Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
سلام دوستان
برای کسی که سابقه ای در بازی های سولزبورن نداره و کلا تو این سبک نوب حساب میشه به نظرتون بهتره کدام کلاس رو انتخاب کنم ؟ که اندکی راحت تر بتونم به بازی بپردازم.
پ.ن: بیشتر سوالم این هست که بهتره برم سمت melee یا نبرد ها از راه دور؟
خیلی ممنون
ببین کلا فرقی نمیکنه
در هر صورت بازی سخته
چه با کاتانا بری تو یقه دشمن چه با جادو جنبل از ۶ مایلی حمله کنی بهزی در هر صورت چالش خودشو داره :D
پس اول از هر چیزی بپذیر که بازی چالشیه و قراره خیلی بمیری
گیمپلی بازیای میازاکی هم طوریه که به شدت اعتیاد آورن و فارغ از کلاسی که برداری، آخر سر اینقد بازی میکنی که 100% حرفه ای میشی و قرار نیست بعد از یک دور تموم کردن بازی بیخیالش بشی :-"
حالا من خودم مبارزه از نزدیکو ترجیح میدم چون بنظرم فان تره و ی جورایی استاد شدن توش حس رضایت بخش تری داره، برای شروع کار و آشنا شدن با فرمول سری سولزبورن هم بنظرم همون مبهرزه از نزدیک بهتر باشه..حالا این نطر منه...
ولی در کل خوش بحالت که تا حالا سمت این مدل بازیا نرفتی....چون الان قراره حسااااابی حال کنی
لذتی فرا بعدی در انتظار توست >:D<

چه بد شد که درگیر فوربیدن وستم :| اثر استاد میازاکی هم طوری نیست که بشه همزمان با بازی دیگه ای رفت سراغش ! تنها راه چاره صبر کردنه! احتمالا یه هفته با تاخیر شروع کنم ولی دیگه تا یه ماه دوست ندارم قیافه هیچ بازی دیگه ای رو ببینم:D با این بازی باید زندگی کرد ! ساعت ها و روز ها ! باید کلی اذیت بشی بری تو فکر تک تک باس ها و انمی ها ! خسته بشی ولش کنی دوباره بری سراغشون بگی نه فایده نداره و خلاصه ساعت ها و روز ها از این چالش های هاردکور طور :D

سلام دوستان
برای کسی که سابقه ای در بازی های سولزبورن نداره و کلا تو این سبک نوب حساب میشه به نظرتون بهتره کدام کلاس رو انتخاب کنم ؟ که اندکی راحت تر بتونم به بازی بپردازم.
خیلی ممنون
دیمن سولز
مخصوصا نسخه ps5 اگر نه شبیه ساز

• Like
Reactions: mehrdad122
چه بد شد که درگیر فوربیدن وستم :| اثر استاد میازاکی هم طوری نیست که بشه همزمان با بازی دیگه ای رفت سراغش ! تنها راه چاره صبر کردنه! احتمالا یه هفته با تاخیر شروع کنم ولی دیگه تا یه ماه دوست ندارم قیافه هیچ بازی دیگه ای رو ببینم:D با این بازی باید زندگی کرد ! ساعت ها و روز ها ! باید کلی اذیت بشی بری تو فکر تک تک باس ها و انمی ها ! خسته بشی ولش کنی دوباره بری سراغشون بگی نه فایده نداره و خلاصه ساعت ها و روز ها از این چالش های هاردکور طور :D
به هیچ وجه چنین کاری نکن
اشتباه من این بود که سکیرو رو با DMC رفتم و اون بازی مثل اشعال در کنارش بود. درحالی اگر سکیرو نبود کلی از اون بازی لذت میبردم

سلام دوستان
خیلی ممنون
تو نتورک تست ملت میگفتن جادو و از راه دور از همه راحت تره.ولی انگار یه حرکتایی زدن بازی رو بالانس کردن. دقیق نمیدونم.ولی شما در کل همونطور که دوستمون گفتن انتظار راحت شدن نداشته باش. کلا هدف و لذت بازی همین تجزیه و تحلیل دشمنا و سختیشه. همیشه انتظار داشته باش چندین بار بمیری. اصلا شیش هفت بار اول برو که حرکاتشو ببینی. باس بعد چنتا حرکت مکث میکنه و تو اون بازه چنتا ضربه با توجه به سرعت سلاحم میتونم بزنم.بعد کلاس هم کلا یه بهانس برا شروع بازی طوری که در ادامه شما میتونی کلا زره و لباس و ویژگی های خودتو تغییر بدی. مثلا زره سنگین و سلاح سنگین میخوای باید strength رو افزایش بدی.در این صورت سریع نمیتونی جاخالی بدی.یا dexterity رو بالا میبری سلاح سرعتی با دمیج کمتر و جاخالی ببشتر. بعد هر باس هم با یه سبکی اسون تره با یه سبکی راحت تر. یکی سریع حمله میکنه یکی بیشتر دوربرده. شما هر جا دیدی تاپیک سخت ترین باس ها رو تو لین سری زدن احتلاف نظر بیداد میکنه. چون سبک بازی هرکی و هر باس فرق میکنه.بعد یچیز دیگم بگم. من تو چنتا نقد که از بازی دیدم میگفتن که واسه تازه واردا از این جهت خوبه که از اون جهت که جهان بازه شما یه باس اذیتت کرد میتونی بگردی سلاح و اینای بهتر پیدا کنی یا یه باس راحت تر رو بزنی که بتونی لول اپ کنی بیای دوباره سراغ باس سخته‌.این البته تو سولز هم کم و بیش بود ولی این جا دستت بازتره انگار

آخرین ویرایش:
اینقدر از سازنده های بازی تعریف کردین من دیگه دووم نیاوردم رفتم dark souls remastered و گرفتم میخوام شروع کنم تا برسم به elden ring مخصوصا که عید نزدیکه وقت آزاد
یا ازش بدم میاد و همین اول کاری میندازم کنار یا هم که درگیرش میشم و کار وزندگی به فنا میره :))

اینقدر از سازنده های بازی تعریف کردین من دیگه دووم نیاوردم رفتم dark souls remastered و گرفتم میخوام شروع کنم تا برسم به elden ring مخصوصا که عید نزدیکه وقت آزاد
یا ازش بدم میاد و همین اول کاری میندازم کنار یا هم که درگیرش میشم و کار وزندگی به فنا میره :))
کاش با دارک سولز 3 شروع میکردی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاش با دارک سولز 3 شروع میکردی

اتفاقا یه کاربر دیگه هم بهم گفت ولی دیشب نت خوب نداشتم بیرون از خونه بودم یادم رفت بپرسم
مگه داستاناش بهم ربط نداره؟اگه به خاطر گرافیک و اینا میگی من برام مهم نیست گیم پلی برام در اولویته

• Like
Reactions: Syamak88088
اتفاقا یه کاربر دیگه هم بهم گفت ولی دیشب نت خوب نداشتم بیرون از خونه بودم یادم رفت بپرسم
مگه داستاناش بهم ربط نداره؟اگه به خاطر گرافیک و اینا میگی من برام مهم نیست گیم پلی برام در اولویته
گیمپلی دارکسولز 3 تکامل یافته ترین هست،
احیانا اگه از دارکسولز 1 خوشت نیومد حتما یه فرصت دیه بده به سری و دارکسولز 3 امتحان کن،

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or