Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اقا من کوئست KNIGHT ENCHANTER رو گرفتم فقط مشکل اینجاس یکی از MATERIAL هارو پیدا نمیکنم . اسمشم اینه : LAZURITE ! . کسی میدونه کجا میشه راحت پیدا کرد ؟ یه جایی باشه بتونم برم چون فعلا خیلی از مناطق رو هنوز باز نکردم . اگه هم بشه خریدش که دیگ خیلی عالیه :D

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
اقا من کوئست KNIGHT ENCHANTER رو گرفتم فقط مشکل اینجاس یکی از MATERIAL هارو پیدا نمیکنم . اسمشم اینه : LAZURITE ! . کسی میدونه کجا میشه راحت پیدا کرد ؟ یه جایی باشه بتونم برم چون فعلا خیلی از مناطق رو هنوز باز نکردم . اگه هم بشه خریدش که دیگ خیلی عالیه :D

از war table ماموریت The Western Approach رو انتخاب کن همون ابتدای مرحله هر غاری که دم دستت پیدا کردی وارد بشی سنگ هایی هست که چسبیده به دیوار هست :d
یا میتونی ماموریت Western Approach Resources رو انتخاب کنی و Cullen رو بفرستی ماموریت فکر کنم تو منابعی که میاره LAZURITE هم هست :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا اگه میونی کمکم کن.همونجا هرکدومشون سه تا چیز میخوان.از کجا میشه پیداشون کرد؟
اگر spec ها منظورته که فقط یکیش رو میتونی انتخاب کنی در واقع !
کدوم رو میخوای بری که بهت بگم material اینا کجا گیر میاد ! D:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
این هم یک امار دیگه :D
2782619-dragonage.jpg

تا حالا بیشتر از 2,6 میلیون اژدها تو بازی سلاخی شده:D
این هم امار بیشترین و کمترین هاست:
58 percent of all dragons were killed in Orlais
Most killed dragon? Fereldan Frostback
Least killed? That goes to three: Hivernal, The Kaltenzahn, and The Highland Ravager

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
این هم یک امار دیگه :D
2782619-dragonage.jpg

تا حالا بیشتر از 2,6 میلیون اژدها تو بازی سلاخی شده:D
این هم امار بیشترین و کمترین هاست:
58 percent of all dragons were killed in Orlais
Most killed dragon? Fereldan Frostback
Least killed? That goes to three: Hivernal, The Kaltenzahn, and The Highland Ravager
اگر عکسی نمیبینید بگید یجا دیگه اپلود کنم :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,626
نام
محمد
تا حالا بیشتر از 2,6 میلیون اژدها تو بازی سلاخی شده
من بعد از 2 ساعت اول یه اژدها دیدم اصلا جرات نکردم برم طرفش :)) خلاصه اینکه یه مقدار لول رو بردم بالاتر و قویتر شدم و برگشتم یه حالی به طرف بدم، دیدم از اون جا رفته :( :D

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
از war table ماموریت The Western Approach رو انتخاب کن همون ابتدای مرحله هر غاری که دم دستت پیدا کردی وارد بشی سنگ هایی هست که چسبیده به دیوار هست :d
یا میتونی ماموریت Western Approach Resources رو انتخاب کنی و Cullen رو بفرستی ماموریت فکر کنم تو منابعی که میاره LAZURITE هم هست :d
دمت گرم :D
بعد این wisp essence چی ؟

- - -ویرایش - - -

اقا این wisp essence کجا گیر میاد ؟

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
دوستانی که مشکل دارن:
یکی از Mission های مهم و نجات دهنده ی بازی اضافه کردن یک Skill tree دیگه به شاخه های مهارتتون هست!
که با نام Specialization شناخته میشه و همونطور که از نامش مشخصه برای هر فرد متفاوت و خاص است.
بعد از رسیدن به Skyhold و انجام کمی از ماموریت ها بر روی war table و با کمی جستجو این مورد پیدا میشه.
که احتیاج به یک امتیاز Power داره.
بعد از انجام ماموریت با توجه به کلاستون سه شخص وارد قلمرو میشن.
این سه شخص رو دقیقا در منطقه ای که کالن هست( جنوب شرقی قلعه ) میشه پیداشون کرد.
با حرف زدن با تکتک اونها متوجه میشید که می تونید یک درخت مهارت دیگه اضافه کنید.
بدای مثال Warrior:
Reaver
Champion
Templar
از این سه تا یکی رو می تونید انتخاب کنید.
و اما مراحلی که باید انجام بدید( مثلا برای ریور شدن )
ابتدا کتاب The Way of Reaver رو پیدا می کنید.
حالا کجاست؟
یا در وVal و یا همان Skyhold
در اسکای هولد می تونید در عمارتی که یکی از اعضای پارتی تون از این اسپشلیزیشن مورد نظرتون استفاده می کنه پیداش کنید.
مثلا آیرون بول یک ریور هست.
کمی طبقات اول یا دوم رو بگردید تا کتاب رو پیدا کنید.
مابقی هم به همین شکل...
بعد از اون شما به سه نوع Primal Thing( به جای ثینگ می تونه بستگی به کلاستون چیزای مختلفی باشه )نیاز دارید.
اگر ژورنال بازی رو می خونید میفهمید که این سه که یکی از اونها رو خودتون دارید در بعضی مناطق مخصوص قرار ده شدند.
بهتر بگم که در دست رقیباتون برای این اسکیل هستند!
مثلا برای ریور شدن باید به کرست وود برید و در اونجا دو رقیبتون که این پرایمال رو در اختیار دارن شکست بدید.
این سه که کامل شد به یک سری کرفتینگ آیتیم در حدود 20 تا نیاز دارید.
این آیتم ها می تونن هرچیزی باشن که چون من از همان اول 20 تا رو داشتم نمیتونم بگم دقیقا از کجا گرفتمشون!
حالا همه چیز حاضره!
به آهنگری برید و آیتم مورد نیاز رو کرفت کنید و سپس به پیش شخصی که اون اسکیل رو قراره بهتون بده برید و تمام!
الان یک Reaver هستید! :D
شرمنده اگه غلط املایی وجود داره.
امیدوارم به کمکتون بیاد :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر