Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
بچه ها فکر کنم این تریلر ها فقط برای طرفدار های سولزلایک و الدن ملدن جذاب باشه : دی

چون مثلا برای من اونقدری جذابیت نداشت جز صدای بانویی که راوی بود
قفل کلید تو هم بالاخره تو یکی از این بازیهای پیش رو باز میشه.
اون موقع برمیگردی همین الدن ملدن رو میزاری روی سرت و حلوا حلوا میکنی :D

He!n3ger

Gold User
Jan 30, 2011
144
بچه ها فکر کنم این تریلر ها فقط برای طرفدار های سولزلایک و الدن ملدن جذاب باشه : دی

چون مثلا برای من اونقدری جذابیت نداشت جز صدای بانویی که راوی بود
اگه دسترسی به پی اس 5 داری یه بار دیمنز سولز رو تست کن برای آشنایی با فاز استدیو به نظرم بهترین انتخابه. چون بعد ریمیکم یه مقدار دوز فرام سافت بودنش کم شده بهتر میشه ارتباط برقرار کرد برای بار اول.

بدترین بازی واسه آشنایی با بازیای فرام سافت هم سکیروئه :D و البته با اختلاف سخت ترین بازیشونه.

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
563
جدای اینکه خوش ساخت بود ولی متاسفانه فرام سافت یادش رفته چطوری موزیک خوب بسازه هیچوقت یادم نمیره اولین تریلر اولد هانترز رو همه چیزش پرفکت بود همه چیز..

• Like
Reactions: Subject 16

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
جدای اینکه خوش ساخت بود ولی متاسفانه فرام سافت یادش رفته چطوری موزیک خوب بسازه هیچوقت یادم نمیره اولین تریلر اولد هانترز رو همه چیزش پرفکت بود همه چیز..
داری شایعه میپراکنی ، موزیک فوق العادست.

Amorfin

کاربر سایت
Jul 1, 2023
38
تریلر عالی بود قسمتی که ماریکا رو نشون داد و خدا شدنشو برزخ برزرکو یادم انداخت
اوج تریلرم قسمت مسمر و سیخ کردن سه تا از اون شیرا بود.تریلر قبلی یکی از اینا نشون داده بودن
اون قسمتی که اخر هفتا ان پی سی رو نشون داد پیش یه رون به نظر میاد همون هاب بازی باشه که شبیه هاب دارک سولز یکم بود.
نقدای دی ال سی رو خبر ندارید کی میاد؟چون همین الانم یه سری منتقد دسترسی دارن و بازی میکنن

Amorfin

کاربر سایت
Jul 1, 2023
38
عکس جدید از اکانت رسمی بازی در توییتر:

Will you walk with us?

View attachment 338310

خیلی اشنا میزنه طرف اگه شخصیت جدید نباشه احتمالا یکی از دو مورد زیره
میتونه فرم بالق میکلا باشه اما بیشتر میخوره گادوین طلایی باشه تو منطقه مالنیا هلیگ تری یه مجسمه هست از میکلا مالنیا و یه نفر دیگه که همون گادوین طلاییه این ارت خیلی شبیه اونه همون که مالنیا با میکلا رو در اغوش گرفته

• Like
Reactions: amonre and DedSec88

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,573
میخوام الدن رو شروع کنم
حرفی توصیه ای چیزی برای یک نوب سگ توی الدن دارید ؟
یکم اموزش یوتوب ببین بعد برو. سبک بازی مورذ علاقتو انتخاب کن و طبق اون اپگرید کن. مثلا اگه میخوای کارکترت خیلی قوی باشه و سنگین باشه روی str اپگرید کن بیشتر. مجیک میخوای بحث دیگه س. سامورایی میخوای dex. اینا خیلی مهمه همینا رو بدوتی بازی برات جذاب میشه و اسون میشه

• Like
Reactions: amonre

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,638
نام
Alireza
میخوام الدن رو شروع کنم
حرفی توصیه ای چیزی برای یک نوب سگ توی الدن دارید ؟
من به شخصه توصیه میکنم بازیو تا جایی که میتونی blind پیش بری. اگه هم جایی بدجور گیر کردی یا گم شدی، یه سرچ مختصر بزن یا داخل همین تاپیک بپرس، بجای استفاده از walkthrough. اینطوری بازی خیلی لذت بخش تر میشه.

در رابطه با کلاس ها و Keepsakeئی که اول بازی انتخاب میکنی، هرکدوم که به نظرت جالب تر میزنه رو انتخاب کن، چون فقط رو چند ساعت اول بازی تاثیر دارن. بعدش اینقدر آیتم و وسایل پیدا میکنی که احتمالا همه آیتم های اولیه رو جایگزین میکنی.

آخرین ویرایش:

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
642
اون شوالیه طلایی اول بازی رو نمیخواد بزنی، از کنارش مخفیانه رد شو :D
یکی از بهترین توصیه ها
اکثرا اول بازی میرن سمت همین بعد میگن چقدر سخته ولش میکنن
یکی اینه یکی هم یه اژدها هستش اوایل بازی طرفشون فعلا نره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر