Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
دقیقا من هم از همون تریلر که یه چشمی و تیکه تیکه تماشا کردم حدس زدم نداشته باشه ! ولی به نظرم لازمه یا حداقل یه جاهایی بیوفتی بمیری ! نه همیشه ! مگه میشه استرس مسیرهای لعنتی و باریک آنورلوندو رو فراموش کرد!!
اره معلوم نیست چیه قوچ جادوییه ، قاطره شاخ داره :D
البته اون برا چند ماه پیش بوده شاید الان ی تغییراتی ایجاد کرد کرده باشن...ولی چون محیط بازی وسیعه، احتمالا دیدن که موقع گشتو گذار اذیت میشده، ۲ قدم بری جلو یهو بپری پایین شتک بشی همه چی یپره :D
فک کنم خود میازاکی هم گفته بود که میخوایم این طور موارد استرس زا رو کاهش بدیم ولی همچنان چالش بازی رو در روند گیمپلی حفظ کنیم و حداقل من که استقبال میکنم از این تصمیم :-"

سلام،

من می خوام برای PC این بازی رو بگیرم. فقط یه سوال
با این سیستم میشه بازی کرد :
i7 12700K
16G Ram
گرافیک : 970GT (گرافیک فکر کنم اذیت کنه)

اگر فکر می کنید ممکنه اذیت کنه روی PC، همون کرکی رو بگیرم.

یا علی...

سلام،

من می خوام برای PC این بازی رو بگیرم. فقط یه سوال
با این سیستم میشه بازی کرد :
i7 12700K
16G Ram
گرافیک : 970GT (گرافیک فکر کنم اذیت کنه)

اگر فکر می کنید ممکنه اذیت کنه روی PC، همون کرکی رو بگیرم.

یا علی...
اول کرکی رو بزن بعد دیدی اوکیه بخرش.

Become the Elden Lord in 1 day

62e5988b-01c7-4024-848a-2f85f778597f.jpg
Art by: Jorge Leonel Pérez
کیفیت اصلی:
dkzgr0bk5of81.jpg

با اسب(البته اسب نیست نمیدونم چه جونوریه :D) هم از ارتفاع زیادی میپرید پایین و دمیج نمیخورد
دقیقا من هم از همون تریلر که یه چشمی و تیکه تیکه تماشا کردم حدس زدم نداشته باشه ! ولی به نظرم لازمه یا حداقل یه جاهایی بیوفتی بمیری ! نه همیشه ! مگه میشه استرس مسیرهای لعنتی و باریک آنورلوندو رو فراموش کرد!!
اره معلوم نیست چیه قوچ جادوییه ، قاطره شاخ داره :D
رفقای عزیز :D بازی چه با پای پیاده و چه حین اسب سواری، فال دمیج داره همچنان. :D اما خب شدتش رو کمتر کردن تا موقع گشت و گذار یکم بازی انعطاف بیشتری داشته باشه و بتونید آزادانه تر توی محیط جابجا بشید. البته خیلیا مثل من توی نتورک تست این مشکل رو داشتن که نمیشد دقیق حدس زد آیا الان با پریدن از فلان قدر فاصله فال دمیج میشیم یا نه. :D اما خب وقتی تایم بیشتری بذاریم روی بازی اینجور چیزها هم دستمون میاد احتمالا.

Become the Elden Lord in 1 day

View attachment 246148
Art by: Jorge Leonel Pérez
کیفیت اصلی:

رفقای عزیز :D بازی چه با پای پیاده و چه حین اسب سواری، فال دمیج داره همچنان. :D اما خب شدتش رو کمتر کردن تا موقع گشت و گذار یکم بازی انعطاف بیشتری داشته باشه و بتونید آزادانه تر توی محیط جابجا بشید. البته خیلیا مثل من توی نتورک تست این مشکل رو داشتن که نمیشد دقیق حدس زد آیا الان با پریدن از فلان قدر فاصله فال دمیج میشیم یا نه. :D اما خب وقتی تایم بیشتری بذاریم روی بازی اینجور چیزها هم دستمون میاد احتمالا.
اگه حلقه ها رو میذاشتن تو بازی معرکه میشد .
حلقه silvercat خیلی خوب بود

yeWW_qM6ADc
نقد خیلی خوبیه ببینید حتما، رو pc مشکل stuttering انگار زیاد هست و زیاد ربطی هم به تنظیمات نداره.( حتی رو کارت ۳۰۸۰...)
IMG_20220224_161931.jpg

اما خب یکی موارد ذکر شده تو پچ اول همین فرم ریت هست که امیدوارم بخش زیادی از مشکلات حل کنه
در ضمن یجورایی ray tracing هم در اینده تایید کرده

آقا خیلی خوب شد B-) ! من واقعا دوست نداشتم کلا فال دمیج نداشته باشه! اینجوری که جاذبه کلا خیار بشه حس خوبی بهم نمیده !
خب پس باید تجربی به دست اش اورد ، بعد یه چندبار مواجه شدن با YOU DIED (و همزمان گفتن کلمه "عههه" :D) دست امون میاد !

• Like
Reactions: Ludens and voldmort
آقا خیلی خوب شد B-) ! من واقعا دوست نداشتم کلا فال دمیج نداشته باشه! اینجوری که جاذبه کلا خیار بشه حس خوبی بهم نمیده !
خب پس باید تجربی به دست اش اورد ، بعد یه چندبار مواجه شدن با YOU DIED (و همزمان گفتن کلمه "عههه" :D) دست امون میاد !
به والله که ما مازوخیسم داریم :D

دوستان الان دیتا رو برا ps5 دان کنیم، با ابدیت day one هست یا فردا دوباره ابدیت میاد براش،
من نصفه با pc دانلود کردم، میخوام بدونم ادامه بدم یا باز بعد ریلیز لینک بگیرم دانلود کنم، چون احتمالا تا صبح نتونم کامل دان کنم،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or