Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
سلام شرمنده تاپیک زیرخاکی میارم بالا (میدونم بازیشم که کلا آثار باستانیه) ولی از رو بیکاری هوس کردیم بازی کنیم، زمانی که بازی میکردم کامپیوترم فرق میکرد(جالبه، ضعیف تربود). الان تا آخراش تقریبا بدون مشکل اومدم (بعضی جا ها گیر داشت میگم حالا) ولی این آخرین مرحله خیلی رو اعصابه. کلا بعد نصب پچ 1.05 اینطوری شده. توی Combat با تعداد دشمن زیاد بازی FPS 30، لگ هم نمیشه، حتی حرکت هم میکنه بدون هیچ مشکلی اما الان یه اسپل میزنم انیمیشنش انجام میشه، مثلا با عصاش حمله میکنه اما 10 ثانیه بعد یارو دمیج میخوره یا خودم هیل میشم. تو فروم BIOWARE خوندم گفتن Combat Lag هست کسیم راه حلی پیدا نکرد. مشکل از چیه؟ (بازی رو از نو نصب کردم پچم نکردم بازم همون بود)

آخرین ویرایش:

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
دوستان لطفا یکی پچ 1.05 و کرکش رو با لینک مستقیم قرار بده.
من تا ابد ممنون اون دوست عزیز خواهم بود.

دوست عزیز تا اونجایی که من سراغ دارم بعلت قدیمی بودن بشتره لینکا خرابن.من خودمم دنبالشم:(

dste2

کاربر سایت
Mar 7, 2012
27
سلام من روی ps3 این witch hunt رو بازی کردم ولی اخرش auto save نمیگیره یعنی انتخابت کشک :((حالا هم که inquistion داره میاد بایو ور اعلام کرده که این dlc اثر گذاره لطفا کمک:((اگه میشه یکی از دوستان witch hunt رو همراه پچ 1.1برای ps3 قرار بده یا یه راه کمک با تشکر:xif there is one reason to play origins again thats WITCH HUNT and Morrigan

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام من روی ps3 این witch hunt رو بازی کردم ولی اخرش auto save نمیگیره یعنی انتخابت کشک :((حالا هم که inquistion داره میاد بایو ور اعلام کرده که این dlc اثر گذاره لطفا کمک:((اگه میشه یکی از دوستان witch hunt رو همراه پچ 1.1برای ps3 قرار بده یا یه راه کمک با تشکر:xif there is one reason to play origins again thats WITCH HUNT and Morrigan
بخش PC پست دادی کمک می خوای برای PS3؟

sound of dead

کاربر سایت
Oct 17, 2014
1
سلام.وسایلی مثل guartez که تو المنتوری میاد کجا به کار میره و فقط تعریفی از اونو گفته بقیه وسایل مثلا gift و یا چیزهای که use میشه رو میدونم ممنون.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام!
آقا ما این بازی رو 3 4 بار با 3 4 تا کرکتر تا وسطاش رفته بودیم دیگه ایام عیدی گفتیم وقت بزاریم تمومش کنیم یه راست بریم سراغ Inquisition!:d
به نظرتون برای Landsmeeting چیکار کنم؟ قصد داشتم Alistar رو بدم به Anora:d نمی دونم بهترین کاره یا نه. توی Inquistion به مشکل نمی خورم؟ به نظرتون اگر این نشد هم Anora رو تنها ملکه کنم بهتر نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر