Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
دوستان من بعد از pes 2021 به اینور بازی نکردم بخاطر مستر لیگش
الان بصورت آفلاین چی میشه توی این ورژن بازی کرد؟مستر لیگ لجند؟
اصلا بخش تک نفره چی داره؟
خدایی با فیفا 23 حال نمیکنم

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
346
من تو eFootball بی تجربه هستم. ممکنه بهم بگید برای بازی آنلاین چیکار باید بکنم؟ میگه بازیکن ها قراردادشون تموم شده؟ یعنی باید بازیکان های فیک رو تمدید کنم قراردادشون رو؟ باید کوین بخرم؟ ممنون

Screenshot 2023-09-08 014046.png

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
من تو eFootball بی تجربه هستم. ممکنه بهم بگید برای بازی آنلاین چیکار باید بکنم؟ میگه بازیکن ها قراردادشون تموم شده؟ یعنی باید بازیکان های فیک رو تمدید کنم قراردادشون رو؟ باید کوین بخرم؟ ممنون

View attachment 308194
برای بستن یه تیم عالی هیچ نیازی به خرید کوین نیست.
یه پروفایل جدید بساز. همون اول کار یه مسی ۹۹ بهت میده+۵ تا تیکت گرفتن بازیکن+ دوتا پک از تیمهای پارتنر کونامی.به اضافه اینکه اگه ۱۵ دست بازی کنی بهت یه NOMINATING CONTRACT میده که میتونی لاتارو مارتینز ۹۵ رو بگیری. اینارو که گرفتی برو بخش ایونت با کامپیوتر بازی کن. باز بهت پک میده که توش هالند ۱۰۰ داره. یه مدت فقط بخش ایونت رو انجام بده تا GP بدست بیاری و بری بازیکنای تاپ رو بخری.
ضمنا هر روز لاگین کن تا بونوس ها رو که شامل GP و کوین میشه رو بدست بیاری.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
یه پروفایل جدید بساز. همون اول کار یه مسی ۹۹ بهت میده+۵ تا تیکت گرفتن بازیکن+ دوتا پک از تیمهای پارتنر کونامی.به اضافه اینکه اگه ۱۵ دست بازی کنی بهت یه NOMINATING CONTRACT میده که میتونی لاتارو مارتینز ۹۵ رو بگیری. اینارو که گرفتی برو بخش ایونت با کامپیوتر بازی کن. باز بهت پک میده که توش هالند ۱۰۰ داره. یه مدت فقط بخش ایونت رو انجام بده تا GP بدست بیاری و بری بازیکنای تاپ رو بخری.
انقدر تعریف کردید دیدم p30day بازی رو گذاشته نیم بها دانلود کردم امشب بریزم ببینم چی شده
من از نسخه 15 فکر کنم به اینور فقط فیفا بازی کردم
ولی این اخرا انقدر فیفا رو اعصابم بوده دلم میخواد از صحنه روزگار حذف بشه
امیدوارم بتونم دوباره برگردم به pes

• Like
Reactions: Locker and u.s.a

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
انقدر تعریف کردید دیدم p30day بازی رو گذاشته نیم بها دانلود کردم امشب بریزم ببینم چی شده
من از نسخه 15 فکر کنم به اینور فقط فیفا بازی کردم
ولی این اخرا انقدر فیفا رو اعصابم بوده دلم میخواد از صحنه روزگار حذف بشه
امیدوارم بتونم دوباره برگردم به pes

انتخاب دوربین خوب خیلی مهمه
سعی کن رو تنظیمات دوربین خوب وقت بزاری و کاستوم خوبی ازش دربیاری که به سلیقه ت بخوره.
مورد بعدم یادت باشه بازی یه عنوان مجانیه و پولی بابتش نمیدیم 😁
من که از گیم پلی راضی ام و افلاین با دوستان داریم لذت میبریم.
صحنه های فوتبال شائولین و دوی سرعت خدارو شکر توش نیست 😅

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
پس چرا به من مسی 87 داد؟=((
مهمتر اینکه کجا میتونم ازش استفاده کنم؟

هدف اصلی بازی کدوم موده؟
دریم تیم؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
بازیش خوبه ولی نمیدونم چرا این همه تیم حذف شدن !!!
خدایی چهار تا لایسنس بخره این گدا بازیا چیه لیگ انگیس فقط منچستر و آرسنال ؟؟؟

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
کند بودن سرعت تو مود Event به شدت رو مخه.بدتر اینکه اجازه افزایش سرعت در مواجهه با کامپیوتر داده نمی شه.پائین آوردن سرعت بازی به وسیله کند کردن سرعت انیمیشن ها به نظرم یکی از مزخرف ترین تصمیمات کونامی بوده و این یه مزیت برای هوش مصنوعی به شمار می ره چرا که زمان پاسخ دهی بازیکنا نسبت به فرامین کنترلر میاد پائین در حالیکه این محدودیت برای هوش مصنوعی اعمال نمی شه و خوب نتیجه کار مشخصه.
اگر محدودیت سرعت برداشته می شد طبیعتا حس و حال بازی برای من و امثال من خیلی بهتر می شد.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
پس چرا به من مسی 87 داد؟=((
مهمتر اینکه کجا میتونم ازش استفاده کنم؟

هدف اصلی بازی کدوم موده؟
دریم تیم؟
خب باید تمرینش بدی اورالش بره بالا دیگه.
برو قسمت MY TEAM و PLAYERS و رو مسی X رو بزن. حالا مربع رو بزن و اولین گزینه LEVEL TRAINING رو بزن. حالا بهش پوینت بده. با هر پوینتی که بدی مینویسه تا چه لولی میره. انقدر بده که به آخرین لول برسه. حالا بک بده و دوباره مربع رو بزن و گزینه دوم PLAYER PROGRESSION رو انتخاب کن. حالا میتونی اورالش رو بالا ببری.
۱- به صورت دستی و هر توانایی که خودت دوست داری رو بالا ببری
۲- به صورت اتوماتیک.
اتومات معمولا بهتره، چون مهارتهایی که نیازمند پستش هست رو بالا میبره.

مربع رو بزن و گزینه اول AUTO ALLOCATE رو بزن. میبینی که اورالش میره بالا. حالا مثلث رو بزن تا اعمال بشه.

تمام. میبینی که اورالش میشه ۹۶. حالا اگر مربی خوبی داشته باشی، وقتی مسی رو بزاری تو ترکیب، اورالش میشه ۹۹ و به تمام توانایی هاش دوتا اضافه میشه. یعنی در حالت عادی فینیشینگش ٨۷ هست. ولی اگه مثلا LUIS A.ROMAN مربیت باشه (که همون گواردیولاست) و TEAM PLAYSTYLE رو بزاری POSSESSION، فینیشینگ مسی میشه ٨۹.

بازم سوالی داشتی در خدمتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر