Elden Ring

Safety & Peace

May I stand unshaken Amid, amidst a crashing world
کاربر فعال
Sep 4, 2011
12,848
نام
تونی آلمِیدا

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد ، تاریخ انتشار بازی اعلام نشده است .

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
2,980
نام
مراد حلیمی
من واقعا موندم اینا چجوری بازی میسازن؟ این بشر هم کارگردان DS3 بود هم Sekiro الانم تازه یکی دوماه ازش نگذشته بازی معرفی میکنه و جالب اینکه چندساله در حال ساخت هم هست. چندتا پروژه را باهم میبره جلو.

واقعا اگه نگیم بهترین دوولوپر حاضر هستن حتما جز سه تای اولن.
جدای از اینکه چند تیم میشن و تقسیم کار می کنن ، رمز بازیسازی سریع اینا قدرت عالیشون تو طراحی هنری و بهبود مدام گیم پلی و تقریبا دست نخورده گذاشتن موشن کچر و انیمیشن و ...هستش :D.
یعنی هر IP فرام سافتور انگار نسخه بعدی بازی قبلیشونه.......صرفا محیط و داستان عوض میشه و گیم پلی بهبود داده میشه و گرنه اگر خودشون رو درگیر ساخت بازیهایی با انیمیشن و گرافیک خیره کننده می کردن و گیم پلی و مکانیکای بازی کاملا متفاوتی تو هر شماره به کار می بستن مطمینا به این سرعت نمی تونستن بازی بدن بیرون.... .

امیدوارم ELDEN RING هم مثه ساخته های قبلیشون یه بهبود و ادامه نسبت به بازیهای قبلیشون محدود نشه و واقعا یه جهش و تغییر بزرگ ببینیم ازشون

با این تفاوت که باید یه مقدار زیادی وقت رو پشت اسب حروم کنید.
جدا امیدوارم رو به تغییرات بزرگ تو گیم پلی بیارن وگرنه بخوان همون روال بازیهایی قبلی رو تو سایز بزرگ برن حداقل برا من خسته کننده میشه(سکیرو به نظرم اونطوری که باید یه چیز جدید نبود و امیدوارم این واقعا مثه اون نشه:D)

.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,441
جدا امیدوارم رو به تغییرات بزرگ تو گیم پلی بیارن وگرنه بخوان همون روال بازیهایی قبلی رو تو سایز بزرگ برن حداقل برا من خسته کننده میشه(سکیرو به نظرم اونطوری که باید یه چیز جدید نبود و امیدوارم این واقعا مثه اون نشه:D)
این عنوان دارک سولز هست با یک اسم دیگه مگر اینکه خلافش ثابت شه :D.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
3,969
نام
سهيل
این مباحثی که دوستان مطرح کردن قابل قبول و درکه. درسته بازی های فرام شاید پروداکشن خیلی بزرگ مثلا در حد بازی های غربی نداره. ولی خب نقطه قدرت فرام اینه که تا حالا 6 تا بازی به قولی با فرمول نزدیک به هم عرضه کرده ولی خب همچنان اون کیفیت را حفظ کردن. من خودم Platinum و Yakuza Studio را کنار اینا میشناسم که اینجوری بازی پامپ میکنن. ولی خب سه تاشونم کیفیت بالایی داره بازیهاشون. هنر ژاپنی هاست واقعا این.

در مورد Elden Ring هم نباید بازم پروداکشنی در حد امثال ویچر منتظرش بود ولی کیفیت از الان تضمین شده است.

• Like
Reactions: Milad_HW and mgs4

Safety & Peace

کاربر فعال
Sep 4, 2011
12,848
نام
تونی آلمِیدا
ظاهرا داستان بازی رو خود میازاکی مینویسه و فقط Lore و دنیای بازی دست مارتین هست. خیلی خوشحالم از این موضوع چون من واقعا جهان بینی و نحوه داستانی سرایی میازاکی رو به شدت دوست دارم و یکی از نگرانی هایی که داشتم این بود که داستان رو مارتین بنویسه که خدا رو شکر اینطور نیست:D البته این به این معنی نیست که کار مارتین ضعیفه و اینا. اتفاقا مارتین توی خلق Lore و دنیاهای مختلف به شدت نویسنده توانایی هست و از این نظر هم به بازی به شدت کمک میکنه.

voldmort

کاربر سایت
May 28, 2015
6,113
نام
ali
ظاهرا داستان بازی رو خود میازاکی مینویسه و فقط Lore و دنیای بازی دست مارتین هست. خیلی خوشحالم از این موضوع چون من واقعا جهان بینی و نحوه داستانی سرایی میازاکی رو به شدت دوست دارم و یکی از نگرانی هایی که داشتم این بود که داستان رو مارتین بنویسه که خدا رو شکر اینطور نیست:D البته این به این معنی نیست که کار مارتین ضعیفه و اینا. اتفاقا مارتین توی خلق Lore و دنیاهای مختلف به شدت نویسنده توانایی هست و از این نظر هم به بازی به شدت کمک میکنه.
علی من متوجه نشدم:D
یکی از دلایل خاص بودن دارک سولزها (الخصوص ۱ که با اختلاف مرگبار و خفن ترینشونه)و حتی BB همین نحوه ی روایته که از قضا خیلی واسم مهمه:D
من قلبم ضعیفه فقط بگو نحوه ی روایت داستان دست کدوم افتاده؟؟؟:D

• Like
Reactions: mgs4

Safety & Peace

کاربر فعال
Sep 4, 2011
12,848
نام
تونی آلمِیدا
علی من متوجه نشدم:D
یکی از دلایل خاص بودن دارک سولزها (الخصوص ۱ که با اختلاف مرگبار و خفن ترینشونه)و حتی BB همین نحوه ی روایته که از قضا خیلی واسم مهمه:D
من قلبم ضعیفه فقط بگو نحوه ی روایت داستان دست کدوم افتاده؟؟؟:D
حقیقتا درست نمیدونم دست کدومه (خودم حدس میزنم دست میازاکی باشه چون داستان رو خودش نوشته) اما فقط گفته شده که روایت به شکل دارک سولزه. یعنی خودت بری دنبال پیدا کردن نکات داستانی و متصل کردنشون به هم که اصولا این کار امضای میازاکیه:D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,629
نام
حسین
عجیبه هرچی این cg رو نگاه میکنم سیر نمیشم.
اون تیکش که میگه:
the elden ring ohhhhhhhhh elden ring :D

اصلا دیوانه میشم وقتی میشنومش از بس خوبه

آخرین ویرایش:

voldmort

کاربر سایت
May 28, 2015
6,113
نام
ali
خب یه خبر خوب بدم اینکه مثل سری سولز شخصیت اصلی رو خودمون طراحی میکنیم و...:D
با یه دنیای بزرگتر، سیستم و مکانیک های جدید و ... رو به روایم
استاد میگه سیر تکامل توی الدن رینگ نسبت به DS طبیعی ترِ...
مصاحبه ی استاد با ign:

FromSoftware's Hidetaka Miyazaki, says that Elden Ring is an evolution of Dark Souls

109903

آخرین ویرایش:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
طرفدارای میازاکی سان کجان؟ مثل تاپیک سکیرو و بلاد بورن و سولز بیان جمال ببخشن. سوتو کوره

• Like

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
391
امیدوارم اتمسفر بازی شبیه دارک سولز 1 یا بلادبورن باشه، یا حتی اتمسفر دی ال سی بلادبورن!
دارک سولز 3 فوق العاده و اتمسفر خارق العاده ای داشت، ولی به هیچ عنوان مثل نسخه یک، تاریک، و حس نابودی و سرگردانی و مثل بلادبورن حس لاوکرافتی و بازم نابودی و تاریکی شدید و خشونت های بی نظیرش رو نداشت، نسخه دوم و بازی سکیرو هم بازی های عالی بودند ولی به هیچ عنوان با نسخه سوم و اول دارک سولز و بلادبورن قابل مقایسه نبودند!
با اون دوستانی که هم واقعا مثل دارک سولز یک و بلادبورن منتظر یک انقلاب و بزرگی تو سولز بورن هستند موافقم چون تا الان بعد از این همه مدت بازی های انقلابی مثلی دارک سولز 1 و بلادبورن ندیدیم...!

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
825
نام
Fallen
طرفدارای میازاکی سان کجان؟ مثل تاپیک سکیرو و بلاد بورن و سولز بیان جمال ببخشن. سوتو کوره
بازی که هنوز چیز آنچنانی ازش نشون ندادن و اطلاعات چندانی ازش در دسترس نیست چی در موردش بگیم که سوت و کور نباشه تاپیکش؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

• Like

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
بازی که هنوز چیز آنچنانی ازش نشون ندادن و اطلاعات چندانی ازش در دسترس نیست چی در موردش بگیم که سوت و کور نباشه تاپیکش؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
اگه انحصاری بود الان به جا چهار چورصد صفحهD: بود.سکیرو بهترین اثر میازاکی سان رو نگا اونم همینه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟