Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
گیمپلی دارکسولز 3 تکامل یافته ترین هست،
احیانا اگه از دارکسولز 1 خوشت نیومد حتما یه فرصت دیه بده به سری و دارکسولز 3 امتحان کن،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
اتفاقا باید با همین دارک سولز ۱ شروع کنی چون اگه اول نسخه سوم رو بازی کنی شاید دیگه با نسخه اول و دوم بخاطر کند بودن گیم پلی حال نکنی یا از لذتش کم بشه

• Like
Reactions: omiid72
اینقدر از سازنده های بازی تعریف کردین من دیگه دووم نیاوردم رفتم dark souls remastered و گرفتم میخوام شروع کنم تا برسم به elden ring مخصوصا که عید نزدیکه وقت آزاد
یا ازش بدم میاد و همین اول کاری میندازم کنار یا هم که درگیرش میشم و کار وزندگی به فنا میره :))
با بد چیزی شروع کردی :D

گیمپلی دارکسولز 3 تکامل یافته ترین هست،
احیانا اگه از دارکسولز 1 خوشت نیومد حتما یه فرصت دیه بده به سری و دارکسولز 3 امتحان کن،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
من صبر و حوصلم تو بازی زیاده اینقدرم ازش ویدیو دیدم دیروز تا حدودی میدونم با چی طرفم
با بد چیزی شروع کردی :D
خدا رحم گنه :D

دروود به همه دوستان عزیز ، تبریک بابت نمرات زیبا و پرفروغ Elden Ring :x با تمام حدس و گمان هایی که داشتیم مطمعنم کلک های همه گی ریخته الان ! <:-P (کللللللک پشششششششم ریخته خریداریم! :p )
.
دوستان یه پیشنهادی دارم براتون ! و اینه که اصلا در روند پیشبر داستان و تموم کردن بازی عجله نکنید! برای همه امون پیش اومده وقتی یک کتاب شاهکار ، فیلم ، سریال ، بازی شاهکار رو تموم کردیم! بعد مدتی آرزو داشتیم که ای کاش این حافظه ی لعنتی پاک میشد و من میتونستم برای بار اول با اون شاهکار مواجه بشم! هر چند که دوباره و چندباره به سراغ اون اثر میریم و لذت خاص خودشو داره تجربه چندباره اش! ولی هیچ چی بار اول نمیشه !!

حالا همین امشب و فردا که بازی رو شروع میکنید حواستون باشه هیچ چی مواجه بار اول نمیشه ! پس تا میتونید تو محیط بگردید ، از مناظر لذت ببرید ، و به هیچ وجه عجله نکنید! همه چیز و کشف کنید تا چند وقت بعد حسرت اش رو نخورید !

یک نکته مهم اینه که این بازیم مثل GOS مینی مپ نداره و بهترین مورد این نداشتن مینی مپه و اینکه مقصد رو محیط و تغییرات محیط نشونت میدن.. تو GOS موقع حرکت از نقطه A به B بیشتر از مناظر لذت میبری و بیشتر کاوش میکنی تا اینکه چشمت رو به گوشه تصویر و مینی مپ خیره کنی تا راه رو اشتباه نری

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir
تلخی ماجرا اینجاست که دقیقا فردا ساعت هشت و نیم که بازی ریلیز میشه من سر جلسه آزمون نشستم دارم تست میزنم :D
و شیرینی ماجرا اینجاست که من فردا هشت و نیم صبح کاااااااملا بیکارم :D
درود بر شرفشون که بازیو جمعه عرضه میکنن :D

• Like
Reactions: saeedonly and SMM9
آقایون بازی Fall Damage داره یا نه ؟! امیدوارم داشته باشه اینجوری یه حس دلهره و ترسی از ارتفاع داریم...
فک نکنم
تو اون گیمپلی ۱۶ دقیقه ای که خیلی وقت پیش نشون دادن، از ی ارتفاع نسبتا زیادی پرید پایین و هیچ دمیجی نخورد
با اسب(البته اسب نیست نمیدونم چه جونوریه :D) هم از ارتفاع زیادی میپرید پایین و دمیج نمیخورد

• Like
Reactions: emad-360
فک نکنم
تو اون گیمپلی ۱۶ دقیقه ای که خیلی وقت پیش نشون دادن، از ی ارتفاع نسبتا زیادی پرید پایین و هیچ دمیجی نخورد
با اسب(البته اسب نیست نمیدونم چه جونوریه :D) هم از ارتفاع زیادی میپرید پایین و دمیج نمیخورد
دقیقا من هم از همون تریلر که یه چشمی و تیکه تیکه تماشا کردم حدس زدم نداشته باشه ! ولی به نظرم لازمه یا حداقل یه جاهایی بیوفتی بمیری ! نه همیشه ! مگه میشه استرس مسیرهای لعنتی و باریک آنورلوندو رو فراموش کرد!!
اره معلوم نیست چیه قوچ جادوییه ، قاطره شاخ داره :D

دوستان
دروود به همه دوستان عزیز ، تبریک بابت نمرات زیبا و پرفروغ Elden Ring :x با تمام حدس و گمان هایی که داشتیم مطمعنم کلک های همه گی ریخته الان ! <:-P (کللللللک پشششششششم ریخته خریداریم! :p )
.
دوستان یه پیشنهادی دارم براتون ! و اینه که اصلا در روند پیشبر داستان و تموم کردن بازی عجله نکنید! برای همه امون پیش اومده وقتی یک کتاب شاهکار ، فیلم ، سریال ، بازی شاهکار رو تموم کردیم! بعد مدتی آرزو داشتیم که ای کاش این حافظه ی لعنتی پاک میشد و من میتونستم برای بار اول با اون شاهکار مواجه بشم! هر چند که دوباره و چندباره به سراغ اون اثر میریم و لذت خاص خودشو داره تجربه چندباره اش! ولی هیچ چی بار اول نمیشه ! !

حالا همین امشب و فردا که بازی رو شروع میکنید حواستون باشه هیچ چی مواجه بار اول نمیشه ! پس تا میتونید تو محیط بگردید ، از مناظر لذت ببرید ، و به هیچ وجه عجله نکنید! همه چیز و کشف کنید تا چند وقت بعد حسرت اش رو نخورید !
من که فقط جاهای فرعی و دانجن ها رو جارو میکنم تا بعد...

• Like
Reactions: emad-360
من که فقط جاهای فرعی و دانجن ها رو جارو میکنم تا بعد...
اصل اش همینه !! من خودم یه کرمی که دارم تو بازی های آر پی جی تا ماموریت فرعی هارو جارو نکنم! سراغ ماموریت اصلی ها نمیرم! حالا توی الدن رینگ ، تا میشه گشت و گذار! گه گاهم یه باس اصلی و پیشبرد داستان !

توئیتر چه غوغایی بپا شده سر این که بازی منوی کوئست نداره.با این که خودمم زیاد موافق نبود این مورد نیستم و نصف ساید کوئستا تو سولز از دستم در میرفتن ولی فرام سافت رو تحسین میکنم کلا فاز خودشه و کژوال نمیکنه بازیاشو. خیلی از استودیو های rpg ساز مثل بتسدا و بایوویر بازی های اخیرشون به سمت کژوال کردن رفته بودن ولی فرام سافتور قشنگ پشت آرمان هاش وایساده‌ و نتیجم میگیره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or