Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
منم دی ال سی رو پیش خرید کردم و میخوام یه دور دیگه برم.دوستان سری اول melee shield رفتم.این سری کستر برم یا سامورایی بنظرتون؟
من خودم بار اول با بیلد quality رفتم و بار دوم (سه چهار ماه پیش) کستر رفتم، خیلی تجربه متفاوتی بود.
بین Faith و Intelligence به نظرم Faith اسپل ها و پلی استایل جالب تری داره، ولی Int آسون تره.

منم دی ال سی رو پیش خرید کردم و میخوام یه دور دیگه برم.دوستان سری اول melee shield رفتم.این سری کستر برم یا سامورایی بنظرتون؟
کلاس Bandit رو بگیر ساموریی برای آماتورهاست. تمرکزتو بزار روی آرکین همون اول بازی می تونی قویترین دگر بازی رو بگیری Reduvia که باهاش خون به پا می کنی به جز باس آخر البته که من برای اواسط بازی Eleonoras Poleblade بهت پیشنهاد میدم.

• Love
Reactions: Rohshen
تریلر داستانی...
عجب تریلری :x :x :x
کلا سیخ شد هر چی بود رو بدنم.

فکر کنم حتی اگه کسی تا حالا بازیهای FS رو بازی هم نکرده باشه هم پشمهاش با دیدن این تریلر بریزه.
عجب موزیکی !
چه اتمسفری.
به به واقعا خوش به حالمون>:D<=D>

شاید بشه گفت تنها استودیویی هستن که برای DLCهاش بیشتر از خود بازی اصلی هیجان دارم.
واقعا هم اگه بهتر از بازی اصلی نباشن ولی چیزی کم ندارن.

Fact: این بسته قراره خفن ترین و کامل ترین قطعه هنری تاریخ فرام سافت باشه :>

----

ولی عجب وضع شتی :D
کلی اون زمان ویدیو Lore و داستان دیدم الان غیر بک استوری چندتا از باسا هیچی دیگه یادم نیست:-"
این رو ببین تریلر رو خوب آنالیز کردن ، شاید برات یادآوری هم شد:

بهترین تریلری بود که از الدن رینگ ساختن ^:)^
واقعا باید همه استدیو ها جمع بشن تریلراشونو بدن فرام سافت ور براشون بسازه اصلا یه جور عجیبین اینا.

اکثر بازیا دی ال سی هاشون قشنگ این حسو میده که خواستن یه چیزی بسازن فروش بازی اصلی دوباره خوب شه ولی فرام سافت ور معمولا دی ال سی هاش بیشتر از بازی اصلی به من حال میده :D امیدوارم اینم همین باشه.
فکر کنم حتی اگه کسی تا حالا بازیهای FS رو بازی هم نکرده باشه هم پشمهاش با دیدن این تریلر بریزه.
اون که هیچی معمولا تریلراشون یه جوریه بعد 200 ساعت بازی کردنم برگردی دوباره تریلر همون بازی رو ببینی بازم پشماش میریزه آدم :D من هنوز تریلرای بلادبورن رو میبینم فکم میفته.

بچه ها فکر کنم این تریلر ها فقط برای طرفدار های سولزلایک و الدن ملدن جذاب باشه : دی

چون مثلا برای من اونقدری جذابیت نداشت جز صدای بانویی که راوی بود
قفل کلید تو هم بالاخره تو یکی از این بازیهای پیش رو باز میشه.
اون موقع برمیگردی همین الدن ملدن رو میزاری روی سرت و حلوا حلوا میکنی :D

بچه ها فکر کنم این تریلر ها فقط برای طرفدار های سولزلایک و الدن ملدن جذاب باشه : دی

چون مثلا برای من اونقدری جذابیت نداشت جز صدای بانویی که راوی بود
اگه دسترسی به پی اس 5 داری یه بار دیمنز سولز رو تست کن برای آشنایی با فاز استدیو به نظرم بهترین انتخابه. چون بعد ریمیکم یه مقدار دوز فرام سافت بودنش کم شده بهتر میشه ارتباط برقرار کرد برای بار اول.

بدترین بازی واسه آشنایی با بازیای فرام سافت هم سکیروئه :D و البته با اختلاف سخت ترین بازیشونه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or