Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
آره. ببینیم بالاخره میتونیم تو رو بکشونیم به بازی های میازاکی و از دنیای پوچ Genshin Impact خارجت کنیم یا نه:D
یک عدد نسخه مجانی PSه الدن رینگ برام بفرستید تا بتونیم این شانس رو امتحان کنیم:D

و دنیای پوچ؟ سخت در اشتباهی و مشخصه تقریبا هیچ اطلاعاتی از گنشین نداری:D

یک عدد نسخه مجانی PSه الدن رینگ برام بفرستید تا بتونیم این شانس رو امتحان کنیم:D

و دنیای پوچ؟ سخت در اشتباهی و مشخصه تقریبا هیچ اطلاعاتی از گنشین نداری:D
من حدودا 600 ساعت گنشین بازی کردم، ادونچر رنک 57 هستم با ورلد لول فکر کنم 8 ، ولی الان چند ماهه که گذاشتم کنار، واقعا بازی تکراری شده و هیچ جذابیتی دیگه نداره برام، واقعا الان حالم بهم میخوره از دیدن گنشین،
البته اینم بگم که واقعا بازی عالیی بود و خیلی حال میداد، ولی واقعا تکراری شد،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

من حدودا 600 ساعت گنشین بازی کردم، ادونچر رنک 57 هستم با ورلد لول فکر کنم 8 ، ولی الان چند ماهه که گذاشتم کنار، واقعا بازی تکراری شده و هیچ جذابیتی دیگه نداره برام، واقعا الان حالم بهم میخوره از دیدن گنشین،
البته اینم بگم که واقعا بازی عالیی بود و خیلی حال میداد، ولی واقعا تکراری شد،

خیلی بی ربط میشه
ولی خوب صرفا مخالفتم رو اعلام میکنم به خاطزگر محتوای جدیدی که مخصوصا این 4~5 آپدیت اخیر دارن دریافت میکنند (تمام آپدیت ها شامل محیط ها و مراحل جدید بودن:-" )

و ایونت هایی که همیشه سعی کردن تنوع بدن، و یا پیشرفت بدن نسبت به ایونت مشابه قبلیشون

کارهای روزانه ی بازی هم بیشتر از ربع ساعت~بیست دقیقه وقت نمیبره
و خوب کسی نخواد واقعا میتونه لفت بده و دوباره برگرده به بازی! (فقط بحث از دست رفتن ایونت ها، و کاراکتر و تیم بیلدینگ هاست که عقب میفته:-" )

به نظرم به عنوان یک بازی JRPG یا ARPG ، هم گیم پلی خیلی خوبی تحویل داده ، و هم از نظر خلق دنیا و Lore خیلیییییییییی بهتر از نمونه های مشابه عمل کرده :D

و حالا باز تو بازی کردی یه چیزی!
دهن ما سرویس شد این علی یک ساعت بازی کنه، نمیکنه که:)) :دی میاد میگه دنیای پوچ :))

• Like
Reactions: farzad_angel
خیلی بی ربط میشه
ولی خوب صرفا مخالفتم رو اعلام میکنم به خاطزگر محتوای جدیدی که مخصوصا این 4~5 آپدیت اخیر دارن دریافت میکنند (تمام آپدیت ها شامل محیط ها و مراحل جدید بودن:-" )

و ایونت هایی که همیشه سعی کردن تنوع بدن، و یا پیشرفت بدن نسبت به ایونت مشابه قبلیشون

کارهای روزانه ی بازی هم بیشتر از ربع ساعت~بیست دقیقه وقت نمیبره
و خوب کسی نخواد واقعا میتونه لفت بده و دوباره برگرده به بازی! (فقط بحث از دست رفتن ایونت ها، و کاراکتر و تیم بیلدینگ هاست که عقب میفته:-" )

به نظرم به عنوان یک بازی JRPG یا ARPG ، هم گیم پلی خیلی خوبی تحویل داده ، و هم از نظر خلق دنیا و Lore خیلیییییییییی بهتر از نمونه های مشابه عمل کرده :D

و حالا باز تو بازی کردی یه چیزی!
دهن ما سرویس شد این علی یک ساعت بازی کنه، نمیکنه که:)) :دی میاد میگه دنیای پوچ :))
من اخرین ابدیتی که داشتم بازی میکردم، مپ اینزوما بود که تکمیل کردم و بازی رو فعلا بوسیدم گذاشتم کنار،
منم تایید میکنم که بازی واقعا عالی بود، چون منی که زود از بازی زده میشم رو کاری کرد بالای 600 ساعت بازیش کردم،
ولی برام تکراری شد، ماموریت های روزانه تکراری با باس های هفته گی و روزانه، و خسیس بازی تو دادن رزین،
خیلی روز های خوبی با بازی داشتم
اینطوری بگم، شما اگه خوشمزه ترین غذای دنیا رو هم بخوری باز بعد یه مدت تکراری میشه برات
من همیشه از بازی تعریف کردم، چون خیلی عالی بود،
البته الان بعد اینزوما اخبار بازی رو دنبال نمیکنم، و شاید با ابدیت ها بهتر ( متنوع) شده بازی

آره. ببینیم بالاخره میتونیم تو رو بکشونیم به بازی های میازاکی و از دنیای پوچ Genshin Impact خارجت کنیم یا نه:D

نگران امیر نباش. بهش گفتم الدن رینگ نخره دیگه وان پیس نمیبینم. قشنگ جواب داده
هر روز علاقش به الدن رینگ داره بیشتر میشه :D
میازاکی و تیمش کلا بستر رو فراهم کردن تا هر کسی هم که تا الان بازیشونو تجربه نکرده، با الدن رینگ یه شروع خیلی خوب و باشکوه داشته باشه. امیدوارم که قدر این فرصت رو بدونن دوستان :D

• Like
Reactions: Safety & Peace
میازاکی و تیمش کلا بستر رو فراهم کردن تا هر کسی هم که تا الان بازیشونو تجربه نکرده، با الدن رینگ یه شروع خیلی خوب و باشکوه داشته باشه. امیدوارم که قدر این فرصت رو بدونن دوستان :D
من حافظه م یاری نمیکنه خط اولا :دی

• Smile
Reactions: NaViiDii
کسی که با بلادبورن نتونسته باشه ارتباط بگیره با میازاکی، بعید میدونم دیگه بتونه رستگار بشه. این آدم دیگه چیزی برای از دست دادن نداره:D
این امیر همه رو میکشونه سمت اون وان پیس لعنتی و خودش میشینه GI میزنه و به وعده هاش عمل نمیکنه:D گولش رو نخورین:D

نکته تکمیلی و مهم هم اینکه ظاهرا ویدئویی که ضبط کردن مربوط به ماه قبله، یعنی این چند روزی که منتظر بودیم خبر گلد شدنش بیاد در واقع گلد شده بوده. :D ویدئویی که گذاشتن هم حدودا 45 دقیقست که به زبان ژاپنیه اما زیرنویس انگلیسی داره، از اینجا میتونید ببینید:

اینم یه لینک جدا از 5 دقیقه گیمپلی جدیدی که اون وسط ها نشون دادن:

ویدئو رو همون موقع نشستم دیدم اما یه کاری پیش اومد نتونستم خلاصش رو بگم که چیا گفته شد. :D

چند دقیقه اول کیتائو اومد یه معرفی کلی انجام داد که خب همش همون اطلاعات قبلی بود و بیشتر برای افرادی در نظر گرفته بودنش که تابحال کلا چیز خاصی از بازی ندیده بودن یا نمیدونستن. اما بعدش یه سری از سوالای کاربرای آسیایی رو جواب دادن که ازش اطلاعات خوبی در اومد.

این رفیقمون کیتائو یکی از تهیه کننده های بازی هست و روی مارکتینگش کار میکنه، شاید ری اکشن میم خورش موقع گوتی گرفتن سکیرو رو به یاد داشته باشید. :))

IMG_20220124_232750.png

در مورد اطلاعات و جزئیات:

- تأیید شد که بازی نیو گیم پلاس داره و نحوه کار کردنش مثل بازیای قبلی هست.

- همونطور که دوستمون بالا گفتن، مسیر اصلی بازی حدودا ۳۰ ساعت گیمپلی داره.

- تاکید شدیدی روی این موضوع دارن که پلیر موقع بازی استرس اضافه نداشته باشه. البته میگه دشمنان همچنان قوی و مبارزات چالشی هستن، اما مثلا به طور به خصوص تصمیم گرفتن جایگیری دشمن ها تو ساعات مختلف روز فرقی نداشته باشه تا احساس نکنید حتما باید تو فلان زمان از روز بازی کنید. اما خب یه تعداد دشمن خاص وجود داره که فقط شبا اونارو میبینید. (برای کسایی که نتورک تست رو نتونستن برن، کنار چکپوینت ها امکان این رو دارید که زمان روز رو تغییر بدید.)

- شما آزاد هستید هر ناحیه رو به ترتیب دلخواهتون بگردید، اما از لحظه شروع به طور ۱۰۰ درصد به همه نقاط دسترسی ندارید. برای مثال گفت که میتونید قبل از قلعه Stormveil که اولین باس اصلی بازی توش هست، به یه ناحیه دیگه برید و از اونجا پیشروی کنید. (@Safety & Peace فک کنم همین چند روز پیش چنین چیزی رو پرسیده بودی که دقیقا جوابش رو دادن)

- روی پلی استیشن ۵ از هپتیک فیدبک پشتیبانی میکنه ولی صدای 3D نه.

- بازی گلد شده و پچ روز اول در حال توسعه هست.

- در پایان هم میگه فرام سافتور اطمینان داره که الدن رینگ یک تجربه گیمینگ فراموش نشدنی رو ارائه میده. 8->

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or