Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
منظور من از درست کردن این بود که وقتی awakening نسب می کنی ارور میده میگه بازی نصب نیست از تو ریجستری هم درستش کردم ولی نشد؟!!!

اگه میگه از رجیستری دستکاری کردی درست نشده خب فکر نکنم انتخاب های زیاد دیگه ایی داشته باشی:confused:
ببین برادر من یه نسخه با ستاپ اصل بخر دیگه خودتو اذیت نکن من اینجا رو پیشنهاد میکنم(از هیلتر درومده انگاری:love: البته موقته)
http://www.bazimarket.ir/
من زبانم خوب نیست بهمین دلیل من نتونستم dawrf ها را متحد کنم یعنی نمی تونم پادشاه براشون تعیین کنم می شه کمکم کنید؟

بهترین راه اینه که براش یه FAQ دانلود کنی مشکلت حله و توشون همه چیز رو مو به مو توضیح داده ولی خیالت رو راحت کنم تمام FAQ هایی که تو اینترنت هست به زبان انگلیسی هستش پس اکه زبانت ضعیفه همین الان یه دیکشنری به نصب رو کامپیوتر
برای FAQ تو این سایت اسم بازی رو جست و جو کن
http://www.gamefaqs.com/http://www.gamefaqs.com

چه چیزی را باید بخرم تا بتونم محلول قوی تر بسازم؟ من تمام کتاب ها را خریدم ولی نشد؟!!!!

نباید کتاب بخری کتاب ها مال قدرت های ویژه هستن
باید فرمول قویتر محلول مورد نظرتو بخری
مثلا محلول Heal کردن چند تا سطح داره از ساده تا پیشرفته که هرچی سطحش بالاتر میره به طبع مواد اولیه بیشتری هم برای تهیش لازمه
بری تهیه فرمولش هم تقریبا 40% فروشنده ها دارنش میتونی بخری(هر منطقه ای که بری توش پیدا میشه)

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
. من زبانم خوب نیست بهمین دلیل من نتونستم dawrf ها را متحد کنم یعنی نمی تونم پادشاه براشون تعیین کنم می شه کمکم کنید؟
تصمیم گیری با خودته یا برو طرفدار Lord Harromownt بشو یا طرفدار پسر شاه قبلی برای اولی باید بری با یه نفر تو قسمت سمت چپ صحبت کنی بعد میگه باید بری توی اون سالن وسطی شهر و مسابقه میدی همه رو که برنده بشی تواناییت اثبات میشه بعد میری پیش Lord اون میگه که باید بری به اون قسمت سمت چپ و Jarvitta رو بکشی اونجا از یه زن گدا که رو زمینه جاش رو بپرس بعد برو توی اون خونه ای که میگه نگهباناش رو که بکشی یه Tokken بت میده بعد اونو باید روی اون در اسرار آمیزه که پیش اون گداها هست امتحان کنی بعد یه مقدار پیش میری و جارویتا رو که بکشی و برگردی تازه میگه باید بری یه زنه رو از Deep Roads بیاری که فقط حرف اون قبوله و این مرحلش هم که خیلی طولانیه تقریبا. وقتی به زنه میرسی باید با یه غول وحشتناک به نام Broodmother بجنگی بعد میرسی به یه غول سنگی بزرگ حالا وقته اینه که تصمیم بگیری با اون زنه متحد بشی یا با اون غول سنگیه یکیش رو انتخاب کن و وقتی طرف مقابل رو نابود کردی برمیگرده توی شهر و میری توی اون سالن تجمعاتشون که قبلا نمیرفت توش بعد اونجا تصمیم میگیری که کیو به عنوان شاه بعدی انتخاب کنی و این مرحلش هم تموم میشه! دقیق اسم قسمت های شهر یادم نبود اگه مشکلی داشتی بگو تا پیدا کنمشون بت میگم!

worldsnas

کاربر سایت
Jun 8, 2010
21
بری تهیه فرمولش هم تقریبا 40% فروشنده ها دارنش میتونی بخری(هر منطقه ای که بری توش پیدا میشه)
اسم فرمولش چیست؟ حداقل چه شکلیه؟
اگه میگه از رجیستری دستکاری کردی درست نشده خب فکر نکنم انتخاب های زیاد دیگه ایی داشته باشی:confused:
ببین برادر من یه نسخه با ستاپ اصل بخر دیگه خودتو اذیت نکن من اینجا رو پیشنهاد میکنم(از هیلتر درومده انگاری:love: البته موقته)
بازی من سالمه چون با همین نصب یکی دگه تمام dlc ها را نصب کرد بخصوصawakening مشکلی نداشت؟
تصمیم گیری با خودته یا برو طرفدار Lord Harromownt بشو یا طرفدار پسر شاه قبلی برای اولی باید بری با یه نفر تو قسمت سمت چپ صحبت کنی بعد میگه باید بری توی اون سالن وسطی شهر و مسابقه میدی همه رو که برنده بشی تواناییت اثبات میشه بعد میری پیش Lord اون میگه که باید بری به اون قسمت سمت چپ و Jarvitta رو بکشی اونجا از یه زن گدا که رو زمینه جاش رو بپرس بعد برو توی اون خونه ای که میگه نگهباناش رو که بکشی یه Tokken بت میده بعد اونو باید روی اون در اسرار آمیزه که پیش اون گداها هست امتحان کنی بعد یه مقدار پیش میری و جارویتا رو که بکشی و برگردی تازه میگه باید بری یه زنه رو از Deep Roads بیاری که فقط حرف اون قبوله و این مرحلش هم که خیلی طولانیه تقریبا. وقتی به زنه میرسی باید با یه غول وحشتناک به نام Broodmother بجنگی بعد میرسی به یه غول سنگی بزرگ حالا وقته اینه که تصمیم بگیری با اون زنه متحد بشی یا با اون غول سنگیه یکیش رو انتخاب کن و وقتی طرف مقابل رو نابود کردی برمیگرده توی شهر و میری توی اون سالن تجمعاتشون که قبلا نمیرفت توش بعد اونجا تصمیم میگیری که کیو به عنوان شاه بعدی انتخاب کنی و این مرحلش هم تموم میشه! دقیق اسم قسمت های شهر یادم نبود اگه مشکلی داشتی بگو تا پیدا کنمشون بت میگم!
تو dust town (درست نوشتم؟) دیگه کسی نیست که نکشته باشم ولی این دره باز نشد؟!!!

آخرین ویرایش:

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
کسی نیست جواب من را بده؟:confused::praying:
واسه رجیستری چه تنظیماتی انجام دادی؟
بقیه سوالاتم که دوستان جواب دادن

http://www.bazimarket.ir/

بهترین راه اینه که براش یه FAQ دانلود کنی مشکلت حله و توشون همه چیز رو مو به مو توضیح داده ولی خیالت رو راحت کنم تمام FAQ هایی که تو اینترنت هست به زبان انگلیسی هستش پس اکه زبانت ضعیفه همین الان یه دیکشنری به نصب رو کامپیوتر
برای FAQ تو این سایت اسم بازی رو جست و جو کن
http://www.gamefaqs.com/http://www.gamefaqs.com

نباید کتاب بخری کتاب ها مال قدرت های ویژه هستن
باید فرمول قویتر محلول مورد نظرتو بخری
مثلا محلول Heal کردن چند تا سطح داره از ساده تا پیشرفته که هرچی سطحش بالاتر میره به طبع مواد اولیه بیشتری هم برای تهیش لازمه

worldsnas

کاربر سایت
Jun 8, 2010
21
واسه رجیستری چه تنظیماتی انجام دادی؟
بقیه سوالاتم که دوستان جواب دادن
از این ادرس استفاده کردم:HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Bioware\Dragon Age. There is a string called 'Path' that has the path to DAO. Which in my case is 'D:\Dragon Age
بازم نشد؟
راستی این lord را از کجا می توان پیداش کرد؟من تمام مسابقات را انجام دادم تو dust townهمه را کشتم ولی در سمت چپ فقیرا باز نشد!! کممممممک!

آخرین ویرایش:

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
از این ادرس استفاده کردم:HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Bioware\Dragon Age. There is a string called 'Path' that has the path to DAO. Which in my case is 'D:\Dragon Age
بازم نشد؟
راستی این lord را از کجا می توان پیداش کرد؟من تمام مسابقات را انجام دادم تو dust townهمه را کشتم ولی در سمت چپ فقیرا باز نشد!! کممممممک!
به جای D:\Dragon Age آدرس فولدر بازی خودت رو بنویس ، Bioware رو هم بدون فاصله بنویس!

worldsnas

کاربر سایت
Jun 8, 2010
21
به جای D:\Dragon Age آدرس فولدر بازی خودت رو بنویس ، Bioware رو هم بدون فاصله بنویس!
بله همین کار را کردم بازم نشد؟:confused:
جناب K-T Again مشه بگید این مشروب فروشه کجاست واسمش چیه؟همین طور گفتم دیگه کسی نمونده که من با هاش حرف نزده باشم!:( ولی هیچ اتفاقی نیفتاده؟:confused:
کسی نمیدونه عکس یا اسم راهنمای ساخت محلول ها چیست؟:confused: شدید نیاز دارم؟

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
كسي در مورد اين پك جديد :Leliana's Song خبر نداره

ترجيحا لينك دانلودش رو هم بذاريد

يه درخواست : اگه كسي ميتونه آخرين پچ و كرك بازي رو بذاره
ميدونم جاش اينجا نيست ولي ديگه جايي بهتر پيدا نكردم كه بشه درخواست داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟