Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
تایید شد که وریک از گزینه های رومانس تو بازی نیست!
شاید این نشونه ای باشه تا با بیانکای واقعی روبرو بشیم و پیداش کنیم!:d

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
یه سوال.از خانومای بازی واسه رومانس کی موجوده ؟ :d با این کاراکترهای معرفی شده من فک کنم همون مجرد بمونم داخل این نسخه /:) (ببین کیا جای لیلیانا و موریگانو گرفتن...هی خدا :-ss )

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یه سوال.از خانومای بازی واسه رومانس کی موجوده ؟ :d با این کاراکترهای معرفی شده من فک کنم همون مجرد بمونم داخل این نسخه /:) (ببین کیا جای لیلیانا و موریگانو گرفتن...هی خدا :-ss )

مخصوص مذکر:
Cassandra و Dorian
مخصوص مونث:
Sera و Cullen
واسه هر دو جنسیت هم:
Iron Bull و Josephine

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
چند وقت پیش Total Xbox یه خبر زده بود در مورد Inquisition بعد توی مقدمه ـش نوشته بود بازی از انتقال سیوها از نسخه ی قبلی پشتیبانی نمی کنه.
خود BioWare این رو تایید کرده یا ادیتور OXM اشتباه کرده؟:-/ (می دونم میشه از Dragon Age: Keep استفاده کرد:d)

====

DAK جالب به نظر میاد چند وقت پیش یه سری تصویر ازش لیک شده بود... مثلا توی یکی ـیش از سرگذت مریل طی DA II پرسیده بود. فکر کنم یه حضور کوتاه داشته باشه. :d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
چند وقت پیش Total Xbox یه خبر زده بود در مورد Inquisition بعد توی مقدمه ـش نوشته بود بازی از انتقال سیوها از نسخه ی قبلی پشتیبانی نمی کنه.
خود BioWare این رو تایید کرده یا ادیتور OXM اشتباه کرده؟:-/ (می دونم میشه از Dragon Age: Keep استفاده کرد:d)

====

DAK جالب به نظر میاد چند وقت پیش یه سری تصویر ازش لیک شده بود... مثلا توی یکی ـیش از سرگذت مریل طی DA II پرسیده بود. فکر کنم یه حضور کوتاه داشته باشه. :d

تا جایی که اعلام کردن پشتیبانی نمی کنه، اصلا فلسفه وجود Keep هم همینه دیگه، که دوستان به مشکل بر نخورن!:d

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
مخصوص مذکر:
Cassandra و Dorian
مخصوص مونث:
Sera و Cullen
واسه هر دو جنسیت هم:
Iron Bull و Josephine
مجبوریم بریم سمت Cassandra دیگه.چاره ای نیست....:d

این قضیه Dragon Age Keep چیه ؟ بعد الان تصمیماتی که گرفته شده(بخاطر منتقل نشدن سیو بازی ) همش بی تاثیره؟ مثل بچه ی موریگان و زنده موندن افراد و .....

آخرین ویرایش:

farhadvox

کاربر سایت
May 3, 2014
20
تریلرو دیدم ... دیگه خیلی تخیلی شده حرکات بازی ... ناامید شدم ... origin واقع گراا تر بود خیلی... آقا مجتبی شما یک مقاله هم داشتی از دنیای witcher مینوشتی ' چی شد یا اگه هنوز هست لینکشو برامون بدی ممنون میشم .:bighug:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
تریلرو دیدم ... دیگه خیلی تخیلی شده حرکات بازی ... ناامید شدم ... origin واقع گراا تر بود خیلی... آقا مجتبی شما یک مقاله هم داشتی از دنیای witcher مینوشتی ' چی شد یا اگه هنوز هست لینکشو برامون بدی ممنون میشم .:bighug:

متاسفانه همون ابتدای کار معلق شد، شاید بعدا ادامش دادم!:d
http://forum.bazicenter.com/thread80989/

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
درسته...اصلا اون حس حماسی وار نسخه اول رو نداره.... نسخه اول پر از درد و غم و تاریکی دنیا بود ... اما این نسخه های بعدی یه جورایی تبدیل شدن به تخیلات کشت و کشتار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر