Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
این اطلاعات جدید اگه واقعی باشن که واویلا میشه...8-> مخصوصا این قسمت:
''No indication to what you can or can’t grab/push. By that I mean no text when you stand in front of a lever to activate it.''

من هیستوری ردیت طرف رو که نگاه کردم دیدم 3 ماه پیش هم یه سری اطلاعات مثل وجود چرخه شبانه روزی و تاثیر خورشید روی بازی رو لو داده بود. الانم که گفته گیمپلی رو توی TGA نشون میدن، 2 ماه دیگه معلوم میشه منبعش قابل اطمینان هست یا نه. :D

ادیت: خب مثل اینکه خورد تو برجکمون، از شانس بد ما خود اون Omnipoet که تقریبا همه اطلاعاتش درست بود هم فعلا رفته استراحت. :))
ظاهرا اونی که توی ResetEra هست (همون اینسایدره که معروفه و تایید شده هم هست) گفته این اطلاعات فیک هستن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: voldmort

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
مصاحبه جدید با میازاکی در Brazil Game Show:
BGS 2019: Hidetaka Miyazaki diz o que mudaria em Bloodborne, elege jogo favorito, conta o que faz no tempo livre e muito mais - GameSpot Brasil

نکات مهمش اینه که گفته بازی موردعلاقه‌‌ای که روش کار کرده Bloodborne بوده...دوباره اعلام کرده که تصمیم ساخت BB2 با خودش نیست...
همینطور گفته که Chalice Dungeonها و Blood Gemها میتونستن توی بازی بهتر پیاده سازی بشن (احتمالا یکی از اهداف واسه نسخه دوم :D)
باس موردعلاقه‌اش هم گفته که Old Monk از Demon's Souls هست :D
چیزی که مشخصه اینه که میازاکی معلومه بشدت علاقه داره به ساخت BB2 ولی یه ابله‌هایی هستن که باید تصمیم نهایی رو بگیرن و هنوزم نگرفتن! انصافا بعد از Elden Ring نوبت BB2ئه...وگرنه از سونی باید شکایت کنیم...همینطوریش هم زیادی لفتش دادن.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
BGS 2019: Hidetaka Miyazaki diz o que mudaria em Bloodborne, elege jogo favorito, conta o que faz no tempo livre e muito mais - GameSpot Brasil

نکات مهمش اینه که گفته بازی موردعلاقه‌‌ای که روش کار کرده Bloodborne بوده...دوباره اعلام کرده که تصمیم ساخت BB2 با خودش نیست...
همینطور گفته که Chalice Dungeonها و Blood Gemها میتونستن توی بازی بهتر پیاده سازی بشن (احتمالا یکی از اهداف واسه نسخه دوم :D)
چیزی که مشخصه اینه که میازاکی معلومه بشدت علاقه داره به ساخت BB2 ولی یه ابله‌هایی هستن که باید تصمیم نهایی رو بگیرن و هنوزم نگرفتن! انصافا بعد از Elden Ring نوبت BB2ئه...وگرنه از سونی باید شکایت کنیم...همینطوریش هم زیادی لفتش دادن.
من مخالف BB2 هستم:D چون یکی از دلایلی که دارک سولز رفته رفته از نظر ستینگ و اتمسفر و داستان ضعیف تر شد همین ادامه دادنش بود. به قول @REZA TAEL ، این Lore سولز خیلی شسته رفته و کامل بود و اینا اومدن توی 2 گند زدن بهش و میازاکی هم با 3 سعی کرد جمعش کنه ولی نمیشد آقا نمیشد:D الان دقیقا همین موضوع برای BB هم صدق میکنه. خیلی کامله و باز کردنش به شدت بهش آسیب میزنه (اتفاقا خود میازاکی هم همیشه میگه دوست نداره Sequel بسازه برای بازی هاش و از بس ملت میگن، اینم مجبوره بیانیه بده و بگه دست من نیست). البته اگر ستینگ بازی رو کلا عوض کنن و یه چیز دیگه رو دنبال کنن به نظرم خوبه ولی اونوقت دیگه اسمش BB نمیشه:D
من خودم عاشق BB هستم اما دوست دارم کارهای جدید ازش ببینم (تازه یه سری هستن میگن DaS4 کو؟8-|/:) اینا رو کجای دلمون بذاریم؟:D)

پ.ن 1: این Chalice Dungeon ها رو بی زحمت توی ER پیاده کن:D من ایده-شون رو دوست داشتم و تنها مشکلی که داشت، این بود که خیلی به ورطه تکرار میوفتاد.
پ.ن 2: مگه قبلا نگفته بود باس مورد علاقه-ش Gaping Dragon هست؟:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

توی 4 سال گذشته 4 مرتبه بازی رو خریدم ، 1 ماه خودمو باهاش خفه کردم بعد مجدد فروختم!
هنوزم هروقت تاپیکش بالا میاد یه جوری میشم:D
وسوسه میشم بازم برم سراغش >:)
چیه این BB!
لعنتی خبرهاشم حالی به حالی میکنه ادمو
از کل مجموعه ps5 فقط یه BB میخوام:(
و یه ریمیک دیمن سولز :p

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
این پست رو دیشب نوشتم یادم رفت ارسال کنم! :D

من مخالف BB2 هستم:D چون یکی از دلایلی که دارک سولز رفته رفته از نظر ستینگ و اتمسفر و داستان ضعیف تر شد همین ادامه دادنش بود. به قول @REZA TAEL ، این Lore سولز خیلی شسته رفته و کامل بود و اینا اومدن توی 2 گند زدن بهش و میازاکی هم با 3 سعی کرد جمعش کنه ولی نمیشد آقا نمیشد:D الان دقیقا همین موضوع برای BB هم صدق میکنه. خیلی کامله و باز کردنش به شدت بهش آسیب میزنه (اتفاقا خود میازاکی هم همیشه میگه دوست نداره Sequel بسازه برای بازی هاش و از بس ملت میگن، اینم مجبوره بیانیه بده و بگه دست من نیست). البته اگر ستینگ بازی رو کلا عوض کنن و یه چیز دیگه رو دنبال کنن به نظرم خوبه ولی اونوقت دیگه اسمش BB نمیشه:D
من خودم عاشق BB هستم اما دوست دارم کارهای جدید ازش ببینم (تازه یه سری هستن میگن DaS4 کو؟8-|/:) اینا رو کجای دلمون بذاریم؟:D)

پ.ن 1: این Chalice Dungeon ها رو بی زحمت توی ER پیاده کن:D من ایده-شون رو دوست داشتم و تنها مشکلی که داشت، این بود که خیلی به ورطه تکرار میوفتاد.
پ.ن 2: مگه قبلا نگفته بود باس مورد علاقه-ش Gaping Dragon هست؟:D
من زیاد پیگیر نبودم...کلا فن کژوال فرام سافتور محسوب میشم :D و برخلاف خودت اطلاعاتم در این زمینه محدوده...ولی هیچوقت این دیدگاه رو درک نکردم :D آخه عرضه شماره 2 و 3 باعث نمیشه دارک سولز اول بازی ضعیف‌تری بشه و به Lore دنیای دارک سولزی که توی نسخه اول ارائه شد ضربه‌ای وارد بشه...اون تجربه‌ی اوله همیشه هست و دو نسخه بعدی رو میشه به فراموشی سپرد :D
مثالی که همیشه میزنم اینه که منم میخواستم TLOU دست نخورده باقی بمونه...یه اندینگ پرفکت داشت ولی وقتی نسخه دوم رو دیدم کاملا نظرم عوض شد. اون بازی از اول تا آخرش هنوزم هست و میشه بارها تجربش کرد. وجود نسخه دوم هر چقدر که ضعیف از آب دربیاد صرفا میتونه یه اثر منفی موقتی بزاره و اگه دوباره بری اولی رو تجربش کنی، همون بازیه. خلاصه دیدگاه من اینه؛ نمیدونم چقدر منطق پشتش هست :D
البته همیشه از چیزای جدید استقبال میکنم ولی BB یه چیز دیگه بود :D مثلا الان Sekiro 2 یا دارک سولز 4 نمیخوام، بس بود :D
در مورد باس موردعلاقش هم خبر ندارم...لابد نمیدونه کدوم رو انتخاب کنه هر دفعه یکی رو میگه :D
توی 4 سال گذشته 4 مرتبه بازی رو خریدم ، 1 ماه خودمو باهاش خفه کردم بعد مجدد فروختم!
هنوزم هروقت تاپیکش بالا میاد یه جوری میشم:D
وسوسه میشم بازم برم سراغش >:)
چیه این BB!
لعنتی خبرهاشم حالی به حالی میکنه ادمو
از کل مجموعه ps5 فقط یه BB میخوام:(
و یه ریمیک دیمن سولز :p
بدون شک بین 3 بازی برتر نسله :x
اون حس شگفتی که توی دنیای BB هست رو هیچ جا حس نکردم...اینکه از یه کوچه تاریک بپیچی توی یه کوچه دیگه و ندونی چی منتظرته...بعد ببینی یه موجود عجیب غریب از دیوار آویزونه و مو به تنت سیخ میشه...تجربه‌‌ی BB برای اولین بار یه حس تکرارنشدنی داشت که فقط یه نسخه جدید میتونه اون تجربه‌ی اول رو دوباره ایجاد کنه. اون وسوسه لعنتی همیشه سراغ منم میاد...این حس واسه بازیهای دیگه‌ی فرام چندان سراغم نیومد...واسه بقیه بازیا بیشتر همون حس چالش و مبارزات فوق‌العاده‌ درگیرم میکنه ولی BB یه جادویی داشت که خودمم نمیدونم چی بود :D
بعد از اینکه توی بازی حرفه‌ای میشی هم یه حس خفن دیگه داره... اینکه خیسِ خون داری همه موجودات رو میزنی داغون میکنی و همه ملت هم از ترسون رفتن توی خونه‌هاشون و در رو هم بستن!
خلاصه که تا نسخه دوم رو ندن ساکت نمیشینیم :D

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
این پست رو دیشب نوشتم یادم رفت ارسال کنم! :D

من زیاد پیگیر نبودم...کلا فن کژوال فرام سافتور محسوب میشم :D و برخلاف خودت اطلاعاتم در این زمینه محدوده...ولی هیچوقت این دیدگاه رو درک نکردم :D آخه عرضه شماره 2 و 3 باعث نمیشه دارک سولز اول بازی ضعیف‌تری بشه و به Lore دنیای دارک سولزی که توی نسخه اول ارائه شد ضربه‌ای وارد بشه...اون تجربه‌ی اوله همیشه هست و دو نسخه بعدی رو میشه به فراموشی سپرد :D
مثالی که همیشه میزنم اینه که منم میخواستم TLOU دست نخورده باقی بمونه...یه اندینگ پرفکت داشت ولی وقتی نسخه دوم رو دیدم کاملا نظرم عوض شد. اون بازی از اول تا آخرش هنوزم هست و میشه بارها تجربش کرد. وجود نسخه دوم هر چقدر که ضعیف از آب دربیاد صرفا میتونه یه اثر منفی موقتی بزاره و اگه دوباره بری اولی رو تجربش کنی، همون بازیه. خلاصه دیدگاه من اینه؛ نمیدونم چقدر منطق پشتش هست :D
البته همیشه از چیزای جدید استقبال میکنم ولی BB یه چیز دیگه بود :D مثلا الان Sekiro 2 یا دارک سولز 4 نمیخوام، بس بود :D
در مورد باس موردعلاقش هم خبر ندارم...لابد نمیدونه کدوم رو انتخاب کنه هر دفعه یکی رو میگه :D

بدون شک بین 3 بازی برتر نسله :x
اون حس شگفتی که توی دنیای BB هست رو هیچ جا حس نکردم...اینکه از یه کوچه تاریک بپیچی توی یه کوچه دیگه و ندونی چی منتظرته...بعد ببینی یه موجود عجیب غریب از دیوار آویزونه و مو به تنت سیخ میشه...تجربه‌‌ی BB برای اولین بار یه حس تکرارنشدنی داشت که فقط یه نسخه جدید میتونه اون تجربه‌ی اول رو دوباره ایجاد کنه. اون وسوسه لعنتی همیشه سراغ منم میاد...این حس واسه بازیهای دیگه‌ی فرام چندان سراغم نیومد...واسه بقیه بازیا بیشتر همون حس چالش و مبارزات فوق‌العاده‌ درگیرم میکنه ولی BB یه جادویی داشت که خودمم نمیدونم چی بود :D
بعد از اینکه توی بازی حرفه‌ای میشی هم یه حس خفن دیگه داره... اینکه خیسِ خون داری همه موجودات رو میزنی داغون میکنی و همه ملت هم از ترسون رفتن توی خونه‌هاشون و در رو هم بستن!
خلاصه که تا نسخه دوم رو ندن ساکت نمیشینیم :D
حرف های همتون درسته ولی چند مورد رو میگم تا دوستان بیشتر متوجه بشن و یک جمع بندی کلی انجام میدم.
دارک سولز یک و دیمون سولز شروع این سبک بودند و واقعا به معنی واقعی کلمه Masterpiece
اما دارک سولز 2 اصلا و ابدا در حد دارک سولز 1 نبود و مخصوصا بعد از اون تریلر e3 با اون گرافیک هیولاییش و بعدا تو نسخه اصلی که این چنین هم نبود خیلی ها بهش اعتراض کردن ولی با این حال از لحاظ تجاری و فروش موفق بود ولی چیزی نبود طرفداران این سری رو بتونه ارضا کنه که اصلا هم میازاکی بنده خدا هیچ نقش توش نداشت که همزمان با دارک سولز 2 داشت بلادبورن رو می ساخت و بالخره بعد از چند سال دوباره انقلاب سختی تو صنعت گیم کرد و این بازی کشته مرده خیلی زیادی داشت:D تا حدی واقعا میشه گفت جانشین فوق العاده ای برای نسخه های اولیه دارک سولز بود و از اونجا که بازی انحصاری پی اس 4 بود و خیلی ها که با سری دارک سولز عاشق میازاکی و سبک بازی سازیش بودند اومد دارک سولز 3 رو با سبک بلادبورن قاطی کرد برای همین ما هیچ وقت شاهد سنگینی نسخه اولیه تو نسخه سوم نبودیم! ولی با این حال میشه گفت ایا نسخه سوم مثل نسخه اول بازم یک انقلاب بود؟ در کل نمیشه گفت ولی این چنین هم نیست که بگیم واقعا بازی ضعیفی بود که هیچ خیلی هم واقعا این سری رو کامل کرد مخصوصا با بسته های الحاقیش که واقعا معنی واقعی ترس از مردن بودن و اون باس فایت گودزیلاش هم تا الان برای بنده در مجموع سخت ترین باس کل بازی های میازاکی تا سکیرو بوده و هر وقت یادش میفتم گریم میگیره و هیچ وقت دوست ندارم دوباره وارد مبارزه باهاش بشم:| ولی در کل با اون دوستانی که مخالف ادامه دادن دارک سولز هستند موافقم چون نسخه سوم با بیش از 120 اسلحه و 70 تا جادو که هر اسلحه سبکه مبارزه و انیمیشن مخصوص خودش رو داره و هر جادو هم سبک مبارزه و انیمیشن مخصوص خودش رو داره بعیده بدونم کسی تا ده سال دیگه بتونه با همه سبک سلاح ها و جادو هاش مبارزه کنه و این که دیگه اره واقعا دارک سولز تمام شد ولی واقعا اگر کمی جدی تر بنگریم سکیرو همین سبک دارک سولز با یک اتمسفر و داستان جدید هست ولی ای کاش داستانش هم مثل سری دارک سولز از هم گسیخته بود تا این قدر خطی و باید میازاکی خیلی باهوش باشه که بتونه همین سبک دارک سولز رو به یک شکل دیگه پیاده کنه... و اما در مورد کسایی که مخالف ادامه دادن بلادبورن هستن مخالفم چون واقعا تو دارک سول داستان یک طوری نوشته شده که بلکه بعد از یک مدت تاریکی همه جا رو میگیره و بالخره تموم میشه عظمای اتش حالا هر چقدر هم تلاش کنن تا اتش پایدار بشه نمیشه که همش نسخه های مختلف رو به این دلیل از بازی ساخت! ولی داستان بلادبورن فرق میکنه خیلی راحت میشه 3-4 نسخه دیگه رو از بازی ساخت و ربطش داد به فرقه های بازی اخه لامصب این بلادبورن طوری بود هر لوکیشنش رو میتونستید چند بازی ازش دربیاری مثلا الان من نفهمیدیم خدای اصلی کیه و اصلی ترین خدا رو بلادبورن هنوز نشون ندادن و خیلی چیز ها مونده در حالی که همه تو دارک سولز همه سران اتش و تاریکی رو میشناسن و صد البته بنظرم اتمسفر بلادبورن طوری هست که واقعا هر چی بازی بیشتری ازش ساخته بشه لذت بخش هست، و در مورد سکیرو هم واقعا از تنها چیزی که از بازی نارحت کننده بود برای من این بود مثل سری قبل داستانش نبود و اون حس گم شدن در بازی نبود و سلاح های بازی فقط یکی بودند غیر از اینا از نظر طراحی و اتمسفر و همچنین لوکیشن ژاپن بازم این نسخه واقعا یک Masterpiece واقعی بود و بعضی باس هاش واقعا بشدت سخت بودند و بازم میگم سکیرو هم زمان اگر یادتون باشه میازاکی گفته بود داره رو چند بازی کار میکنه که این کار که تموم شد و این یکی هم که ELDEN RING هست و اون یکی همه ممکنه نسخه بعدی بلادبورن باشه.

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
من با سولز ۳ با این بازیساز آشنا شدم با سکیرو ارادت بهش پیدا کردم. بدون حوصله منتظر بازی بعدشم باس بیاد
ای بابا خبری نشد که اوقق

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
در نبود اخبار راجع به بازی، حتما این ویدئو رو ببینید. VaatiVidya یه مسابقه طراحی باس برای بازی ترتیب داده بود و Top 10 رو انتخاب کرده که انصافا فک براندازن:D حتی تصور اینکه توی ER با همچین چیزایی روبرو بشیم، باعث میشه سنگ کلیه بگیرم:D فوق العاده-ن بعضیاشون. با Lore کامل و فازهای مختلف که هر کسی باید برای طراحیش در نظر میگرفت.
ویدئو رو که دیدم، واقعا نمیتونم منتظر بمونم تا ببینم FS و میازاکی چه آشی قراره برامون بپزن:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام