Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
من بازی رو تازه گرفتم.بازی خیلی خوبی به نظر می رسه.
فقط من از قسمت Tactics سر در نمیارم.کسی می تونه یه توضیح در موردش بده؟؟
اون قسمت Presets که پایین Behaviors هست چیکار می کنه؟اون گزینه هاش چیکار میکنن؟؟

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
من بازی رو تازه گرفتم.بازی خیلی خوبی به نظر می رسه.
فقط من از قسمت Tactics سر در نمیارم.کسی می تونه یه توضیح در موردش بده؟؟
اون قسمت Presets که پایین Behaviors هست چیکار می کنه؟اون گزینه هاش چیکار میکنن؟؟
از راهنمایی کاملتون کمال تشکر رو دارم!!

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
Leliana's Song
9zxey9xptnd4igzmkgsm.jpg

سلام دوستان
اینم آخرین DLC رسمیDragon Age با نام Leliana's Song
ماجرای این DLC برمی گردد به سال ها قبل از آغاز Blight زمانی که Leliana یک دختر جوان و یک آوازخوان دوره گرد بود. این داستان شامل آشنایی او با Marjolaine و چگونگی تبدیل شدنش به یک قاتل ، چگونگی وارد شدنش در بازی سیاست و... را تا اینکه چه شد که تصمیم گرفت به صومعه برود را روایت میکند.
همانطور که میدانید Marjolaine بعدها در DA:Origins به دست Leliana و کمک دوستانش کشته میشود.

اینم لینک های دانلودحدود 500M)

PASS

Code:
shman

آخرین ویرایش:

ba.back

کاربر سایت
Aug 20, 2010
31
آقا تورو خدا یکی راهنمایی کنه منم همین مشکلو دارم.dragon age origins رو تموم کردم نسخه جدید روش نصب نمیشه یه بار هم نسخه اولو از اول نصب کردم بازم نشد.چیکار باید بکنم؟:((

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
من تازگیل به یه مشکلی برخوردم.تو بعضی صحبتا مثل اونجایی که loghain رو شکست میدم و میتونم انتخاب کنم که اعدام بشه یا بیاد جزو ما در حد مرگ کند میشه و 5 دقیقه طول میکشه تا صحنه یکم عوض بشه.مشکل چیه؟
بقیه جاها تا الآن بدون کوچکترین افت سرعتی با آخرین درجه گرافیک بازی کردم!!!

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
دوستان من اوایل بازی هستم مشکل من اینه که زود خونم تموم میشه میمیرم از دوستانی که استاد این بازی هستن لطفن کمک کنند جطوری بازیو تا اخر برم
من کاری که می کردم این بود دونه دونه رو می کشتم این جوری آسون می شد ولی خوب تا مرحله تموم می شد دیگه خیلی طول می کشید

من هر 23 dlc رو ریختم! چه قدر این بازی طولانی شده! من premium ها رو نرفتم! هر چی می رم قضیه بیشتر کش پیدا می کنه!

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
witch_hunt001.jpg

امروز شرکت محبوب BioWare خبر از بازگویی قسمت دیگری از داستان جذاب Dragon Age :Origins را در غالب DLC بعدی آن که Witch Hunt نام دارد را داد.

خطر افشای داستان بازی اصلی:

بنا بر اعلام وب سایت رسمی بازی در این DLC شما یکسال پس از
شکست دادن Archdemon در پی پیدا کردن موریگان و (بسته به انتخاب خودتان فرزندتان) آغاز یک ماجرای غنی واحساسی مبنی بر داستان بازی خواهید شد.
به نوعی شاید بتوان این اقدام BioWare را به زمینه سازی برای سیر روایی DRAGON AGE II نسبت داد.

BioWare تاریخ عرضه ی این بسته ی الحاقی را 7 سپتامبر سال جاری اعلام کرده است.

لینک تصاویر

ba.back

کاربر سایت
Aug 20, 2010
31
سلام دوباره
دوستان عزیز من تو نصب کردن نسخه awakening با مشکلی مواجه میشم که نمیتونه C++ 2005 redistributable رو اجرا و نصب کنه.واسه همین قبل از این که برنامه شروع به نصب شدن بکنه failed میشه.اگه کمکم کنین که نصبش کنم،خیلی ممنونتون میشم.

werwolf

کاربر سایت
Aug 31, 2010
7
سلام به همه دوستان.
من زیاد بازی نکردم ؛ مگر چندتا بازی که داستان خیلی خوبی داشتن: مکس پین و وارکرفت و اساسینز کرید و از اینا !!!
دراگون ایج هم چون خیلی سر و صدا کرد اومدم سراغش؛ این رو از پیش گفتم چون ممکنه سوالام خنده دار باشه ;)
اگر لطف کنید و جواب بدین ، ممنون میشم.

1- هنوز بازی رو تموم نکردم، اونجایی هستم که باید بریم ملکه رو نجات بدیم ... شنیدم بازی چهار تا پایان داره؛ این چهار تا پایان چطوری تعیین میشن؟ یعنی از یه مرحله به بعد میشه پایان رو تغییر داد یا اینکه باید از اول بازی کرد ؟!
2- دموی هر چهار تا پایان توی اینترنت هست که بشه دانلود کرد و دید ؟
3- توی عکس های دوستان از تیمشون ، یه سگ و یه موجود سنگی هم دیده میشد؛ اینا رو از کجا باید پیدا میکردم؟! اساسا نفرات تیم توی پایان بازی تاثیر دارن؟
4- بازی چندتا DLC رسمی داره؟ برای نصب DLC ها باید اصل بازی هم روی سیستم باشه؟
5- DLC های رسمی به پیشرفت داستان ارتباط دارن؟ اون پنج تا انیمیشن کوتاه چی ؟! ربط دارن به قضیه؟
6- DLC ها رو باید بعد از Awakening بازی کرد یا قبلش؟
7- DLC های غیر رسمی رو کیا میسازن و به چه درد میخورن؟! شبیه فن فیکشن هستن یعنی؟!
8- لیست کامل DLC های رسمی رو لطف میکنین ... ؟! به خصوص اونایی که کمپین های جدید به بازی اضافه میکنن.
9- توی help که من داشتم میگفت توی اون جنگله باید یا اون جادوگر رو بکشی یا اون درخته؛ یا مثلا گاردین و های دراگون ... اما فکر کنم من هیچکدوم از این چهار تا رو نکشتم!!! توی داستان تاثیر میذارن؟!
10- اینم برای اینکه لیست ده تایی کامل بشه ... احمقانه ترین سوال ممکنه درحالی که دارم بازی رو تموم میکنم : Rune ها رو چطور میشه استفاده کرد؟! اون بچه دورف الان کجاست که کمک کنه؟

تشکر >:d<

آخرین ویرایش:

☼ KiNG ☼

کاربر سایت
Jul 1, 2010
8
نام
علی
به شدت منتظر انتشار dlc جدید این بازی هستم! دراگون ایج واقعا بهترین بازی نقش افرینی ای بود که من رفتم! واقعا فوق الادست. امیدوارم این dlc هر چه زودتر منتشر بشه و در اختیار ما قرار بگیره! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر