Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دمت گرم :D
بعد این wisp essence چی ؟

- - -ویرایش - - -

اقا این wisp essence کجا گیر میاد ؟

تو مرحله The Fallow Mire میتونی پیداش کنی
تو نقشه به محلی که مشخص شده برو اونجا چند تا روح سبز رنگ هست همه رو که ازبین ببری یکیشون این ایتم رو دراپ میکنه

لینک نقشه ها

p.s:
رو حالت Nightmare آدم قشنگ به چالش کشیده میشه :d بالاخره با یه بدبختی رسیدم به skyhold :bighug:
اولین کاری که کردم Specialization ردیف کردم یهو از این رو به اون رو شدم :d یعنی قبل skyhold اشک در میاورد :|:d
الان شده مثل آب خوردن >:)

آخرین ویرایش:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
خب یه سوال دیگ :D
بنظرتون برای واریور اتکر با دمیج بالا کودوم رو انتخاب کنم ؟ یعنی کودوم قوی تره و بهتره ؟
Cassandra یا IRON BULL ?

گروه هم اینه :
خودم میج KNIGHT ENCHANTER
SERA که رینج اتکر هست و TEMPEST
IRONWALL که تانک هست و واریور

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
بنظرتون برای واریور اتکر با دمیج بالا کودوم رو انتخاب کنم ؟ یعنی کودوم قوی تره و بهتره ؟
Cassandra یا IRON BULL ?

گروه هم اینه :

من خودم کاساندرا و ایرون رو میزارم جلو ولی بلک هم خیلی قویه فکر کنم از ایرون قویتره :d
من که خودم میج هستم گروهم به این صورته:

کاساندرا
ایرون
ویوین + دوریان بسته به شرایط این دوتا رو عوض میکنم دوریان نکرومنسر هست خیلی عالیه :d

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
Cassandra یا IRON BULL ?

گروه هم اینه :

خب شما میجی...
خوشبختانه هر سه تا واریور خوب طراحی شدن.
ولی کاساندرا بدلیل تمپلار بودن بنظرم بهتره.
آیرون بول سریع تر از همه دار فانی رو میگه!
من خودم با هر سه کلاس می خوام تمام کنم بازی رو الان با واریور هستم.
دوریان و سرا که بیس کارم در رنج دور رو تشکیل میدن .
یک واریور هم از سه تا انتخاب می کنم به این صورت:
موقعی که سپر و شمشیر دارم آیرون بول رو انتخاب می کنم.
موقعی که با سلاح دو دستی هستم کاساندرا.
بلک وال هم ترجیح میدم بر ندارم.

- - -ویرایش - - -

دوستان چند تا از کارکتر ها خارج از مراحل اصلی باز میشن؟مثل بلک وال
میشه جاشونو بگین؟

سر جمع party شامل 9 نفر میشه.
برای پیدا کردنشون ماموریت های The Inner Circle رو انجام بدید.
( دومی از بالا )

- - -ویرایش - - -

شخصی سازی کاراکتر فقط به صورت محدود میشه؟

بله ولی همون صورت هم شگفتیه!!!
دیگه وقتی بانو دنریس تارگریان ♥ رو می سازن باید خودت متوجه بشی با چی طرفی!

- - -ویرایش - - -

ببخشید این سوالو می پرسم :
میشه لطفا مدیر بازیسنتر رو ببنده مفرفی کنید؟!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خیر ... به لباس به مو به ابرو به مدل چشما -سبیل - رنگ مو-رنگ سیبیل :d - به نژاد - به لب - به زخم ها - خالکوبی -رنگ پوست و .... مربوط میشه :d
از محدود ميشه مقصود بدي نداشتم. منظورم اين بود كه مثلا ميشه خالكوبي كه خودتون گفتين رو روي بدن قرار بديم يا فرم هيكل و ... رو تغيير بديم؟ يعني كلا زير گردن امكان تغييري توش وجود نداره؟؟

- - -ویرایش - - -

خیر ... به لباس به مو به ابرو به مدل چشما -سبیل - رنگ مو-رنگ سیبیل :d - به نژاد - به لب - به زخم ها - خالکوبی -رنگ پوست و .... مربوط میشه :d
از محدود ميشه مقصود بدي نداشتم. منظورم اين بود كه مثلا ميشه خالكوبي كه خودتون گفتين رو روي بدن قرار بديم يا فرم هيكل و ... رو تغيير بديم؟ يعني كلا زير گردن امكان تغييري توش وجود نداره؟؟

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
من خودم کاساندرا و ایرون رو میزارم جلو ولی بلک هم خیلی قویه فکر کنم از ایرون قویتره :d
من که خودم میج هستم گروهم به این صورته:

کاساندرا
ایرون
ویوین + دوریان بسته به شرایط این دوتا رو عوض میکنم دوریان نکرومنسر هست خیلی عالیه :d

حاجی دمت گرم ولی من هنوز گیر این WISP ESSENCE هستم . اصلا این THE FOLLOW MIRE نه توی MAP WORLD و نه توی WAR TABLE نیست که نیست ! اسمش نیست یعنی ! نمیدونم دقیقا چکار کنم الان ؟ همه چیم اوکی شده فقط 1 دونه WISP ESSENCE مونده :(

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
جل الخالق! 30 ساعت از بازی گذشت تازه شروع شد، واقعا آفرین داره BioWare، مس افکت بعدی هم همینجوری باشه فوق‌العادست.
بعد از اینکه Haven از بین رفت و اون آوازی که خوندن کاملا می‌تونستن بازی رو تموم کنن و بقیش رو به عنوان نسخه‌ی بعدی بدن، هیچ کس هم نمی‌گفت بازی کوتاه و کم محتوا بوده، قشنگ سودشون دو برابر می‌شد.

دوستان یه سوال مهم:از کجا بفهمیم سیو dragon age keep به بازی منتقل شده؟

یه پیغام کوچیک می‌ده که به نظر من کافی نیست، من هم شک داشتم، ولی تو داستان که جلو می‌رین اشاراتی که به گذشته می‌شه نشون می‌ده که همه درست وارد شده.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
حاجی دمت گرم ولی من هنوز گیر این WISP ESSENCE هستم . اصلا این THE FOLLOW MIRE نه توی MAP WORLD و نه توی WAR TABLE نیست که نیست ! اسمش نیست یعنی ! نمیدونم دقیقا چکار کنم الان ؟ همه چیم اوکی شده فقط 1 دونه WISP ESSENCE مونده :(

حاجی برو war table قسمت فرلدن...تک تک ماموریت های موجود رو زیر و رو کن (اونایی که شکل هرمه) پیدا کرده میکنی... بالاش نوشته follow mier :D

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
حاجی برو war table قسمت فرلدن...تک تک ماموریت های موجود رو زیر و رو کن (اونایی که شکل هرمه) پیدا کرده میکنی... بالاش نوشته follow mier :D
باور کن زیر میزم گشتم نبود که نبود :D
چه مرحله چه شهر چه کشور چه روستا چه هرم چه مکعب چه مثلث . نیست لامصب :D
اعصابم داغونه واسه یه دونه WISP ESSENCE الان 1 روز کامله گیرم نتونستم KNIGHT ENCHANTER رو بگیرم :(

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
باور کن زیر میزم گشتم نبود که نبود :D
چه مرحله چه شهر چه کشور چه روستا چه هرم چه مکعب چه مثلث . نیست لامصب :D
اعصابم داغونه واسه یه دونه WISP ESSENCE الان 1 روز کامله گیرم نتونستم KNIGHT ENCHANTER رو بگیرم :(
یه quest هست که نوشته a search for missing soldiers روی war table قسمت پایینی هست ! اون quest هم 8تا power میخواد فک کنم . بعدش که انجام دادی The Fallow Mire باز میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر