Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
858
سلام . دوستان من تا حالا اصلا بازيه سولز انجام ندادم ميخام اولين بازيمو با اين بازى شروع كنم .. بنظرتون برم سراغش يا مناسب من نيست؟ واقعا خيلى سخته بازيش؟
منم عین تو بودم حتی من سولزبورن هم نمی دونستم چیه در حدی که زمانی بلادبورن اومد فقط شنیده بودم که بازیه خوبیه و فکر می کردم مثل همه ی بازیای دیگه باید بازیش کرد. عین چی سرمو مینداختم پایین و می رفتم جلو و کشته می شدم و بعد چند دست مردن بازی رو درجا فروختم!
اما امسال Mortal shell رو از بچه های همین جا شنیدم که بازیه خوبیه و برای شروع بازی های سولزبورن گزینه ی مناسبی می تونه باشه چون هم کوتاهه و هم سختیش در حد سری سولز نیست. خلاصه گرفتمش و بازیش کردم و عاشق این سری شدم! جوری که یه نیو گیم پلاس هم باهاش تموم کردم و الان مجدد مشغول بلادبورن هستم و نهایتِ لذت شده برام!
حالا می تونی به توصیه ی دوستان عمل کنی و از دارک سولز شروع کنی چون تجربشون از من بیشتره اما اگه دیدی واقعا نمی تونی بازی کنی و لذت نمی بری پیشنهاد می کنم Mortal shell رو یه تست بکنی.

• Like
Reactions: noorihamid99

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
هووولی موولی!!!👀
اقا تا این لحظه و طی یک ماه اخیر چندین وچند ویدیو از بازی رو با حواس جمعی کامل و بدون اسپویل شدن رد کردم
ولی این یکی یهو خِرمو گرفت!:D
میزارم تو اسپویلر، کوتاهه و شدیدا پیشنهاد میشه ببینیدش!:D
مدیونید اگر فکر کنید به این خاطره که خودم دیدم:p
اها اضافه کنم که مربوط به باس ها و لوکیشن ها و.. نیست، فایت با یه انمیه!!

Leaked-Elden Ring

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
هووولی موولی!!!👀
اقا تا این لحظه و طی یک ماه اخیر چندین وچند ویدیو از بازی رو با حواس جمعی کامل و بدون اسپویل شدن رد کردم

Leaked-Elden Ring
انقدری که این یه انمی ساده تغییر فاز داد باسهای دارک سولز تغییر فاز ندادن,
یه چیزی که به نظرم خیلی عالی بود صداگذاریه حرکات و ضربات بود واقعا پیشرفت کرده

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من اولین و اخرین باری که بازی های استاد رو بازی کردم همون بلادبورن بود که بعدش ، هم دارک سولز ٢ رو رفتم و هم ٣ که هر دوتا رو کنار گذاشتم. تا این اواخر ( چند روز پیش ) بتای الدن رینگ رو نصب کردم. بازی با اینکه همون حس و حال سری های سولزبورن رو داره ولی با تغییر یه سری المان ها و اضافه کردن بعضی چیزها بنظرم خیلی بازی خوش ساخت تری شده و بازی از اون حالت خشکی بی مورد درومده و به پختگی بیشتری رسیده از طرفی همین خصوصیات جدید بازی بنظرم طرفدارای بیشتری رو به خودش جذب میکنه. این بتای الدن رینگ هم اینقدر فازشو گرفتم که دوباره ترغیب شدم برم سراغ دارک سولز ٣.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,695
هووولی موولی!!!👀

Leaked-Elden Ring
ارضای سولزی شدم \m/
مدام هیجان داشتم نپره اشتباهی کف دره.Adrenaline خالص بود.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
من از بابت اوپن ورلد بودن بازی خیلی نگرانم
واقعا میترسم حس جذابیت مناطق مختلف از بین بره :(
منم واقعا برا این نگرانم که نکنه اتفاقی که برا متال گیر فانتوم پین افتاد برا اینم بیوفته،
بعد گندی که سی دی پراجکت سر سایبرپانک و بایوور سر آندرومدا زد ( هردو نسخ بازی های قبلیشون شاهکار بود) دیگه نمیشه به هیچ استدیویی اعتماد کرد

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: BARDI YA and db07

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من از بابت اوپن ورلد بودن بازی خیلی نگرانم
واقعا میترسم حس جذابیت مناطق مختلف از بین بره :(
منم همین حس رو داشتم اوایل ولی بعدا متوجه شدم الان هر طرف دوربین رو بچرخونی، اون دورنماهای پشم افکنی که FS استاد ساختنشون هست رو میبینی و این وقتی اتفاق میوفته که هنوز وارد اون لوکیشن ها نشدی و میدونی وقتی واردشون بشی، بیشتر افکنده میشی. در واقع بازی اینقدر جذاب هست از نظر ظاهری و طراحی مپ که من الان بزرگترین دغدغه-م اینه که محدودیت و ترتیب خاصی برای رفتن به مناطق مختلف نباشه و بشه هر جایی خواستیم، از همون اول بریم.

من از همین الان کراش زدم روی اون قلعه وسطیه:

elden-ring-map-system-580x334.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
From Software possibly working on a new Armoured Core game Rumor

با اون شایعه که میگفت بازی بعدیشون (همون انحصاری PS5) و سبک سولز و تم Sci-fi هست جور در میاد. به خصوص اینکه الان تقریبا 3-4 ساله که گفتن یه Armored Core جدید میخوان بسازن و انگار با نویسنده های سریال The Expanse هم همکاری کردن روی یه پروژه معرفی نشده. البته سبک AC، سولز لایک نیست و TPS هست ولی:
Seems From is currently sending out surveys and showing participants gameplay footage with soulslike bosses.
احتمالا المان هایی از سولز رو قرض گرفتن برای ارتقاء گیم پلیشون.

پ.ن 1: ظاهرا چند ثانیه گیم پلی هم نشون دادن ازش.
پ.ن 2:
The screenshots were not huge and 8 in total.
1. More snowy area, player character in the air firing down on a street with vehicles below (tanks? cars?)
2. A smoke-filled aerial shot with an enemy in the distance.
3. A darker green/grey toned area gunfire and light/fire coming from the combat everywhere.
4. Snowy area again, ground-based combat against a similar sized enemy (pvp?)
5-8: These four looked like boss fight shots:
5. A bigger humanoid mech, white/grey. Player character has red lights on their mech, on ankles, shoulders and lower back.
6. A huge, tall armoured tank boss.
7. Difficult to make out, player on right, enemy another humanoid mech on left a yellow/gold slash(?) effect I think the player is attacking the enemy with a melee attack.
8. Gunfire battle with a circular yellow effect in front of player character - blocking the gunfire with shields or some attack? Shape and colour reminds me of the Heal miracle in Dark Souls, golden circle.

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,829
نام
بردیا دلوشی
From Software possibly working on a new Armoured Core game Rumor

با اون شایعه که میگفت بازی بعدیشون (همون انحصاری PS5) و سبک سولز و تم Sci-fi هست جور در میاد. به خصوص اینکه الان تقریبا 3-4 ساله که گفتن یه Armored Core جدید میخوان بسازن و انگار با نویسنده های سریال The Expanse هم همکاری کردن روی یه پروژه معرفی نشده. البته سبک AC، سولز لایک نیست و TPS هست ولی:

احتمالا المان هایی از سولز رو قرض گرفتن برای ارتقاء گیم پلیشون.

پ.ن 1: ظاهرا چند ثانیه گیم پلی هم نشون دادن ازش.
پ.ن 2:
The screenshots were not huge and 8 in total.
1. More snowy area, player character in the air firing down on a street with vehicles below (tanks? cars?)
2. A smoke-filled aerial shot with an enemy in the distance.
3. A darker green/grey toned area gunfire and light/fire coming from the combat everywhere.
4. Snowy area again, ground-based combat against a similar sized enemy (pvp?)
5-8: These four looked like boss fight shots:
5. A bigger humanoid mech, white/grey. Player character has red lights on their mech, on ankles, shoulders and lower back.
6. A huge, tall armoured tank boss.
7. Difficult to make out, player on right, enemy another humanoid mech on left a yellow/gold slash(?) effect I think the player is attacking the enemy with a melee attack.
8. Gunfire battle with a circular yellow effect in front of player character - blocking the gunfire with shields or some attack? Shape and colour reminds me of the Heal miracle in Dark Souls, golden circle.

به به...
استاد چه میکنه...
حس میکنم میخواد Neon Genesis Evangelion-طور بشه این بازیه... :D

• Like
Reactions: Safety & Peace

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من یکم از اطلاعات گیمپلی بازی بی خبرم فقط داستانیا رو میخونم چون برام مهم بود که داستانو بدونم ولی گیمپلی سورپرایزم کنه (که البته در نهایت زیاد با سولز فرقی نمیکنه :D ) ولی اینو میخوام بدونم که تایید شده هیلینگ به چه صورته؟ تو بونفایر پر میشه یا باید بخریم و بسازیم و اینا؟ امیدوارم سیستمش مثل سولز 3 باشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر