Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
این پیش نمایش ها و ویدئوهای یوتوب رو که میبینم واقعا انتظار برای بازی سخته. اینو کسی میگه که هیچکدوم از دارک سولزها و سکیرو رو نتونسته بیشتر ۱ ساعت بازی کنه :D
من دیروز demon's souls ریختم و به امروز نکشید:دی ولی فکر میکنم ازین خوشم بیاد

من دیروز demon's souls ریختم و به امروز نکشید:D ولی فکر میکنم ازین خوشم بیاد
دیمنز سولز ریمیک اگه منظورت بود که عالی هست و راحتترین بازی میازاکی
اگه با بازی کنار نیومدی با اینم کنار نمیای چونکه تهیه کننده ی بازی گفته سخت ترین مینی باسها در این بازی هست

• Like
Reactions: Tatsumaru
گویا سیستم مورد نیاز بازی روی سایت فرام سافتور منتشر شده ولی دوباره سریع پاکش کردن :-"
1644840013330.png

در کل سیستم مورد نیاز بازی هم داستانی شده برای خودش :-"
ولی خوب به قول یکی از دوستان، فکر کنید دارید سکیرو رو اجرا میکنید منهای 20-30% فریم :-" و سیستم مورد نیاز بازی در اون حد میشه احتمالا :-"

گویا سیستم مورد نیاز بازی روی سایت فرام سافتور منتشر شده ولی دوباره سریع پاکش کردن :-"
View attachment 244542

ولی خوب به قول یکی از دوستان، فکر کنید دارید سکیرو رو اجرا میکنید منهای 20-30% فریم :-" و سیستم مورد نیاز بازی در اون حد میشه احتمالا :-"
این دقیقا همون قبلیه :D
با این حساب تایید شدست رسما.

• Like
Reactions: Pitbull
View attachment 244542

زبونش نمیفهمم الان پایینیه ریکامندده؟
حداقل 1060 بعد پیشنهاد شدش 1070 ؟؟ چیزی مصرف کردن؟ :دی
بعد ویندوز 11 چی میگه اونجا :دی

زبونش نمیفهمم الان پایینیه ریکامندده؟
حداقل 1060 بعد پیشنهاد شدش 1070 ؟؟ چیزی مصرف کردن؟ :D
بعد ویندوز 11 چی میگه اونجا :D
بله بالایی مثلا حداقل سیستم مورد نیازه و پایینی ریکامندد :-"

در کل عجیبه و مثل اینکه هنوز قطعی و نهایی نیست. (10 روز مونده به انتشار :| )

در کل انتظار میره سیستم مورد نهایی اصلیش پایین تر باشه مخصوصا مقدار رم و cpu :-"

• Like
Reactions: majidred2011
خب فوربیدن هم که ترکوند و نوبتی هم باشه
دیگه کم کم باید واسه IP جدیدِ فرام آماده شیم😈

View attachment 244606

پ.ن: میتونه جای BB رو بگیره؟:P:D
با توجه به اینکه جدیدا منتقدا دارن تِر میزنن
به نمرات...
حدس من +88 عه👀
حدس منم اطراف همون ۹۰ هست، اگه یخورده بالا پایین شد هم فدا سرشون زیاد اهمیتی نداره واقعا. :D

پ.ن: اون صفحه توئیتر PlayStation Game Size امروز نوشته که حجم بازی روی PS5 برابر با نزدیک 45 گیگه، آپدیتش هم حدودای 8 گیگ.

خب فوربیدن هم که ترکوند و نوبتی هم باشه
دیگه کم کم باید واسه IP جدیدِ فرام آماده شیم😈

View attachment 244606

پ.ن: میتونه جای BB رو بگیره؟:P:D
با توجه به اینکه جدیدا منتقدا دارن تِر میزنن
به نمرات...
حدس من +88 عه👀
کفر میگی 88 !؟!
پلاس ۹۰ قطعیه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن