم بره حالا گفتم دارک سولز هم همونه شاید
یه بار یه بنده خدایی حرف خوبی میزد. میگفت این بازیای سولز بورن اصلا اونقدرا سخت نیستن، فقط ما موقعی که شروعشون میکنیم نسبت به بقیه بازیا توشون بدتر هستیم. :D تا حدی راستم میگفت بنظرم، اینکه یکی پشت سر هم بمیره هم یه بخش جدایی ناپذیر از این بازی هاست. مسئله اینه که هر سری بعد از مردن به اشتباهاتی که انجام میدی دقت کنی تا دیگه از اون طریق ضربه نخوری. کلا یک سری از قوانین این بازیا رو نباید از یاد برد، وقتی همه این چیزها رو در نظر گرفتید و شروع کردید به بازی کردن دیگه همش فان خالصه واقعا. :D حداقل برای من شخصا اینطوری بوده.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
این چرا وقتی 4 ماه دیگه ریلیز میشه و تاریخ دقیق خورده گزینه پیش خرید نداره؟:Confused:
هر وقت عین آدم یه گیم پلی نشون دادن از بازی، پیش خرید از استورش هم فعال میشه
پ.ن: تا چند وقت پیش به حدی تو بیخبری گذاشته بودنمون که خیال میکردیم به کل کنسل شده! :-"

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
پ.ن: تا چند وقت پیش به حدی تو بیخبری گذاشته بودنمون که خیال میکردیم به کل کنسل شده! :-"
فکر کنم تاخیر میخواد بخوره چون بازی که یه ماه بعد از این میاد گزینه پیش خریدش فعاله
البته نمیشه به این صورت که گفتین پی به تاخیر یا نخوردنش برد
فقط امیدوارم 1درصد اگر آماده نیست و بلفرض نیاز به پولیش بیشتر و ... داره یه تاخیر درست حسابی بزنن و بازی رو ناقص دست ما ندن
دیگه توی این نسل نباید با جمع شدن 4 تا انمی و اتک هاشون بازی بره تو افت فریم!
امیدوارم همون تاریخی که معرفی کردن بیاد و مشکلی هم نداشته باشه

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
فکر کنم تاخیر میخواد بخوره چون بازی که یه ماه بعد از این میاد گزینه پیش خریدش فعاله
البته نمیشه به این صورت که گفتین پی به تاخیر یا نخوردنش برد
فقط امیدوارم 1درصد اگر آماده نیست و بلفرض نیاز به پولیش بیشتر و ... داره یه تاخیر درست حسابی بزنن و بازی رو ناقص دست ما ندن
دیگه توی این نسل نباید با جمع شدن 4 تا انمی و اتک هاشون بازی بره تو افت فریم!

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
این چرا وقتی 4 ماه دیگه ریلیز میشه و تاریخ دقیق خورده گزینه پیش خرید نداره؟:Confused:
امیدوارم همون تاریخی که معرفی کردن بیاد و مشکلی هم نداشته باشه
وضعیت خطرناکه آقا. :D دوستمون راست میگه، اینکه زمان کمی تا عرضه مونده و هنوز پیش خریدها شروع نشدن یکم مشکوک و عجیبه. ضمن اینکه جف گراب گفته یه بازی مشخصی این هفته تاخیر میخوره، خلاصه که پیشاپیش برای چند ماه جابجا شدن تاریخ عرضه Elden Ring آماده باشید. (یا اینکه دعا کنید منظورش یه بازی دیگه باشه. :D)

Capture.JPG

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
وضعیت خطرناکه آقا. :D دوستمون راست میگه، اینکه زمان کمی تا عرضه مونده و هنوز پیش خریدها شروع نشدن یکم مشکوک و عجیبه. ضمن اینکه جف گراب گفته یه بازی مشخصی این هفته تاخیر میخوره، خلاصه که پیشاپیش برای چند ماه جابجا شدن تاریخ عرضه Elden Ring آماده باشید. (یا اینکه دعا کنید منظورش یه بازی دیگه باشه. :D)

View attachment 224836
در مورد این حرف خیلی شایعه تاخیر بتلفیلد داره بولد میشه. ولی ER هم خیلی ممکنه تاخیر بخوره :D

• Like
Reactions: Ludens and voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر