نمایشگاه/رویداد E3 2010 | E3 Microsoft Press Conference 2010

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
از کاربران گرامی خواهش میکنیم هیچ گونه پستی در این تاپیک ندید تا پایان کنفرانس. موارد کنفرانس لحظه به لحظه توسط تیم تحریریه در این تاپیک نوشته خواهد شد پس لطفا دیگر کاربران پستی ندن تا مثل پارسال از یک نوع خبر 10 تا پست رو شاهد نباشیم و تاپیک به هم نریزه. بعد از اتمام کنفرانس می تونید بحث رو شروع کنید.

قرار بود لایو بلاگ طراحی بشه که با توجه به مشکلاتی که با فونت فارسی داشت ادمین ها موفق به این کار نشدن و مجبوریم اینطوری ادامه بدیم. پس خواهش مند هستم این پست رو سرسری نگیرید و با ما همکاری کنید.

با تشکر از همگی. :rose:

خُب امسال نیز مثل سال های گذشته اولین کنفرانس E3 را مایکروسافت برگزار می کند.

نمایش بازی های زیر تایید شده است و البته به احتمال زیاد چند بازی مولتی پلتفرم هم در این کنفرانس نمایش داده خواهند شد که فعلا کسی خبر ندارد چه بازیهایی هستند!

halo-reach-team-artwork.jpg

Halo: Reach
Developer: Bungie
Publisher: Microsoft Game Studios

gears_3.jpg

Gears of War 3
Developer: Epic Games

fable-3-natal-confirmed.jpg

Fable III
Developer: Lionhead Studios
Publisher: Micorosft Game Studios

crackdown-2.jpg

Crackdown 2
Developer: Ruffian Games

شایعاتی نیز مبنی بر حضور احتمالی Valve یا نمایش MGS: Rising در کنفرانس وجود دارد که در هر صورت باید منتظر ماند و دید که صحت دارند یا خیر.

کنفرانس مایکروسافت دوشنبه شب، راس ساعت 21:30 شروع می شود و آن را می توانید به صورت زنده از اینجا مشاهده کنید.

در این تاپیک اخبار کنفرانس به صورت لحظه به لحظه قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
جریان این Forza4 چی هست؟ داخل کنفرانس خبری ازش بوده؟ اینجوری که میخوندم کاملا با Kinect هماهنگ هست. من امسال اصلا نتونستم پیگیری کنم تازه الان تونستم چندتا مطلب بخونم.

80f981a8b47d4fdb9032.jpg

2c2cb497a9934b5fa830.jpg

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام ...
جریان این Forza4 چی هست؟ داخل کنفرانس خبری ازش بوده؟ اینجوری که میخوندم کاملا با Kinect هماهنگ هست. من امسال اصلا نتونستم پیگیری کنم تازه الان تونستم چندتا مطلب بخونم.

80f981a8b47d4fdb9032.jpg

2c2cb497a9934b5fa830.jpg
FORZA kinect هست- فکر نکنم شماره 4 باشه!
با انجین جدید هست و این تصاویر in engine هست -بازی بعدیشون باید چیز مخوفی باشه-خیلی از انجین جدیدشون تعریف کردن

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام ...

80f981a8b47d4fdb9032.jpg

2c2cb497a9934b5fa830.jpg
اسمش froza kinect هست.برای kinect میاد!می تونی قشتک دور ماشین ها راه بروید و توشون را ببینید!

Last edited by a moderator:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
بلوری هم میخونه ؟ (خداکنه نخونه ) :biggrin1:
نمیدونم چرا همچین فکری کردی...ولی نه..نمیخونه..!!!
البته یادتون رفت که MGS Rising رو برای مایکروسافت بزارید :laughing:
اون که واسه ps3 هم میاد..
لبته بگذریم که خود Gears 3 و Halo:reach بشدت فک سونی فن ها را به زمین چسبانده!
:lol::lol::lol::lol:

آخرین ویرایش:

D the D

کاربر سایت
Dec 4, 2009
183
نام
I'M SASAN IN CLOAK OF D the D
به نظر من کنفرانس خوبی نبود مثل کنفرانسهای چند سال پیش سونی بود که eye و ps3 slim رو معرفی کرد و به نظر من کینکت اونطوری که باید میشد نشده ....... یا هنوز نشده ......... ولی با forza خیلی حال کردم :biggrin1: ولی اون ببره خیلی تشابه انکار نشدنی با eyepet داشت ......
میتونستن با این چیزایی که دارن خیلی بهتر CF بدن ............ فکر کنم خودشونم فهمیدن گند زدن سره همین به همه یه xbox جدیده کادو دادن تا جیغشون در نیاد ! :biggrin1:

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
یه سوال دارم.
با وجود این همه خبر و رونمایی از Kinect و بازیهاش به نظر شما مایکروسافت برای کنفرانس Natal چه چیزی برای عرضه داره؟
گذشته از اینها، من به Kinect علاقه مند شدم. این دستگاه پتانسیل بالایی داره. باید صبر کرد و منتظر رونمایی بازی های جدیدتر در سال های آینده بود.
و همین طور باید تحقیق کنم ببینم دقیقا چه کارهایی میشه با Natal انجام داد که با Move نمی‌شه. در حال حاضر دقیقا از این امر اطلاعی ندارم.

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
با وجود این همه خبر و رونمایی از Kinect و بازیهاش به نظر شما مایکروسافت برای کنفرانس Natal چه چیزی برای عرضه داره؟
الان یعنی ناتال همون کینکت نیست ؟؟ :D فرق دارن نکنه ؟ :confused:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
یه سوال دارم.
گذشته از اینها، من به Kinect علاقه مند شدم. این دستگاه پتانسیل بالایی داره. باید صبر کرد و منتظر رونمایی بازی های جدیدتر در سال های آینده بود.
و همین طور باید تحقیق کنم ببینم دقیقا چه کارهایی میشه با Natal انجام داد که با Move نمی‌شه. در حال حاضر دقیقا از این امر اطلاعی ندارم.
عزیز من این حرف شما دوتا معنی داره:
یا نمی دونی kinect همون ناتال هست!پس باید بدونی که kinect اسم جدید ناتال هست!
2-یا می دونی,ولی منتظر کنفرانس kinect هستی,در حالی که باید بدونی کنفرانس kinect روز قبل از کنفرانس مایکرو سافت پشت درهای بسته اجرا شد و عکس هایی از آن درز پیدا کرد1البته کار کاملا بیخودی بود اینه پشت در های بسته برای خبرنگاران نمایش داد!چون همون ها را تو کنفرانس مایکروسافت دوباره نشان داد!اون تاپیک تاریخ کنفرانس ها هم اینش ایراد داره!تاریخ ناتال را اشتباه زده!

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
عزیز من این حرف شما دوتا معنی داره:
یا نمی دونی kinect همون ناتال هست!پس باید بدونی که kinect اسم جدید ناتال هست!
2-یا می دونی,ولی منتظر کنفرانس kinect هستی,در حالی که باید بدونی کنفرانس kinect روز قبل از کنفرانس مایکرو سافت پشت درهای بسته اجرا شد و عکس هایی از آن درز پیدا کرد1البته کار کاملا بیخودی بود اینه پشت در های بسته برای خبرنگاران نمایش داد!چون همون ها را تو کنفرانس مایکروسافت دوباره نشان داد!اون تاپیک تاریخ کنفرانس ها هم اینش ایراد داره!تاریخ ناتال را اشتباه زده!
می دونم natal همون Kinect هست! با توجه به تاپیک تاریخ کنفرانس ها، فکر می کردم برای Natal کنفرانسی جداگانه قراره برگزار بشه که با توجه به حرف شما گویا اینگونه نیست.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
می دونم natal همون Kinect هست! با توجه به تاپیک تاریخ کنفرانس ها، فکر می کردم برای Natal کنفرانسی جداگانه قراره برگزار بشه که با توجه به حرف شما گویا اینگونه نیست.

بابا بود اما سرکاری برای خبر نگار ها بود فیل اوردن طرف امده بود بازی ببینه ماکروسافت براش باغ وحش راه انداخته بودن با رقص نور و رقص و... .

دوستان یه صفحه های قبل رو هم بخونن بد نیست .

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
بابا بود اما سرکاری برای خبر نگار ها بود فیل اوردن طرف امده بود بازی ببینه ماکروسافت براش باغ وحش راه انداخته بودن با رقص نور و رقص و... .
فکر نمی کنم اسم اون conference باشه، بیشتر شبیه Show و برنامه ی تبلیغاتی و سرگرم کننده بود.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
فکر نمی کنم اسم اون conference باشه، بیشتر شبیه Show و برنامه ی تبلیغاتی و سرگرم کننده بود.
اقا جون بخدا اون تاریخ کنفرانس ها آخریش غلط بود!البته مثل اینکه قبل قرار بد اونجوری باه ولی عوض شد!کنفرانس kinect روز قبل از کنفرانس مایکروسافت برگزار شد!شو هم نبود!کنفرانس بود.ولی دقیقا همون چیز هایی را نشون دادند که روز بعدش تو کنفرانس مایکرو نشون دادند!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

والا ما هم گفتیم این چه وضعش هستش باغ وحش و... رو برای همین گفتم کنفرانس رو با ... اشتباه گرفتن فقط میخواسن بگن ما 2 تا کنفرانس داریم اولی که هیچی نبود دومی بد نبود اما برای من فقط HALO و GROW وMGS:R ش عالی بود.

!کنفرانس kinect روز قبل از کنفرانس مایکروسافت برگزار شد!شو هم نبود!کنفرانس بود.!

عزیز من ویدیوش امده برو ببین بعد بیا بگو شو نبوده ...... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر