Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من نبودم تاپیک فقط یه صفحه رفته جلو؟؟؟ ناامیدم کردین!:d
تو تریلر آخر متوجه حضور Hawke و The Warden شدین که نه؟؟ نکته بسیار جالبی بود!:d

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
آقا این Hawke و واردن کجای تریلرن که من نمیبینم ؟ :x
موریگان بهتر شده ها..عالی نیست ولی از اون تریلر اولیه خیلی بهتره :x

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دو تا خبر نه چندان جالب!
اول این که کلاس واریور نمی تونه دو شمشیری بجنگه و مثل شماره دوم فقط شمشیر دو دستی و شمشیر و سپر می تونه داشته باشه!
هر کلاس هم سلاح های مخصوص خودش رو داره یعنی مثل نسخه اول نیست که حتی میج هم بتونه پتک به دست بشه!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خبر اول که واقعاً بده:|...
ولی خب خبر دوم به نظرم میتونه بهتر کنه بازی رو:D، مسلماً تنوع خوبی رو باعث میشه:D

نه دیگه خبر دوم هم بده، کجا تنوع میده به بازی فقط محدودیت رو شامل میشه!
درست مثل نسخه دوم!:biggrin1:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
نه دیگه خبر دوم هم بده، کجا تنوع میده به بازی فقط محدودیت رو شامل میشه!
درست مثل نسخه دوم!:biggrin1:

ولی به نظرم بهتره:D...خب اینطوری برای هر کلاسی وقت و تمرکز خاص خودشو صرف کردن دیگه، ایجور اگه باشه اونوقت سلاح‌ها با skills tree بازی و مهارتای کاراکترا تطبیق منطقی خواهند داشت دیگه:D...
پ.ن:کلا بیا به جز داستان، همه‌چیه قسمت دوم رو فراموش کنیم:|.

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,027
ولی به نظرم بهتره:D...خب اینطوری برای هر کلاسی وقت و تمرکز خاص خودشو صرف کردن دیگه، ایجور اگه باشه اونوقت سلاح‌ها با skills tree بازی و مهارتای کاراکترا تطبیق منطقی خواهند داشت دیگه:D...
پ.ن:کلا بیا به جز داستان، همه‌چیه قسمت دوم رو فراموش کنیم:|.
خب الان تکلیف Arcane warrior ها یا battle mage ها چی می شه پس؟:D در حالت کنونی باید بی خیال این 2 مورد شد که خیلی بده:D( تو origins arcane warrior من اندازه 3 تا warrior قدرت داشت:D)

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
765
نام
علی
الان این خبر یعنی اینکه اگه مانای میجمون تموم شه نمیتونه حتی با یه شمشیر عادی هم از خودش دفاع کنه؟!!!

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
خب الان تکلیف Arcane warrior ها یا battle mage ها چی می شه پس؟:D در حالت کنونی باید بی خیال این 2 مورد شد که خیلی بده:D( تو origins arcane warrior من اندازه 3 تا warrior قدرت داشت:D)
من کلاس خودم warrior بود:D...اینایی که گفتی رو درک نمیکردم، رفتم ویکیشونو خوندم:|الآن به نطرم خبر خوبی نبود:D
پ.ن: ولی خودمونیما class specialization بس خفنیه این arcane wrriorها:D

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
با این تغییراتی که تو بازی دادن و محدودش کردن نباید انتظار داشته باشن به پای نسخه اول برسه، همین Dark Souls 2 رو ببینید راحت هر کلاسی می تونه هر اسلحه و جادویی رو برداره، میشه Skill Point هارو ریست کرد و انقدر دایره انتخاب ها زیاده که آدم اصلا حوصلش سر نمیره و تکراری نمیشه.

من خودم بخوام Inquisition رو بازی کنم کلاس Rogue ور میدارم کاراکترهای همراه رو هم Cole، Dorian و Blackwall رو میارم چون بقیه خیلی ضایع بنظر میان، یه کاراکتر زن همراه درست حسابی هم نداره این بازی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر