Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
عاقا بنظرتون من قابلیت Focus ـی که مال Specialization ـنمه رو بزارم یا Mark of The Rift? (مارک آو د ریفت همونه که توی یکی از مراحل بصورت اتوماتیک باز میشه و یه اسکیل Tree به نام Inquisitor داره)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به نظرتون چقدر شباهت به فال اوت داره ؟
زیاد شبیه به هم نیستن این دوتا به نظره من ...

عاقا بنظرتون من قابلیت Focus ـی که مال Specialization ـنمه رو بزارم یا Mark of The Rift? (مارک آو د ریفت همونه که توی یکی از مراحل بصورت اتوماتیک باز میشه و یه اسکیل Tree به نام Inquisitor داره)
من همیشه از mark the rift استفاده کردم !
خیلی damage میده D:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
به به بازی رو امروز نشستم پاش ساعت 4 بود بعد یه نگاه کردم دیدم شده 10 :|
بیشترین زمانی بود که یک نفس نشستم پای یه بازی !!!
بازی از همه نظر عالیه توش شکی نیست . فقط یه چند تا سوال داشتم :
1. برای کشتن دراگون و بستن بعضی RIFT ها باید پاور داشته باشیم یا لول بالا ؟ الان اومدم یه ریفت رو ببندم لامصب به NPC میاد همه رو میزنه ! پایینه HINTERLAND هست . یه بچه دراگونم زد ناقص کرد هممونو :|
2. برای بدست اوردن ایتم بهترین کار چیه ؟ من الان فقط دارم مراحل فرعی میرم ولی خب ایتم خوبی گیرم نیومده . لولمم 5 هه :D
3. برای ساخت بعضی از چیزا MATERIAL که میخواد از کجا پیدا میشه کرد ؟ یعنی مثلا بدونی این رو اینجا میشه پیدا کرد .
4. از اسکیل ها برای MAGE بهترین ست کودومه ؟ منظورم INFERNO و اینا هست . کودوماشو بگیرم ممنون :D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
1. برای کشتن دراگون و بستن بعضی RIFT ها باید پاور داشته باشیم یا لول بالا ؟ الان اومدم یه ریفت رو ببندم لامصب به NPC میاد همه رو میزنه ! پایینه HINTERLAND هست . یه بچه دراگونم زد ناقص کرد هممونو :|
2. برای بدست اوردن ایتم بهترین کار چیه ؟ من الان فقط دارم مراحل فرعی میرم ولی خب ایتم خوبی گیرم نیومده . لولمم 5 هه :D
3. برای ساخت بعضی از چیزا MATERIAL که میخواد از کجا پیدا میشه کرد ؟ یعنی مثلا بدونی این رو اینجا میشه پیدا کرد .
4. از اسکیل ها برای MAGE بهترین ست کودومه ؟ منظورم INFERNO و اینا هست . کودوماشو بگیرم ممنون :D
1-نیاز به Power نداره ولی Levelـت باید نزدیک به Level اونا باشه. لول Enemy ها زیر health بارشون نشون داده می شه.
2-برخی مراحل از اوسط بازی به بعد بهت ایتم ها و Schematics های خوبی می دن. چند تا merchant هم مثل dog vendor تو hissing wastes که ایتم ها و Schematics های خلیی خوبی می فروشون. بازی هم تاکید زیادی روی Crafting داره. با Crafting می شه خیلی ایتم های بهتری ساخت از ایتم هایی که خود بازی drop می کنه.
3- metal رو که باید از محیط جمع کنی. leather رو با کشتن حیوون ها و loot کردنشون بدست می یاری. cloth هم از enemy ها drop می شه. merchant ها هم البته می فروشن.
4- این دیگه بسته به خودت داره که جز skill tree مربوط یه specializationـت کدوم skill tree رو بگیری. با خودت تیمت کلا 4 تا mage داره، هر کدوم از اون 4 تا رو برای یه mage بگیر به نظر من که تمامشو داشته باشی تو تیمت، هر کدوم رو نیاز بود با خودت ببری.

آخرین ویرایش:

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
اقا هرکی ریجن all بازی رو داره کوفتش شه:d نامردا همه نسخه ها رو جارو کردن هیچ جا بازی پیدا نمیشه:(( فقط دو تا بازی هست که dlc هاشو میگیرم:اینو و دستنی

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
دوستان چطوری میشه اسکیل هایی که گرفتی رو ریست کنی ؟
باید بری پیش Blacksmithـی که توی Haven یا skyhold هست، اونجا یه قسمت داره برای buy/sell. یه سری Amulet می فروشه. اونا رو بخری رو هر شخصیتی equip کنی اسکیل هات Reset می شه و می تونی دوباره تمامی اسکیل پوینت هایی که تا حالا گرفتی رو خرج کنی

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
باید بری پیش Blacksmithـی که توی Haven یا skyhold هست، اونجا یه قسمت داره برای buy/sell. یه سری Amulet می فروشه. اونا رو بخری رو هر شخصیتی equip کنی اسکیل هات Reset می شه و می تونی دوباره تمامی اسکیل پوینت هایی که تا حالا گرفتی رو خرج کنی

مرسی ممنون . شما اینقدر واردی اگ میشه یه چندتا راهنمایی به من توی این بازی بکن . متاسفانه تاحالا این سبک بازی نکردم اما خب از این بازی خیلی خوشم اومده ولی نوب میزنم :D
1. اولندش این AMULET اسمش چیه ؟ یا چه شکلیه دقیقا ؟
2. من MAGE هستم . میخوام KNIGHT ENCHANTER بشم . دقیقا کودوم کرکتر ها و کلاس هایی رو با خودم ست کنم توی گروه تا راحت باهم مچ باشیم ؟ کلاس و اون کرکتر مثل SERA و اینا کودومشون باهام باشن ممنون میشم بگی .
3. من دقیقا الان لول 6 هستم . خیلی از کوئست های HINTERLANDS هم رفتم . اما ایتم درست درمون پیدا نشد . حتی خیلی از SLOT ها خالیه . واسه خودم و یارام از کجاها ایتم خوب پیدا میشه ؟ بعد این CRAFTING دقیقا چطوره ؟ اصلا نمیفهمم چی رو باید بسازم و چطور ؟
4. این قضیه اپگرید ایتم ها چطور ؟ میشه یه توضیج کامل بهم بدی ممنون میشم ؟
6. چطور میشه با WAR TABLE کار کرد ؟ من فعلا فقط تونستم 2 تا مپ رو باز کنم . مامورتی نیست واسه فرستادن و انجام دادن و اینا :D

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرسی ممنون . شما اینقدر واردی اگ میشه یه چندتا راهنمایی به من توی این بازی بکن . متاسفانه تاحالا این سبک بازی نکردم اما خب از این بازی خیلی خوشم اومده ولی نوب میزنم :D
1. اولندش این AMULET اسمش چیه ؟ یا چه شکلیه دقیقا ؟
2. من MAGE هستم . میخوام KNIGHT ENCHANTER بشم . دقیقا کودوم کرکتر ها و کلاس هایی رو با خودم ست کنم توی گروه تا راحت باهم مچ باشیم ؟ کلاس و اون کرکتر مثل SERA و اینا کودومشون باهام باشن ممنون میشم بگی .
3. من دقیقا الان لول 6 هستم . خیلی از کوئست های HINTERLANDS هم رفتم . اما ایتم درست درمون پیدا نشد . حتی خیلی از SLOT ها خالیه . واسه خودم و یارام از کجاها ایتم خوب پیدا میشه ؟ بعد این CRAFTING دقیقا چطوره ؟ اصلا نمیفهمم چی رو باید بسازم و چطور ؟
4. این قضیه اپگرید ایتم ها چطور ؟ میشه یه توضیج کامل بهم بدی ممنون میشم ؟
6. چطور میشه با WAR TABLE کار کرد ؟ من فعلا فقط تونستم 2 تا مپ رو باز کنم . مامورتی نیست واسه فرستادن و انجام دادن و اینا :D
1. اون یعنی گردنبند ! که توی inventory بخشه accessory هست -
2. این سوالت تغریبا هیچ جوابه نداری . چون هرکسی Play style خودش رو داره . توی Utube هست حتی طرف با 4 تا warrior کله بازی رو جمع میکنه راحت ! بستگی داره چطوری بخوای بازی کن . من خودم Sera - Iron Bull - CAsan میزارن که میشه 3 تا warrior و 1 دونه rouge . بعضی موقها هم Bull رو با Vivi واسه تنوع عوض میکنم D: کلا همش خودت باید بازی کنی ببینی کدوم میتونی کنار بیای. در ضمن در درجه اول مهمه از skill هایی که برای هر یک از شخصیتها باز کردی چطوری میخوای استفاده کنی و ایا این skill های باز شده با شخصیتهای دیگه چطوری میتونن هم کاری کنن .
مثلا یکی از کارهایی که من میکنم اینکه Sera رو میفرستم جلو تا fire damage و یخ بزنه به دشمن بعد با 3 تا warrior همینطوری میزنن. یه skill داره bull که damage رو توی یه محوطه بالا میبره. یا حتی چطوری از potion ها استفاده میکنی ! کلا خیلی بسته به سبکه بازی کردن خودت داره ! باید بشینی skill ها رو بخونی و ببینی چطوری بسته به کلاس و skill ها میتونی شخصیتها رو انتخاب کنی
3. توی اینطور بازیا که ایتم درست و درمون هیچ وقت به این اسونی گیر نمیاد . dragon ماله hinter دراپ داره . مراحلی که باید dungeon ها رو باز کنی از طریقه اون پازلها که ستاره ها رو باید به هم وصل کنی ایتمهای خوبی میده . همچنین یه سری schematic به دست میاری که رنگشون قرمزه. که ایتمهای خوبی هستن .
در مورده crafting . از R3 استفاده کن که سرچ کنه محتوه رو برای material ها . خیلی از material ها اصلا توی hinterland نیست ! باید دنیای بازی رو بگردی تا بتونی انواع و اقسام material ها رو پیدا کنی . هنگام crafting کردن بسته به material که استفاده میکنی میزانه base damage و یا armor رو افزایش میده و یه سری attribute بسته به material اضافه میکنه . همچنین رنگه چیزی که میسازی هم بسته به material ها داره !
4. باید یه سری schematic ها پیدا کنی که ( البته توی loot هم به دست میاد ) که میشه aromr و سلاح ها رو اپگرید کرد ...بعضی ایتمها اپگریدهاشون خیلی خیلی کمیاب هست. کلا میخوای چیز میز درست حسابی باز کنی و potion ها رو داشته باشی 100-150 ساعت بازی رو باید زیر و رو کنی D: .... یه سری از upgrade که drop میشه و یه سری هم که craft میکنی دوباره . بعد اگر compatible باشه با سلاح مربوطه میتونی اپگریدش رو اضافه کنی . در ادامه بازی وقتی رسیدی به skyhol هم یک شاخه جدید crafting میاد به اسمه rune ها که کمیابتره . کلا یه سری attribute های خیلی قوی و element به سلاح اضافه میکنه .
6. همه مناطق رو نمیشه اصلا از اول بازی کرد. باید داستان رو تا یک جایی جلو بری تا همه مناطق ظاهر بشن . بعدش با خرج کردن power میتونی همه رو باز کنی ( فک کنم یه 70 تایی کم وبیش power بخواد که بشه همه رو باز کرد ) به علاوه یه سری mission هستن که روش کلیک میکنی 3 تا کارت میاد که میشه انتخاب کرد از بین 3 نفر کیا برن دنباله کار . هر کدوم میتونه outcome متفاوتی داشته باشه !

سلام بچه ها این mark of the rift برای من قفله و فقط یکبار تونستم ازش استفاده کنم و دایم قفله. چیکار کنم تابتونم دوباره استفاده کنم؟
focus باید پر بشه .

اولین dragon باید دسته کم 14 باشی به نظرم بتونی بری سراغش . در ضمن از tactical cam استفاده کن و ببین level دشمنها چی هست. اگر باهات هم خونی ندارن که نمیتونی پیش روی کنی . لزوما اینطوری نیست که چون تو hinterland هستی پس میتونی همه قسمتهاش رو بری. چندتا rift و یه قسمت dragon هستن که بعدا باید بری سراغشون

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
به نظرتون چقدر شباهت به فال اوت داره ؟
هیچی:|:|

خب لولت بالا نباشی که معلومه سرویست میکنن:D
فقط crafting
یه دکمه هست (الان یادم نیست:| ) وقتی میزنی یه پالس نارنجی میزنه هرچی متریال توی محیط اطرافه معلوم میشه برشون دار
Spirit که ضروریه همیشه ولی دمیجی نیست توی Lightning اسکیل Energy barrage , Static cage ضروریه اولی یه دایره درست میکنه از الکتریسیته هیشکی ازش رد نمیشه و دومی نوع عنصر عصاـت رو 19 تا ازش میزنه خودش میره تو آدما! از توی Inferno بهترین اسکیل Fire mine هست که 1500 درصد دمیج سلاحتو میده و از توی winter بهترینش Fade step هست که برای در رفتن از موقعیت های بد بدردبخوره و مانا استفاده نمیکنه

سلام بچه ها این mark of the rift برای من قفله و فقط یکبار تونستم ازش استفاده کنم و دایم قفله. چیکار کنم تابتونم دوباره استفاده کنم؟
این قابلیتا چون زیادی گولاخن از یه چیزی استفاده میکنن به نام Focus که با وارد کردن دمیج پر میشه و وقتی پر شد میتونی استفاده کنی

شما فال اوت 3 و نیو وگاس رو بازی کرده اید ؟
فال اوت 2 چی ؟

اخه فال آوت اول شخص/سوم شخصه ولی این فقط سوم شخص تازه این شمشیریه اون شوتینگ و اصن ربطی بهم ندارن:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر