Multi Platform Dying Light 2 Stay Human

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
February 2022
ناشر
Techland
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
dying-light-2-8k-nm-1920x1080-920x518.jpg

تاریخ عرضه: ۷ دسامبر 2021، ۱۶ آذر 1400
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, XSX|S,

بلاخره بعد کلی انتظار نسخه جدید دایینگ لایت معرفی شد.
بازی تغییرات خیلی زیادی داشته از جمله انیمیشن های جدید برای پارکور, محیط تاریکتر و اتمسفر سنگین تر و گرافیک فوق العاده چشم نواز... منتظر یه تجربه فوق العاده باشید!

....

تصاویر:

082293.jpg 082299.jpg 082294.jpg 082296.jpg 098085.jpg 082297.jpg image_dying_light_2-40419-4093_0004.jpg 1528718224_dying-light-2-5.jpg DyingLight2_screen_06.jpg

....

تریلر جدید (گیم پلی):

1622295200820.png

Attachments

• 1622295200820.png
    1622295200820.png
    186.9 KB · مشاهده: 3,644
آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
واسه پی سی بازا، تریلر E3 اگه یادتون باشه کلا رنگ بندی محیط فرق داشت، کلی فیچر مختلف داشت که خیلیاش حذف شدن تو نسخه نهایی و هنوزه طرفدارا دنبال اون نسخه E3 ـن.
حالا تو این مدت Modder ـا اکثرشو برگردوندن به بازی، از رنگ بندی سنگین تر E3 تا مپ برفی، اسلحه ها و فینیشرا و ...

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
347
دوستان پورت ps4 این بازی قابل بازی هست ؟ منظورم اینکه افت فریم یا کرش کردنای زیاد ندارهه ؟
اخه اوایل انتشار با سایبرپانک مقایسه میشد.

• Cool
Reactions: Taha75

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
دوستان پورت ps4 این بازی قابل بازی هست ؟ منظورم اینکه افت فریم یا کرش کردنای زیاد ندارهه ؟
اخه اوایل انتشار با سایبرپانک مقایسه میشد.
افت فریم بعضی جاهای ریز داره ولی اصلا در حد سایبرپانک قابل حس نیست. کرش هم تاحالا نداشتم پنج شیش ساعت بازیش کردم.

• Like
Reactions: Taha75 and SIMPLE

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
نسخه ps4 ش رو چند ساعته بازی کردم و با یه فاجعه گرافیکی و یه سری مشکلات فنی مواجه شدم . انگار شرکت سازنده فقط خاسته بگه که من نسخه ps4 هم دادم خوب مگه مجبوری با اینجوری پورتش کنی . کلا خیلی تو ذوقم خورد و کلا قابل قیاس با نسخه اول نیست . زامبی ها انگار با گل ساخته شدن. کمبتش افتضاحه و هزاران اشکال دیگه. کلا از خریدش واقعا پشیمون شدم ولی جلوتر میرم ببینم شاید بهتر شد. البت دیشب یه بروزرسانی 20 گیگی دادن خدا کنه بازی یه تغییر اساسی بکنه و انگیزه داشته باشم که بازی رو تا چند سال رو هاردم نگه دارم و پاکش نکنم . برعکس نسخه یک که چند بار تمومش کردم . حالا نمی دونم از وقتی نسل نهم شروع شده اینا عمدا نسخه نسل قبل رو داغون درست می کنند یا قضیه چیز دیگه است. راستی روی فایو بازی چطوره ؟ به همون افتضاحی فور هست یا نه ؟

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
با سلام خدمت دوستان . میگم من dlc جدید این بازی که bloody ties اسمشه رو از اپ ps پیش خرید کردم ولی نگام کردم زیرش زده بود . ps5 یعنی ممکنه اشتباه کردم که نسخه مخصوص ps5 رو خریده باشم یا اینکه فرقی نداره چون من گشتم این دی ال سی مخصوص فور نداشت . ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

• Like

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
نسخه ps4 ش رو چند ساعته بازی کردم و با یه فاجعه گرافیکی و یه سری مشکلات فنی مواجه شدم . انگار شرکت سازنده فقط خاسته بگه که من نسخه ps4 هم دادم خوب مگه مجبوری با اینجوری پورتش کنی . کلا خیلی تو ذوقم خورد و کلا قابل قیاس با نسخه اول نیست . زامبی ها انگار با گل ساخته شدن. کمبتش افتضاحه و هزاران اشکال دیگه. کلا از خریدش واقعا پشیمون شدم ولی جلوتر میرم ببینم شاید بهتر شد. البت دیشب یه بروزرسانی 20 گیگی دادن خدا کنه بازی یه تغییر اساسی بکنه و انگیزه داشته باشم که بازی رو تا چند سال رو هاردم نگه دارم و پاکش نکنم . برعکس نسخه یک که چند بار تمومش کردم . حالا نمی دونم از وقتی نسل نهم شروع شده اینا عمدا نسخه نسل قبل رو داغون درست می کنند یا قضیه چیز دیگه است. راستی روی فایو بازی چطوره ؟ به همون افتضاحی فور هست یا نه ؟
تو xbox series x مود balanced همچنان پارگی تصویر داره
هر چقدر هم آپدیت دادن درست نشد
نمی دونم تو ps5 هم این مشکل هست یا نه
کلی گرافیک فنی ایراد داره

• Like

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
اوایل نسل پیش بود نسخه اول را بدون هیچ انتظاری گرفتم و برام از بهترین های نسل بود. این نسخه رو هم به عنوان اولین بازی PS5 گرفتم و با اینکه انتظارم هم ازش بالا بود، دقیقاً همونی بود که می خواستم و 84 ساعتی پاش بودم. تنها نکته منفیش این بود که پایانش می تونست بهتر باشه و نصف تروفی ها هم باگ شد بهم نداد!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اصلا اینجا کسی متوجه شد که داین لایت ۲ اپدیتی داده به نام gut feeling که کلا دقت کنید به حرف من کلا فیزیک و سیستم گور رو بازسازی کرده؟
خیلی حرفه بازیت منتشر بشه فقط بخاطر حرف سازنده های دد ایلند ۲ که گفتن ما تمرکزمون رو زامبیه چون بازی زامبی محوره اومدن اپدیتی دادن که سیستم گور و فیزیک رو دقیقا کرده مثل دد ایلند ۲!!!
زامبی ها الان دارای چند لاین شامل استخون گوشت پوست و لباس
فرقی نمیکنه چه نوع تایپ زامبی باشه حالا همگی به هر سلاحی یه واکنش خاص میدن
اگه مثلا با لوله‌ ضربه بزنید فقط تا استخون رو تکه پار میکنه ولی احتمال کنده شدن ضعیفه ولی با کاتانا دقیقا میبره همه چی رو و دقیقا همه چیش هم قابل مشاهدس🫥
واقعا دس مریزاد
و خوش بحال من که بازی رو تا نصفه ول کردم و الان این فرصت رو دارم که با اپدیت جدید یه داین لایت جدید رو تجربه کنم😁

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
و خوش بحال من که بازی رو تا نصفه ول کردم و الان این فرصت رو دارم که با اپدیت جدید یه داین لایت جدید رو تجربه کنم😁
دقیقا منم کلی انتظار بازی رو می کشیدم، موقع لانچ که دیدم طرفدارا نسخه اول از خیلی از چیزا شکایت دارن گفتم صبر کنم.
Techland واقعا جز بهترین استدیو ها هست، جز تک و توک استودیو هاییه که ساپورت گیماش یه چیزیه در حد بازیا آنلاین، یه بازیه خوب لانچ میکنه بعد فیدبک میگیره و هی بهتر میکنش، همین الان دایینگ لایت اولی بعد 8 سال از نظر پلیر هنوز جز تاپ سینگل پلیرای استیمه.

تا آخر سال هم قراره DLC بزرگشو لانچ کنه اگه تاخیر نخوره، احتمالا با همون استارت بزنم تا اون موقع هم قطعا بهتر از الان هم میشه.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بازی با اپدیت گات فیلینگ رسما زیر و رو شده خیلی عالی شده
سیستم گور جدیدی که استفاده کردن باعث میشه جذب بازی بشی دیگه احساس خستگی بهت دست نده
تکلند داره بازیش رو به یک جواهر تبدیل میکنه

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
کسی روی کامپیوتر بازی تمام کرده ؟؟ چطوریاست ؟
درود
من بازی تمام کردم ولی بنظر من بعد از یه مدت گیم پلی بازی و سیستم مبارزات کلا خسته کننده میشه داستان زیاد جذاب و درگیر کننده ای هم نداره بنظر من بازم ارزش یکبار تمام کردن داره

• Like

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
شرکت تکلند با ارائه تصویر زیر از برنامه شش ماهه پاییز و زمستانه بازی dying light 2 رونمایی کرد. تکلند به خواسته ی هواداران خود اسلحه های گرم به بازی طی آپدیت های آتی خبر داده است .
ENG.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر