Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
ببین اگه سرعت باسا رو زیاد نمی کردن پس قرار بود چجوری سخت ترشون کنن؟ چون برخلاف بلادبورن و دارک سولز ۱ الان طرف وارد محیط باس می شه سامن که تا دلت بخواد داره. ۶۰ تا پوشن جورواجور و افکت و پرفیوم و بلید و فراست و رات و ...داره. جدا از جادوهای مختلف و آسون کننده ای که هست یارو یه سلاح با اسکیل خیلی قوی برمیداره دو تا بلاد اسپم کنه مثلا با ریوز آو بلاد یا مونلایت فراست بزنه یا reduvia اسپم کنه و... باس تو همون دوتا حرکت اول نابود می شه هم ابهت باس زیر سوال می ره هم می گن دی ال سی همین بود!
hp ایشون رو هم زیاد کنه باز به یه طریق دیگه ای ایراد گرفته می شه. الدن رینگ رو نمی شه با دارک سولز ۱ و بلادبورن مقایسه کرد تو اونا op شدن به راحتی این نبود. تو همین بازی اصلی تقریبا تو این دو سال قبل دی ال سی تمام باس ها رو پلیرا رنده کرده بودن. حتی مالنیا رو هم دیگه به راحتی می زدن. خب کول ترین باس همین مالنیا بود. بخوای از اون قوی تر طراحی کنی باید روی سرعت و تعداد اتکاشون کار کنی دیگه. من جور دیگه به ذهنم نمی رسه که چیکار باید می کردن.
اینکه در اون دوران زدن باس حس غرور به ادم دست بده بنظرم ربطی به خفن بودن اون باس نداشته و به بد بودن باس های الدن رینگ هم ربط نداره. شاید جو و شرایط اینطوری بوده. در عظمت و خفن بودن اسموگ و اورنشتاین شکی نیست ولی اولین ها همیشه بیاد موندنی ترینن.
در هر صورت من مطمئنم هرشکلی که طراحی کنن بالاخره ایراد گرفته می شه به بازیشون.
من با کلیت حرفت مخالف نیستم و متوجهم چی میگی :D در حقیقت منم با این مسائل مشکلی ندارم.
اما در مورد اینکه باید اسپم کردن رو به باس بدن تا سخت ترش کنن, حقیقتا قبول ندارم :D
مشکل من اینه که دامنه ی حزکات باس ها توی این dlc شدیدا محدوده. باس ۲ یا ۳ حرکت بیشتر نداره. باس ها از نظر طراحی ظاهری خوب نیستن. چیز با ابهتی نیستن. اکثرا یا invader هستن با باس های کوچیک.
شما فقط عظمت و خلاقیت باس great gray wolf رو‌ به خاطرت بیار یه بار دیگه :D
یا اصلا راه دور نریم. Dlc دارک ۳ رو تصور کن و باس sister friede :D شما اون حماسه رو توی این دی ال سی میبینی باز؟
بحث سرعت و اسپم باس ها نیست. بحث خلاقیت توی طراحی و تاکتیک داشتن باس ها و وسیع بودن تعداد اتک هاشونه.

سلام و درود،
دوستان به خاطر dlc میخوام دوباره بازی رو بگیرم و تجدید دیدار کنم باهاش، رو ps5 میخوام بگیرم، خواستم بدونم سرور های بازی مشکلی نداره،. وصل میشه به سرورها برا مالتی بازی کردن، میخوام با دوستام بازی کنم

سلام و درود،
دوستان به خاطر dlc میخوام دوباره بازی رو بگیرم و تجدید دیدار کنم باهاش، رو ps5 میخوام بگیرم، خواستم بدونم سرور های بازی مشکلی نداره،. وصل میشه به سرورها برا مالتی بازی کردن، میخوام با دوستام بازی کنم
وصل میشه ولی خیلی نسبت به موقع لانچ ارور میده و اذیت میکنه.

commander Gauis

رو چرا به شیوه های مرسوم نمیشه زد؟ :)) این حجم وحشی بازی لازمه بزرگوار؟ بزار وارد میدان نبرد بشم آخه بعد فرو کن

دو روزه گرفتار این بزرگوار هستم! هر کاری هم کردم فایده نداره ، فکرکن چون شنیدم یه اسپیریت قوی تو dlc هم شاید بدرد بخوره رفتم یه کوئست فرعی بزرگ با یه باس در انتهاش رو کامل کردم که اون اسپریت رو بدست بیارم بازم نشد!

فکر کنم من خیلی نوبم !

این کسی که تو ویدیو میبینید یه استریمر معروف Kai Cenat که مشغول بازی الدن

حالا رفته سراغ DLC مشکل روانی پیدا کرده 😂😂، چون 60 ساعت مشغول شکست باس آخر بوده و تو کل بازی DLC هم نزدیک هزار بار مرده(داداش چه همتی کرده بنازم بهش 😄✋) به این میگن سولز پلیر جان سخت😂👏، الان رفته روانشناس آورده تا بتونه درمانش کنه😐😄

View attachment 342382

به نظرم میازاکی باید یه درمانگاه روانشناسی هم باز کنه، میتونه یه بیزینس عالی راه بندازه 😁
من این استریم رو داشتم از توییچ زنده نگاه میکردم.یارو شبا همونجا جاشو مینداخت جلوی دوربین می‌خوابید😅🤣😂

commander Gauis

رو چرا به شیوه های مرسوم نمیشه زد؟ :)) این حجم وحشی بازی لازمه بزرگوار؟ بزار وارد میدان نبرد بشم آخه بعد فرو کن
بنده خدا ساده تر از چیزیه که بنظر میرسه. سرعتش قراره حواستون رو پرت کنه همین. مابقیش گوگولیه :)
دلم براش تنگ شد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or