Multi Platform Dying Light 2 Stay Human

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
February 2022
ناشر
Techland
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
dying-light-2-8k-nm-1920x1080-920x518.jpg

تاریخ عرضه: ۷ دسامبر 2021، ۱۶ آذر 1400
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, XSX|S,

بلاخره بعد کلی انتظار نسخه جدید دایینگ لایت معرفی شد.
بازی تغییرات خیلی زیادی داشته از جمله انیمیشن های جدید برای پارکور, محیط تاریکتر و اتمسفر سنگین تر و گرافیک فوق العاده چشم نواز... منتظر یه تجربه فوق العاده باشید!

....

تصاویر:

082293.jpg 082299.jpg 082294.jpg 082296.jpg 098085.jpg 082297.jpg image_dying_light_2-40419-4093_0004.jpg 1528718224_dying-light-2-5.jpg DyingLight2_screen_06.jpg

....

تریلر جدید (گیم پلی):

1622295200820.png

Attachments

• 1622295200820.png
    1622295200820.png
    186.9 KB · مشاهده: 3,644
آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
تاریخ عرضه: 7 دسامبر 2021

با چیزایی که از بازی نشون دادن، یکمی خیالم راحت شد و بعد از اونهمه خبر بد از روند توسعه و بی‌خبری، کلا خیلی خوشحال شدم بازی پابرجاست!
فقط از این نحوه نمایش دادن بازی و ترکیب کردنش با مصاحبه...اونم توی چند اپیزود چندان راضی نیستم...یادآور سایبرپانکه!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خوب بازی همون چیزی بود که انتظار میرفت فقط از اونجایی که دقیقا دارن به سبک CDPR بازیشون رو تبلیغ میکنن امیدوارم اشتباه اونا رو نکنن و تا خرخره بازی رو هایپ نکنن ....

• Like
Reactions: majidred2011

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر خوووو بود نمایش این بازی. بعد از اون همه داستان و حاشیه و اخراج و استعفا خیلی نگران بودیم اما ظاهرا همه چیز عالی پیش رفته. گرافیک و انیمیشن و مبارزات همگی در بهترین حالت. پارکور بازی حتی رَوون‌تر هم شده و جایی که اون دوستون داشت جلومون میرفت، میشد به خوبی انیمیشنای نرم و خوبشو دید. کامبت بازی هم بهتر شده مخصوصا از لحاظ خشونت. میزنی طرف جر میخورد خون میپاشه جیگرت حال میاد. قطع عضو هم مثل نقل و نبات واسمون گذاشتن. نسخه اول یکی از بهترین تجربه‌ها بود واسه خیلیامون و اینجور که بوش میاد نسخه دوم هم نا امیدمون نخواهد کردد

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
نمایش بازی از چیزی که انتظار داشتم خیلی بهتر بود ! (ینی با توجه به مشکلات روند ساخت و...این حرفا مگه ن از همون اولم انتظار چیز گولاخی ازین بازی میرفت:D)
با توجه به چیزی دیدم یکی از اصلی ترین عناوین امساله که شانسه بازی سال شدن داره...
با سایبرپانک هم مقایسه نکنین اون اکثر هایپی هم که براش درست شد از سمت رسانه ها بود...مثلا اون نمایش چهل و خورده ای دقیقه ای که رسانه ها مارو زخم کردن با غیر قابل باور بودنش ! ولی وقتی بهمون نشون دادن انچنان هم چیز غیرقابل دسترس و باورنکردنی ای نبود فقط تو جو بودیم :D
ولی اینجا با اینکه جو دوره بازی بده تقریبا هر بار با تریلر ها کلی سوپرایز میشیم و کفمون میبره :D
خلاصه به نظر من فقط برخورد شهاب سنگ با زمین میتونه از موفقیت بازی جلوگیری کنه>:)

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
نمیدونم.. بنظرم گرافیک بازی تاریخ مصرف گذشته شده. طراحی npc ها و همچنین محیط خیلی راضی کننده و واقع گرایانه نمیرسه برام.. . (بحث انیشمن و پارکور و .. رو ندارم اصلا)
اما مهمتر از همه برام اون تصمیمات متعدد و تاثیرگذاره که خود Techland داره ادعای بزرگی میکنه روش.. و اگر درست باشه کافیه برای من بشخصه.

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
نمیدونم.. بنظرم گرافیک بازی تاریخ مصرف گذشته شده. طراحی npc ها و همچنین محیط خیلی راضی کننده و واقع گرایانه نمیرسه برام.. . (بحث انیشمن و پارکور و .. رو ندارم اصلا)
اما مهمتر از همه برام اون تصمیمات متعدد و تاثیرگذاره که خود Techland داره ادعای بزرگی میکنه روش.. و اگر درست باشه کافیه برای من بشخصه.
در مورد گرافیک بازی احتمالا شما از ده سال آینده آمدید!

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,661
نام
milad
بازی میان نسلی هست کاش نسخه های نسل هشتی رو نمیساختن و در عوض یه بازی با گرافیک و جزئیات عالی میدادن
البته باز گرافیکش عالیه
نسخه اول متاش 74-75 شد که به نظر من بازی عالی بود اما نسخه دومش تو بد ترین حالت فکر نکنم متاش از 74 پایینتر بیاد
هرچی نباشه چند ساله دارن میسازنش با کلی تجربه

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بازی میان نسلی هست کاش نسخه های نسل هشتی رو نمیساختن و در عوض یه بازی با گرافیک و جزئیات عالی میدادن
البته باز گرافیکش عالیه
نسخه اول متاش 74-75 شد که به نظر من بازی عالی بود اما نسخه دومش تو بد ترین حالت فکر نکنم متاش از 74 پایینتر بیاد
هرچی نباشه چند ساله دارن میسازنش با کلی تجربه
نسخه اول یکی از نمونه بازیایی بود که نشون میده متا همیشه هم اونقد قابل استناد نیست.
متا بازی 74 ـه اما از خیلی از بازیای مهم نسل محبوب تر بود پیش مردم، رو استیم با 95 درصد Overwhelmingly Positive هست اونم با 178 هزار رای!! چیز کمی نیست.
برا خودمم یکی از بهترین بازیای نسل بود.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,661
نام
milad
نسخه اول یکی از نمونه بازیایی بود که نشون میده متا همیشه هم اونقد قابل استناد نیست.
متا بازی 74 ـه اما از خیلی از بازیای مهم نسل محبوب تر بود پیش مردم، رو استیم با 95 درصد Overwhelmingly Positive هست نقداش اونم از 178 هزار رای، چیز کمی نیست.
برا خودمم یکی از بهترین بازیای نسل بود.
دقیقا
بدون اغراق بهترین بازی نسل بود برای من

• Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نسخه قبلی انیمیشن خفن , پارکور , میلی کامبت عالی ، گرافیک هنری زیبا , دنیای Open World وسیع , داستان پر پیچ و خم و پر توئیست جالب و بعضا ماموریت های فرعی جالب در کنارش موسیقی زیبا بعد متاش شد 74 !! سیستم پارکورش رو که تو کمتر بازیی میدیدی آدم کیف میکرد از ساختمونا بالا میرفت به اینا Coop هم اضافه کنیم تا بفهمیم چقدر یـ بازی میتونه Underate باشه . همون سالی که این بازی اومد منتقدا سر Mad Max رو هم زیر آب کردن اونم بازی به شدت فانی بود .خوش بختانه نسخه اول کلی فروخت و یـ عالمه فیدبک مثبت گرفت سازندهاش هم مثل مرد تا سالیان سال ساپورتش کردن . واقعا امیدوارم این نسخه هم موفق بشه و راه رو واسه پیشرفت هرچه بیشتر تکلند باز کنه چون استدیو به شدت مستعدی هستن و مستقل دارن کار میکنن . این نسخه هم تا اینجایی که از مارکتینگشون بر میاد زیاد ریخت و پاش کردن و قرار بازم ریخت و پاش کنن . خلاصه یکم ریسکش به عنوان ادامه زیاد ـه . فقط یـ موردی که میمونه این قضیه تاثیر انتخاب ها هستش که ممکن کار دستشون بده امیدوارم زیاد روش مانور ندن و بولدش نکنن تا انتظارات تو این زمینه در حد معقول بمونه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
کلا دنیای نقد بعضی وقتها میتونه دنیای کثیفی باشه، همون سالی که نسخه اول اومد منتقدها به مزخرفترین نسخه سری COD از لحاظ کمپین/سینگل پلیر ( Black Ops 3) دادن 81!
البته سال بعدش که نسخه بهبود یافته The Following اومد، انگشت شمار چندتا نقد محدود گرفت که میانگین نمراتش 87-86 شد.
واقعا برام عجیبه چرا دوباره سایتها نقد نکردنش، اما خب چیزی که مشخصه نمرات بازی حتی با استانداردهای الان قطعا بالای 85 بود.

همه اینها همش تکرار مکررات ، بارها همین حرفها گفته شده ولی باز هم باید برای خودمون تکرار کنیم که نسخه اول شاید جزو محدود بازیهای سینگل پلیری باشه که به این شدت از طرف استودیو حمایت شد و آپدیت براش اومد.
این نسخه هم احتمالا همچین ساپورتی پشتش خواهد بود.

اما از طرف دیگه این نسخه کار خیلی سختی داره که بتونه خودش از زیر سایه سنگین نسخه اول بکشه بیرون و موفق باشه.
گیم پلی بازی که واقعا حرف نداره ، اونقدری که بقیه المان های بازی مثل داستان و نحوه روایت، گرافیک و... تحت شعاع قرار میده و تو مراحل بعدی الویت قرار میگیرن.
برای همین وجود نکات جدید در نسخه دوم مثل انتخاب ها، فکشن ها و... بنظرم میتونه خیلی به این مسئله کمک کنه، من خودم بیشتر با این برجسته تر شدن فکشن ها حال کردم، بنظرم خیلی میتونه به جذاب تر شدن کلی بازی کمک کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر