Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
جایی از بازی مینویسه چند ساعت بازی کردی یا خودت حساب کردی شده تقریبا 80 ساعت ....( چون منم میخواستم بدونم چند ساعته تموم کردم ....)

صفحه کاراکترشیت قسمت achivement خط آخر

اینهم عکس

راستی یکی از قسمتهایی که خیلی باهاش حال کردم oak tree بود . خیلی زیباست وقتی یکی حرفشو شعروار میگه و حرفشم دقیق میزنه . رفتم دهن mad hermit دزدو صاف کردم :laughing:

اینهم یکی گفته خوب گفته :

Who is the Writer responsible for the Grand Oak? I would like to personally applaud him for creating the single most awesome Character in Video Game history...it was the first time that I kept talking to a NPC just to have him continue talking...on multiple playthroughs,,,

The Grand Oak was terrific. I wish that one of the dialogue choices had been, "I love you, talking tree."

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
سلام دوستان
من چند وقتی از دنیای بازی دور بودم و هنوز دارم Kings Bounty بازی می کنم!
گویا اینبار هم بایوویر گل کاشته. خواستم یه نظری بگیرم از دوستان!
بازی توی crpg چجوریاست؟ ارزشش چقدره؟ من مس افکت نمیخواما! اکشن نمیخوام. حوصله ریویو خوندن ندارم ولی اگه شما یه ریویوی جمع و جور سراغ دارید لینک بدید بریم بخونیم. یا خودتون یه توضیح بدید. البته الان میرم صفحه های قبل رو هم میخونم.
البته احتمالا من رو 360 بازی کنم. با توجه به 8800 gtx فکر کنم بهتر باشه، نه؟

Alchemist

کاربر سایت
Aug 24, 2008
154
یه نکته ی ساده رو هم بهتون بگم : فلمیث رو میشه خیلی ساده همون اول بازی کشت به شرط اینکه

1- Mage باشید و عصا حمل کنید .
2- حدود 5 تا لیریوم و معجون هلث با خودتون داشته باشید .
3-یه اسپل Heal رو هم بگیرید .

حالا بقیه ی افراد گرهتون رو بفرستید جلو و خودتون نزدیک خونه ی فلمث وایسید ( جلو نرید پایین شیب وایسید .. میشه سمت راست خونه ) احتمالا افرادتون توی یه ده ثانیه ای میمیرند بخودتون زحمت هیل دادن بهشون رو ندید . پایین شیب وایسید و توی بالاترین رنج ممکن به فلمث حمله کنید اینطوری فلمث فقط میتونه با Fire Ball شما رو بزنه اونم فقط چند ثانیه یک بار ولی شما هم میتونید ضربه بزنید هم فلمث رو با اسپل یختون بزنید . (( مهمترین اسپل فلمث حرکتیه که با انجام دادنش شما رو به طرف خودش پرت میکنه تا توی تیررس قرار بگیرید ولی چون شما پایین شیب هستید وقتی اون اسپل رو میزنه به شیب گیر میکنید و توی رنجش قرار نمیگیرید )) همینطوری کار رو ادامه بدید و هروقت که با Fire Ball زدتون یا Healing spell رو روی خودتون اجرا کنید یا یه معجون هلث استفاده کنید ... هروقت هم لیریومتون واسه ی Healing spell ته کشید یه لیریوم بزنید تو رگ ... اینطوری توی یه ربع .. دوازده دقیقه ای فلمث رو میکشید ...

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
سلام
نمیشه کاری کرد که بین الف ها و warewolf ها جنگ نشه ، یعنی keeper نفرین رو از گرگ نماها برداره؟؟:confused:
چرا فکر کنم اگه sill متقاعد کردن افراد رو تا بالاترین حد داشته باشی میشه چون گزینه اش بود و البته من نتونستم طرف رو متقاعد کنم پس همه ی گرگ ها رو کشتم !

اگه در بازی mage هستید و یا در گروهتان دارید و البته spell آخر آتش یعنی inferno رو دارید ، این اسپل رو روی اژدها بزنید چون damage زیادی بهش وارد میکنه و کلا این جور اسپل ها قابل resist کردن نیست و حتما یه damage حسابی به طرف وارد میشه ...

دررابطه با بازی باید بگم دستان بازی از mass effect خیلی بهتره و البته کلاس ها هم بسیار پیچیده تر شده و بازی هم سخت تر شده و البته اکشن هم نیست ....

البته من با کنسول بازی نکردم ...

بازی به قول بعضی از بچه ها گرافیکش یه نمه ضعیفه اما بقیه ی قسمتاش از جمله گیم پلی و صدا و ... عالی هستش ... بعد از oblivion بهترین بازی RPG بود که بازی کرده بودم ....

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
چرا فکر کنم اگه sill متقاعد کردن افراد رو تا بالاترین حد داشته باشی میشه چون گزینه اش بود و البته من نتونستم طرف رو متقاعد کنم پس همه ی گرگ ها رو کشتم

نیازی به بالاترین حد هم نیست با Lady of the Forest همدست بشید و به زتریان حمله کنید وقتی جونش به صفر رسید تسلیم میشه و نفرین رو برمیداره .

کلا سه حالت داره . یکی رو که بالا گفتم و خودم هم همین رو رفتم ، بعد از برداشتن نفرین ، warewolf ] ها تبدیل به آدم میشن و جنگل و ترک میکنن و شما سپاه کمکی الف میگیرید . اگه با زتریان همدست بشید و warewolf ها رو بکشید هم سپاه کمکی الف میگیرید . حالت سوم جالبی هم هست که به کمک warewolf ها همه elf ها رو بکشید و سپاه کمکی warewolf بگیرید .

به فلمث من inferno هم زدم ولی زیاد تاثیری نداشت . نمیدونم شاید به خاطر این بود که magic زیادی نداشتم و spell ام ضعیف بود . ولی کلا به نظر میاد فلمیث fire resistance بالایی داره

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
چی شد کسی راهی پیدا نکرد واسه این مشکل ؟:((
این اروری که شما داری خیلی شایع نیست ولی طبق متن ارور میشه اینطوری حدس زد که مشکل یا از زبان ویندوز هست ( که احتمالش کمه) یا احتمال از خراب بودن فایل های صدای بازی هست ....(البته نظر شخصی منه خواهشا نریزید سرم)

Martial

کاربر سایت
Mar 15, 2009
34
نام
Mohammadreza
این اروری که شما داری خیلی شایع نیست ولی طبق متن ارور میشه اینطوری حدس زد که مشکل یا از زبان ویندوز هست ( که احتمالش کمه) یا احتمال از خراب بودن فایل های صدای بازی هست ....(البته نظر شخصی منه خواهشا نریزید سرم)
خوب اگه اینطور باشه میشه لینک دانلودشون رو برام بزارید؟
یا خودتون برایم زحمت آپلودش رو بکشید؟
Windows 7.......

Thanx Full :love:

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
یه مرحله هست که باید یه پل مخفی رو به کمک دوستان و خونه هایی که در دور اون هست آشکار کنیم ، باید چجوری این کار رو بکنیم ؟

ati4870

کاربر سایت
Sep 17, 2008
28
نام
bruce
دوستان من توي اين object ها گير كردم چي كار بايد بكنم
the arl of blight
the arl of redliffe
a paragon of her
nature of the best
ممنون اگه جواب بدين:)