Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
اینجا جا داره به سونی تبریک بگم به خاطر این امنیت بالایی که تو سروراش ایجاد کرده،
کل DLC این بازی لیک شده و قابل بازی شده، حتی DLC بازی Destiny 2 هم به فنا رفته

گیمرهای عزیز خبرش رو دادم که مواظب اسپویلرها باشید تا طعم شیرین بازی براتون تلخ نشه

نمیدونم به احمق بودن مایکروسافت بنالیم یا به ساده لوح بودن سونی
اقا این خبر فیکه. دی ال سی دستینب لو رفته فقط فکر کنم دارن چرت میگن درباره الدن ریتگ. خبرش فیکه. هیچ مدرکی نیست که الدن رینگ لو رفته

اقا این خبر فیکه. دی ال سی دستینب لو رفته فقط فکر کنم دارن چرت میگن درباره الدن ریتگ. خبرش فیکه. هیچ مدرکی نیست که الدن رینگ لو رفته
فیک نیست تو ردیت بحثشون شده و فن های سونی عصبانی ان
من نمیتونم منبع بدم چون اسپویل میشه

وسوسه بودن و کنجکاوی شما به همین علت که نمیتونم بزارم وگرنه به اندازه کافی سونی ضربه خورد
حاجی چه ربطی داره!!! خو اگه داری بذار هر کی دلش میخواد میبینه. مدافع حقوق سونی هستی؟

اینجا جا داره به سونی تبریک بگم به خاطر این امنیت بالایی که تو سروراش ایجاد کرده،
کل DLC این بازی لیک شده و قابل بازی شده، حتی DLC بازی Destiny 2 هم به فنا رفته

گیمرهای عزیز خبرش رو دادم که مواظب اسپویلرها باشید تا طعم شیرین بازی براتون تلخ نشه

نمیدونم به احمق بودن مایکروسافت بنالیم یا به ساده لوح بودن سونی
کجا لیک شده دقیقا؟من خودم همه ی لیک ها رو دنبال کردم به غیر چند تا عکس بی کیفت از محیط های که قبلا نشون دادن تو تریلر چیزه جدیدی نیومده.دی ال سی قرار بوده برسه به دست چند تا منتقد و استریمر به غیر اونا کسی دسترسی نداشته.اونا هم اجازه اسپویل و حرف زدن در مورد بازی رو ندارن
۲۰ روز دیگه تاریخ انتشارشه هنوز یه گیم پلی ۲ دقیقه ای بدون کات ندیدیم

• Like
Reactions: RedShift
اقا من دی ال سی رو خریدم الان برای دسترسی به دی ال سی دیدم یه باسی رو باید بزنیم ولی یک ساله سمت بازی نرفتم نمیدونم این باسه رو اصن زدم یا نه. یکی میشه ماجرای این باسو بگه کجا پیداش کنم؟ خیلی سخته زدنش یا نه؟ بیلد یا سلاح خاصی روش کار میکنه یا ...

• Like
Reactions: amonre
اقا من دی ال سی رو خریدم الان برای دسترسی به دی ال سی دیدم یه باسی رو باید بزنیم ولی یک ساله سمت بازی نرفتم نمیدونم این باسه رو اصن زدم یا نه. یکی میشه ماجرای این باسو بگه کجا پیداش کنم؟ خیلی سخته زدنش یا نه؟ بیلد یا سلاح خاصی روش کار میکنه یا ...
برای دی ال سی دو تا باس رو باید زده باشی. یکی رادان توی cailed هست یکی هم mohg که توی Mohgwyn palace عه. برای اینکه بتونی بری Mohgwyn palace دو راه داری یکی از طریق کوئست vare که راه سریعش حساب می شه و یکی هم از طریق کوهستان غول ها که از طریق یه پورتال واردش می شی که با سرچ محل دقیقش رو پیدا می کنی.
در مورد زدن جفت باس ها بیلد بلاد روشون جوابه فکر کنم.

برای دخول به dlc فکر کنم باید Radahn و Mohg رو بزنی. اولی که هیچی. یعنی دومی رو نمیدونی زدی یا نه؟ یک سال گذشته چیکار میکردی مرتضی جان؟ یکی از بهترین باس‌های بازیه :D یادش بخیر من واسه اولین بار زود رفتم سراغ این بابا، روزگارمو سیاه کرد تا بتونم بزنمش. بعد از حاجیه خانم ملینیا، این دهنمو از همه بیشتر صاف کرد. من حقیقتش خیلی یادم نی چطور باید وارد دنیای این باس میشد. دوستان قطعا بهتر میتونن راهنمایی کن. ولی خیلی جای خفنیه. حالا شایدم رفته باشی قبلا ولی یادت نباشه.

این ویدیو مراحلش رو توضیح داده.
How Quickly Can You Access the Elden Ring DLC?

• Like
Reactions: SMM9

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or