Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
دوستان در NG+ چیا ریست می شه؟ از اینونتوری چیزی رو از دست می دم؟ استت weapon ها چطور؟

برای گرفتن تروفی های مربوط به آیتمای لجندری اگه تو دور اول، چند تایی رو نگرفته باشم توی NG+ فقط همونا رو بگیرم کافیه یا ریست می شه و باید از اول همرو دوباره جمع کنم؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان در NG+ چیا ریست می شه؟ از اینونتوری چیزی رو از دست می دم؟ استت weapon ها چطور؟

برای گرفتن تروفی های مربوط به آیتمای لجندری اگه تو دور اول، چند تایی رو نگرفته باشم توی NG+ فقط همونا رو بگیرم کافیه یا ریست می شه و باید از اول همرو دوباره جمع کنم؟

فقط Key itemها و اون Bellها رو از دست میدی. گریس‌ها از روی مپ برداشته میشن و باید دوباره فعالشون کنی ولی خب مپ روشن میمونه. هر چی سلاح و آپگرید و تالیزمن متریال و ازینجور چیزا داری باهات میمونن. هر چی رون هم داشته باشی ازت میگیره پس خرجشون کن قبل شروع جرنی دوم. هر آیتم لیجندری هم میس کرده باشی میتونی توی جرنی دوم بگیریش و نیازی نیس همه رو دوباره بگیری چون باهات میمونن
این یه لیست کامل از چیزایی که میمونن و از دست میرن

Screenshot_20220417-202828_Samsung Internet.jpg

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
فقط Key itemها و اون Bellها رو از دست میدی. گریس‌ها از روی مپ برداشته میشن و باید دوباره فعالشون کنی ولی خب مپ روشن میمونه. هر چی سلاح و آپگرید و تالیزمن متریال و ازینجور چیزا داری باهات میمونن. هر چی رون هم داشته باشی ازت میگیره پس خرجشون کن قبل شروع جرنی دوم. هر آیتم لیجندری هم میس کرده باشی میتونی توی جرنی دوم بگیریش و نیازی نیس همه رو دوباره بگیری چون باهات میمونن

View attachment 253999
ممنون از توضیحات

فقط اینکه تو این لیست گفته quest items لاست می شن مثلا اون سورد مربوط به کوئست رانی (دارک مون) که آیتم لجندری هست از دست می ره یا می مونه باهام؟ (برای تروفی)

ویرایش: فکر کنم فهمیدم چی شد! :D quest items مربوط به key items رو گفته فقط درسته؟

• Like
Reactions: NaViiDii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
ممنون از توضیحات

فقط اینکه تو این لیست گفته quest items لاست می شن مثلا اون سورد مربوط به کوئست رانی (دارک مون) که آیتم لجندری هست از دست می ره یا می مونه باهام؟ (برای تروفی)

ویرایش: فکر کنم فهمیدم چی شد! :D quest items مربوط به key items رو گفته فقط درسته؟

آره اون سورد که رفته تو سلاحات خیالت راحت. کوئست آیتم منظورش چیزایی هست که npcها بهت میدن و میتونی تو پیش بردن کوئست‌ها ازشون استفاده کنی. ریواردی که میگیری باهات میمونه

• Like
Reactions: jdepp

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
اقا خواستید اینوید شید و اعصاب پلیرا رو خورد کنید بهترین جا بنظرم لوکیشن bedchember هستش با ریورز او بلاد قشنگ میتونید دو نفر یا سه نفرشون رو رنده کنید البته گهگاهی سریع میرن وارد محیط باس میشن ولی عالیه بازم. ولی اگر ساین دوئل میخواید بزارید پیکش الان دم اکادمی گیته که اینجا دیگه بهتره از ریورز استفاده نکنید کلا تو دوئل کسایی که ریورز استفاده میکنن نوب خطاب میشن ولی تو اینوید اشکالی نداره 2 یا 3 نفره نامردی میریزن سرت.

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour

View attachment 253999
منه ابله هیچکدوم از سولز های باس ها رو خرج نکردم و سلاحشون رو نگرفتم
امروز بازی رو تموم کردم رفتم واسه جرنی2
همشون کنسله؟

• Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,435
نام
مسلم
همشون کنسله؟
سول ها میمونن، اون گریت رون ها هستن که ناپدید میشن. همونایی که از برج ها برمیداری.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
همشون کنسله؟

چقدر عجله داشتی واسه جرنی دوم :D
اگر اشتباه نکنم Remembranceها باهات میمونن چون یادمه من خودم از جرنی ۲ رفتم ۳ یکی از ریممبرنس‌ها رو استفاده نکرده بودم اما وقتی دوباره رفتم Roundtable داشتمش و تونستم آیتمشو بگیرم

• Like
Reactions: SNIPER II

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
چقدر عجله داشتی واسه جرنی دوم :D
اگر اشتباه نکنم Remembranceها باهات میمونن چون یادمه من خودم از جرنی ۲ رفتم ۳ یکی از ریممبرنس‌ها رو استفاده نکرده بودم اما وقتی دوباره رفتم Roundtable داشتمش و تونستم آیتمشو بگیرم
عجله که چه عرض کنم :D
حتی پول آخری واسه باس هم به باد دادم:D
باس رو زدم دیدم یه چیزی وسط زمینه گفتم شاید ادامه داشته باشه و هنوز باسی چیزی باشه
حتی گریس هم فعال نکردم مستقیم زدم رو اون دیدم کات سین اومد بازی تموم شد:))
رممبرنس تو کیفم بود ولی با دوستم صحبت میکردم گفت فکر کنم نمیشه استفاده کرد:-?
منم هنوز وقت نکردم جورنی دو رو برم جلو

• Like
Reactions: NaViiDii

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
همشون کنسله؟

اون remembrance ها میمونه
ولی چیزی که حیف میشه اینه که تو هر NG میتونی با موسولئوم های تو نقشه اینا رو Duplicate کنی
چون تعداد موسولئوم ها محدوده عملا یه مجموعه ای از شانس هات رو واسه دوبله کردن سول باس ها از دست دادی :D

• Like
Reactions: SNIPER II

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
اون remembrance ها میمونه
ولی چیزی که حیف میشه اینه که تو هر NG میتونی با موسولئوم های تو نقشه اینا رو Duplicate کنی
چون تعداد موسولئوم ها محدوده عملا یه مجموعه ای از شانس هات رو واسه دوبله کردن سول باس ها از دست دادی :D
دیگه جوانیه و خامی :D

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
این که bell bearing ها که تو ng+ از بین میره واقعا رو اعصابه من نمیدونستم کلی هم وقت گرفت تا همشو پیدا کنم. میدونستم حداقل قبل از ران دوم یه تعداد Smithing stone خریده بودم :|

• Like
Reactions: Grand master

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
این که bell bearing ها که تو ng+ از بین میره واقعا رو اعصابه من نمیدونستم کلی هم وقت گرفت تا همشو پیدا کنم. میدونستم حداقل قبل از ران دوم یه تعداد Smithing stone خریده بودم :|

آره خیلی ضد حاله ولی خب تو جرنی دوم رون بیشتری نصیبت میشه راحتر میتونی سنگای آپگرید رو بخری. اونقدری هم وقت‌گیر نیست جمع کردن بِل‌هاشون

• Like
Reactions: MaTrix PouYa

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر