Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
حداقل سیستم مورد نیاز معرفی شد
قطعاتحداقل سیستم مورد نیاز
پردازندهIntel Core i5-8400 یا AMD Ryzen 3
رم۱۲ گیگابایت
کارت گرافیکNvidia GeForce GTX 1060 3GB یا AMD Radeon RX 580 4GB
فضای خالی۶۰ گیگابایت
سیستم عاملویندوز ۱۰ یا ویندوز ۱۱
DirectXDirectX 12

حداقل سیستم مورد نیاز معرفی شد
قطعاتحداقل سیستم مورد نیاز
پردازندهIntel Core i5-8400 یا AMD Ryzen 3
رم۱۲ گیگابایت
کارت گرافیکNvidia GeForce GTX 1060 3GB یا AMD Radeon RX 580 4GB
فضای خالی۶۰ گیگابایت
سیستم عاملویندوز ۱۰ یا ویندوز ۱۱
DirectXDirectX 12

این تازه حداقلشه؟
هولی شعط :D باو بازی میان نسلیه رحم کنید
این جوری برسیم نسل بعد واقعی کلا اگه شیفت نکرده باشیم به سری GTX 2000 کارمون ساخته است که

لعنتی انتخاب کلاس خیلی سخته این دفعه :-"
اول اینکه من معمولا طرف کلاس ها و بیلد های dex میرم و تا الان چند تا کلاس dex محور معرفی شده برای بازی (خودمو اسپیول کردم دیروز و رفتم همه کلاس ها رو خوندم :-"
ولی جدا از این، خود توضیحات کلاس ها هم عالی بودن که انتخاب رو سخت تر میکنن!

حالا فعلا من خیلی برام کاربرد تیر کمون و مخفیانه بازی کردن جالب شده و بدم نمیاد برم سراغ یه همچین کلاسی....
prisoner هم البته شخصیت خیلی جالبیه، bloody wolf هم که نیاز به توضیح نداره و vagabond هم از اسم و طراحیش خیلی خوشم میاد :-"

این اخر ولی یه کلاس دیگه که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده خیلی وسوسم کرده:

سامورایی :-"
ایشون هم dex بالایی داره و توی توضیحاتش گفته شده که از کاتانا و کمان های بلند استفاده میکنه...
توی dark souls 3 کلا من یه بار کل بازی و dlc هاش رو فقط با کاتانا ها رفتم :-" مخصوصا اون washing pole ملعون که مخصوص inavde کردن و کرم ریختن بود :-"

خلاصه اینکه، 2 هفته مونده فقط 8-> 8-> 8->

• Like
Reactions: Frozen Flame
این تازه حداقلشه؟
هولی شعط :D باو بازی میان نسلیه رحم کنید
این جوری برسیم نسل بعد واقعی کلا اگه شیفت نکرده باشیم به سری GTX 2000 کارمون ساخته است که
والا من از وقتی یادمه Darksoul بهینه نبود رو PC.
کل سری سولز رو کنسول ها هم همچین وضع درست حسابی ای نداشت البته :D

صبر کن RDNA3 و Ada Lovelace بیاد کم کم باید سویچ کنی روی 3000 واسه مینیمم :D

• Like
Reactions: SHAYAN1999
اول اینکه من معمولا طرف کلاس ها و بیلد های dex میرم و تا الان چند تا کلاس dex محور معرفی شده برای بازی (خودمو اسپیول کردم دیروز و رفتم همه کلاس ها رو خوندم :-"

حالا فعلا من خیلی برام کاربرد تیر کمون و مخفیانه بازی کردن جالب شده و بدم نمیاد برم سراغ یه همچین کلاسی....
prisoner هم البته شخصیت خیلی جالبیه، bloody wolf هم که نیاز به توضیح نداره و vagabond هم از اسم و طراحیش خیلی خوشم میاد :-"

ایشون هم dex بالایی داره و توی توضیحاتش گفته شده که از کاتانا و کمان های بلند استفاده میکنه...
توی dark souls 3 کلا من یه بار کل بازی و dlc هاش رو فقط با کاتانا ها رفتم :-" مخصوصا اون washing pole ملعون که مخصوص inavde کردن و کرم ریختن بود :-"

خلاصه اینکه، 2 هفته مونده فقط8-> 8-> 8->م
من خودم شخصا دور اول بازیو با شخصیت knight میرم خیلی رخش منو گرفته لامصب.🤠
بدبختی الان باندای سرورای دارک سولزو بسته تا زمان عرضه الدن رینگ .... با خودم گفتم تا اون موقع با دارک ۳ خودمو سرگرم کنم که این اتفاق افتادو تمام معادلاتو بهم زد از دست این هکرای بازی 😅.. فعلا دارم re 2 پلات میکنم 😟😩😱

خلاصه اینکه، 2 هفته مونده فقط 8-> 8-> 8->

منم خیلی Dex دوست ام
ولی لعنتیا وزن چیزایی که میتونی حمل کنی رو وصل کردن به STR تو بازی

دیگه نمیشه Dex با آرمور نیمه سنگین بازی کرد :( سبک مورد علاقه من بود

• Like
Reactions: Kurt117
به نظرتون برای بازی dlc هم عرضه میشه یا بعد استراحت مستقیم میرن سر پروژه بعدی البته اگر ژاپنی ها استراحت بکنن خخخ
فکر کنم تنها برای سکیرو dlc عرضه نشد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or