Multi Platform Dying Light 2 Stay Human

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
February 2022
ناشر
Techland
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
dying-light-2-8k-nm-1920x1080-920x518.jpg

تاریخ عرضه: ۷ دسامبر 2021، ۱۶ آذر 1400
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, XSX|S,

بلاخره بعد کلی انتظار نسخه جدید دایینگ لایت معرفی شد.
بازی تغییرات خیلی زیادی داشته از جمله انیمیشن های جدید برای پارکور, محیط تاریکتر و اتمسفر سنگین تر و گرافیک فوق العاده چشم نواز... منتظر یه تجربه فوق العاده باشید!

....

تصاویر:

082293.jpg 082299.jpg 082294.jpg 082296.jpg 098085.jpg 082297.jpg image_dying_light_2-40419-4093_0004.jpg 1528718224_dying-light-2-5.jpg DyingLight2_screen_06.jpg

....

تریلر جدید (گیم پلی):

1622295200820.png

Attachments

• 1622295200820.png
    1622295200820.png
    186.9 KB · مشاهده: 3,644
آخرین ویرایش:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
رسما باید معیار متاکریتیک رو به فراموشی سپرد. اون از Days gone اینم از Dying Light!
عجب بازی خفنیه این Dying Light 2. واقعا بعد از مدت ها یه بازی خوب اوپن ورلد بازی کردم. فعلا حدود ۱۰۰ ساعت بازی کردم و لذت بردم. آپدیت آخری هم که واقعا عالی شده. گفتن ۵ سال میخوان ساپورت کنن دمشون گرم واقعا. عکسا رو هم از شهرش گرفتم واقعا بازی زیبایی ه. حیف توجه نمیشه بهش. از دستش ندین که جواهره! واقعا میترسیدم خراب کنه بعد اون قضایای ساختش ولی روسفید در اومدن!

6350DEE1-EB6C-4395-BAB3-C29E51D00623.jpeg 8903F3C0-5D09-4EF6-9E7A-2D4E12B7BC9F.jpeg 278E6CEE-A6A7-444D-8FF3-E4ECB64F1F1B.jpeg
پ.ن.: فقط یه تروفی داره باید ۹۶۰ مایل بدوی :| من ۱۰۰ ساعت بازی کردم ۳۰۰ مایل بیشتر ندویدم. :( کلا همه رو گرفتم این مونده فقط :(

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
صد در صد موافقم که بازی خوبیه! متاکرتیک بعصی موقع ها واقعا معیار عجیبیه برای قضاوت!
البته بازی ایراداتی داره مثل باگ و اشکالات فنی و البته کیفیت بسیار بسیار پایین بافت ها! ولی در کل گرافیک خوبی داره واقعا
اگه اینا رو فیکس میکردن بازی شاهکار میشد! البته نمیدونم شما چجوری ۱۰۰ ساعت دوام آوردید تو بازی من که داستان اصلی رو بازی کردم شاید بزور بتونم کمی ساید کوئست ها برم!
در کل بازی در بخش موسیقی و صدا گذاری هم بی نقص عمل کرده
در مورد days gone بله البته. دیزگان نه تنها گیم پلی جذابی داشت بلکه هنوز که هنوزه گرافیکش یکی از بهترین هاس. من تعجب می‌کنم به دیز گان و گرافیکش تو فروم خیلی کم توجهی شده
ایراد ها و باگ ها واقعا دارن کمتر میشن. این ازون بازیایی هستش که عشق سازنده ها رو میشه حس کرد جای جای بازی.

• Like
Reactions: Masoud20R

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
رسما باید معیار متاکریتیک رو به فراموشی سپرد. اون از Days gone اینم از Dying Light!
عجب بازی خفنیه این Dying Light 2. واقعا بعد از مدت ها یه بازی خوب اوپن ورلد بازی کردم. فعلا حدود ۱۰۰ ساعت بازی کردم و لذت بردم. آپدیت آخری هم که واقعا عالی شده. گفتن ۵ سال میخوان ساپورت کنن دمشون گرم واقعا. عکسا رو هم از شهرش گرفتم واقعا بازی زیبایی ه. حیف توجه نمیشه بهش. از دستش ندین که جواهره! واقعا میترسیدم خراب کنه بعد اون قضایای ساختش ولی روسفید در اومدن!

View attachment 260869View attachment 260870View attachment 260868
پ.ن.: فقط یه تروفی داره باید ۹۶۰ مایل بدوی :| من ۱۰۰ ساعت بازی کردم ۳۰۰ مایل بیشتر ندویدم. :( کلا همه رو گرفتم این مونده فقط :(
اتفاقا تو این یه مورد متاکریتیک لطف هم کرده;) شما فکر کنم همون هفته یا ماه اول بازی نکردی چون افتضاح بود پرفورمنس بازی بعد مشکل سیو داشت افت فریم داشت کلی باگ مختلف داشت رو ps4 که اصن اشغالی بود در نوع خودش هنوز سرچ بزنی تو تاپیک های خارجی هست
مسلما الان آپدیت ها شرایط بهتری ایجاد کردن ولی خیلی از نقد ها به تکراری شدن بازی
داستان ضعیف
انواع باگ ها بود
نسخه یکش خیلی روان تر اجرا می شد

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اتفاقا تو این یه مورد متاکریتیک لطف هم کرده;) شما فکر کنم همون هفته یا ماه اول بازی نکردی چون افتضاح بود پرفورمنس بازی بعد مشکل سیو داشت افت فریم داشت کلی باگ مختلف داشت رو ps4 که اصن اشغالی بود در نوع خودش هنوز سرچ بزنی تو تاپیک های خارجی هست
مسلما الان آپدیت ها شرایط بهتری ایجاد کردن ولی خیلی از نقد ها به تکراری شدن بازی
داستان ضعیف
انواع باگ ها بود
نسخه یکش خیلی روان تر اجرا می شد
ببین بازی های جدید رو که کلا ماه اول باید بذاری کنار :)) ولی خب کلا بازی رو ps4 انتظاری نباید داشت ازش. کلا ps4 رو میدن که پول بچاپن پرفورمنسم افتضاح. با تکراری شدن بازی مخالفم ولی.

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
ببین بازی های جدید رو که کلا ماه اول باید بذاری کنار :)) ولی خب کلا بازی رو ps4 انتظاری نباید داشت ازش. کلا ps4 رو میدن که پول بچاپن پرفورمنسم افتضاح. با تکراری شدن بازی مخالفم ولی.
وقتی رو یه پلتفرم بازی عرضه میشه اون کمپانی باید محصول نهایی قابل قبولی بده این که بگیم خوب ps4 به کنار درست نیست
در ضمن کی گفته بازی های جدید نباید همون اول پلی داد الان هورایزن یا هیتمن یا الدن از ماه اول خیلی خوب اجرا شدن این کمپانی وقتی هنوز بازی عرضه نشده میگه پچ روز اول حتما نصب کنید یعنی خودش میدونه چه گندی زده یعنی بازی فقط جمع و جور کردن سریع به تکثیر و عرضه به بازار برسه و فروش کنه بعدا کم کم مشکلات بر طرف کنن
در مجموع شاید بشه گفت نسخه یک لایق نمرات بالاتری بود و کم لطفی شد ولی این نسخه اصلا حتما نقد هارو بخون البته بعد اینکه کارت با بازی تموم شد وگرنه الان بد میزنه تو ذوقت

• Like
Reactions: mostafaskip

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
وقتی رو یه پلتفرم بازی عرضه میشه اون کمپانی باید محصول نهایی قابل قبولی بده این که بگیم خوب ps4 به کنار درست نیست
در ضمن کی گفته بازی های جدید نباید همون اول پلی داد الان هورایزن یا هیتمن یا الدن از ماه اول خیلی خوب اجرا شدن این کمپانی وقتی هنوز بازی عرضه نشده میگه پچ روز اول حتما نصب کنید یعنی خودش میدونه چه گندی زده یعنی بازی فقط جمع و جور کردن سریع به تکثیر و عرضه به بازار برسه و فروش کنه بعدا کم کم مشکلات بر طرف کنن
در مجموع شاید بشه گفت نسخه یک لایق نمرات بالاتری بود و کم لطفی شد ولی این نسخه اصلا حتما نقد هارو بخون البته بعد اینکه کارت با بازی تموم شد وگرنه الان بد میزنه تو ذوقت
ببین حرفات کاملا قابل قبوله و من موافقم باهات. ولی خب اینا تقصیر مدیریت اون techland ه.
منتها من چون خودم کارم نزدیک به دوولوپری ه خیلی درک میکنم اینارو. اینا کلا شرکتشون رو هوا بود بازیشون رو هوا بود همینم که رسوندن کار بزرگی کردن.
ببین یه بخشی از کار مدیریتی ه که شامل زمانبندی عرضه و اینا میشه که خب اینا خراب کردن. ولی خود دوولوپر ها انصافا با عشق کار کردن و این واسه من مهمه.
اینکه ما خیلی ایراد بگیریم ازین بازی عین اینه که تو از نظام ج ا بدت بیاد بعد بیای گیر بدی به معلما. خب اون معلم بدبخت داره تلاش خودشو میکنه حضرت آقاست که مملکتو به چوخ برده
اون بازی ها هم که گفتی هم ایرادایی داشتن ولی خب کمتر از این بودن.
خلاصه اینکه این بازی بازی خیلی خوبیه. ارزشش خیلی بیشتر از زباله های یوبی سافت ه.
من الان تقریبا ۱۲۰ ساعت بازی کردم همه چیو هم تموم کردم دارم چلنج های آپدیت جدید رو میرم. منتقد ها نهایت ۴۰-۵۰ ساعت بازی میکنن نظر میدن. نظر من الان فک کنم پخته تر باشه.

• Like
Reactions: Masoud20R

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
کسی متوجه Easter Egg لست آف آس تو بازی شده؟ یه قارچی تو واقعیت هست بهش میگن Cordyceps این قارچ عملا حشرات رو به زامبی تبدیل میکنه اگر در تماس باهاشون قرار بگیره. لست از همین الهام گرفته و در واقع یک نوع جهش یافته از این قارچ تو دنیای بازی انسانها رو آلوده کرده. داشتم تو بازی میگشتم و چشمم خورد به این قارچ تو بازی! اشاره مستقیم به لست!
عکسم گرفتم:
1.jpg 2.jpg

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
رفقا من میخام نسخه ی آلتیمیت بازی رو بخرم چون اون نسخه دو dlc داستانی رو داره این طور که من متوجه شدم! حالا سوالم اینه که dlc اومده؟ منظورم رایگان ها نیست

• Like
Reactions: ALI PUNKER

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
رفقا من میخام نسخه ی آلتیمیت بازی رو بخرم چون اون نسخه دو dlc داستانی رو داره این طور که من متوجه شدم! حالا سوالم اینه که dlc اومده؟ منظورم رایگان ها نیست
هنوز نیومده. DLC اول واسه 3 ماه آخر سال تاریخ خورده و DLC دوم تاریخی نداره.
---------------------------------
12.jpg

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
چند روزی هست با دوستان داریم بازی رو واسه اولین بار coop جلو میریم. تجربه نسبتا لذت بخشیه اما هرچی این نسخه زور بزنه، به جذابیت و کاریزمای نسخه اول نمیرسه
ضمنا بخش coop مقداری باگ داره اما جوری نیست که روی مخ بره

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان،
نسخه اول بازی رو میشه دو نفره (co op) با دوستمون بازی کرد؟
اگه بله، بخش داستانی هم میشه دو نفره رفت؟ (مثل بازی watch dogs2 نباشه که بخش داستانیو دو نفره نشه بازی کرد)

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
سلام دوستان،
نسخه اول بازی رو میشه دو نفره (co op) با دوستمون بازی کرد؟
اگه بله، بخش داستانی هم میشه دو نفره رفت؟ (مثل بازی watch dogs2 نباشه که بخش داستانیو دو نفره نشه بازی کرد)
بله.بخش داستانی هم دو نفره میشه بازی کرد

• Like
Reactions: aha2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر