Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
نسل هشت بنظره شخصي من دوتا نابغه رو معرفي كرد كه اثارشون متحول كننده صنعت گيم بود
اوليش ميازاكي كه سيستم ميلي كامبت رو از ريشه متحول كرد و باس فايتها رو از نو تعريف كرد
نفر دوم هم دراكمن .

• Like
Reactions: D@SHR3ZA

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
نسل هشت بنظره شخصي من دوتا نابغه رو معرفي كرد كه اثارشون متحول كننده صنعت گيم بود
اوليش ميازاكي كه سيستم ميلي كامبت رو از ريشه متحول كرد و باس فايتها رو از نو تعريف كرد
نفر دوم هم دراكمن .
هر دوتای اینا که از نسل هفت شناخته شده بودند!:|

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
Last of us نسل هفت بود .
دارک سولز هم بهترین نسخه سری نسل هفت بود.
در هر صورت هر دو نسل هفت بودن:D

خوب لست او اس كارگردانش بروس استرلي هم بود
و تمام كرديت ماله دراكمن نبود

سولز هم كه نسخه دومش اصلا ميازاكي نساخته بود و بالاترين متا رو با سكيرو و بلادبورن اورد و گيم او دير رو برد

مسلما شروعشون نسل قبل بوده اما رسيدنشون به قله توي نسل ٨

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
خوب لست او اس كارگردانش بروس استرلي هم بود
و تمام كرديت ماله دراكمن نبود

سولز هم كه نسخه دومش اصلا ميازاكي نساخته بود و بالاترين متا رو با سكيرو و بلادبورن اورد و گيم او دير رو برد

مسلما شروعشون نسل قبل بوده اما رسيدنشون به قله توي نسل ٨
دراکمن خالق ip last of us ، بازی که نسل هفت ساخت داخل سالی که GTA عرضه شد بیگ وینر شد.
میازاکی هم نسل هفت اول دیمون سولز رو ساخت بعد دارک سولز ۱ ،که بهترین نسخه سری سولز هست، اینکه نسل هشت هر دو کارگردان goty گرفتن دلیل چهره شدنشون تو نسل هشت نیست .
یعنی تا پارسال که last 2 بازی سال شد کسی میگفت دراکمن گارگردان بدیه؟
یا میازاکی تا قبل از 2019 ?

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
<:-P

Elden Ring's store pages are now up on Steam client
(Xbox (app), and PlayStation (app
Still no digital pre-orders

PlayStation page says online support is up to 4 players+
به به، گیمزکام هم نزدیکه من هر روز یه نیمچه امیدی دارم که خبر حضورش داخل ایونت بیاد. :D برای گیمپلی بدون کات و مستقیم از دموهای گیمزکام آماده اید؟ برای سکیرو همچین کاری انجام دادن، اما من که آماده نیستم حقیقتا! :D (هنوز هر چند روز یه بار میرم تریلر دو ماه پیش رو میبینم و هی با خودم میگم بیشتر از این هیچی دیگه نیاز نیست نگاه کنی... :)) )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر