Dragon Age II ~ Xbox 360 Thread

دوستان بنده 20 ساعد از بازی رو رفتم نمیدونم آدمام ضعیف هستن با بازی سخت شده اصلا سختی جنگ ها 3 برابر شده واقعا به زور رد میکنم:دی تو قسمت Inventory هم اون صلاح هارو تقویت کردم سپر سوار کردم روشون یکم بهتر شدن اما در مقابل دشمنای زیاد دوامی ندارن ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه نمی خوام بازی رو بزارم کنار نصفه نیمه....

مطمئناً تمام نامه هات رو که توی خونه روی میز هستند نخوندیو تیک نزدی! 1بار چک کن
روی میز که هیچی هر چی نامه تو خونه بودرو خوندمو تیک زدم!!:d:d
خدایی دیگه داره رو اعصابم راه میره این بازی!!:d:d

خوشم میاد بازیهایی مثل DA یا DA 2 یا چندتا از بازیهای نقش آفرینی دیگه که پس از FFXII عرضه شدن به خوبی شاهد موفقیت اون بازی شدن و الان در خیلی قسمتهای بازیهاشون از اون بازی که به نظر من بی نقص ترین بازی از سری بازیهای FF هست الهام مبگیرن! و الان شاهد هستیم در DA سیستم Gambit استفاده میکنه و یا از اون سیستم اعصاب خورد کن نوبتی استفاده نمیکنن! و اینکه بازی خطی نیست وسعت بازی و سیستم مبارزات و خیلی چیزای دیگه ای که در FFXII به خوبی رعایت شده بود..ولی چند سال بعد شاهد بازیه FFXIII بودیم که به جز گرافیک دیگه هیچ اثری از اون قسمتهای خوب هم در بازی نیست و بازی خیلی خطی..سیستم مبارزات مسخره که فقط باید با فشار دادن یک دکمه پیروز شد..و داستان مسخره..کوتاهیه بازی و..در کل خواستم بگم کمپانیه Bioware و EA و حتی Bethesda به خوبی درک کردن که یک بازیه نقش آفرینی باید چطوری باشه و گیمرها چی میخوان و راه درست رو اونا انتخاب کردن نه Square..
موفق باشید..;)

سلام.دوست عزیز میشه بگی باید بری کجای low town.چون وقتی من رفتم نامه های تو خونرو دیدم طرف گفته شب بیا نزدیک منطقه Foundries.من رفتم ولی کسی اونجا نبود!!:d:d

باید رو نقشه هه معلوم باشه نمدونم بازی کلا باگ ماگ زیاد داره ... :d
یه مشت دورفن دور هم وایسادن از صد متری داد میزنن یادم نمیاد دقیقا کجای مپ بودش
خودت ببین دیگه این توضیح کامل کوئسته انگلیشت اوکیه یا ترجمه میخواد؟:d

Acquisition
You will only be offered this quest (by a letter in Gamlen's House), if you have completed all main plot quests in Act I. It serves to continue the story even if you don't have the 50 sovereigns to pay for The Deep Roads Expedition.

Walkthrough
Meet Dougal near the foundries in Lowtown at night.

Dougal offers to finance your part of The Deep Roads Expedition. In return he asks for double his coin when you return from the expedition.

If you refuse he will peacefully wait around in case you change your mind.

Aveline: rivalry (+5) if you accept the offer.
Carver: friendship (+5) if you accept the offer.

Rewards
* This quest is there in case Hawke has spent too much to be able to finance the expedition after having done all the other quests. If you accept, the money will be sent to Bartrand so that you can continue the plot. When you return he will confront you, asking for an additional 100 gold. You then have the choice of either paying up or refusing; refusing will result in fighting him.

Notes

This quest also appears if you already have enough money for the expedition.

باید رو نقشه هه معلوم باشه نمدونم بازی کلا باگ ماگ زیاد داره ... :d
یه مشت دورفن دور هم وایسادن از صد متری داد میزنن یادم نمیاد دقیقا کجای مپ بودش
خودت ببین دیگه این توضیح کامل کوئسته انگلیشت اوکیه یا ترجمه میخواد؟:d
دمت گر.نه از نظر ترجمه که مشکلی ندارم:d:d.منم این کارارو انجام دادم.منطقرو شب کردم:dرفتم Low Town منطقه foundries.همه نامه هام خوندمو و تیک زدم.ولی میرم کسی نیست اونجا!!:(:(

دمت گر.نه از نظر ترجمه که مشکلی ندارم:d:d.منم این کارارو انجام دادم.منطقرو شب کردم:dرفتم Low Town منطقه foundries.همه نامه هام خوندمو و تیک زدم.ولی میرم کسی نیست اونجا!!:(:(

بازی باگ داره در حد تیم ملی دیگه من خودم پنج دقیقه یه بار سیو میکنم از قبل از خوندن این نامه هه رو یه بار لود کن دوباره برو ببین این دفه رو مپ چیزی میاد یا نه :|

دیگه ته تهش اینه که میری میچیتی ... کار ضایه ایه ولی وقتی بازی اینطوری میکنه دیگه کاریش نمیشه کرد. (حالا بذا من فردا ایکس باکسم دوباره میاد دستم ببینم چجوریاس اون تیکه.)

می خواستن برن غنیمت جمع کنن...گنج پیدا کنن...

چون بعد از پایان Blight کسی زیاد نرفته بود Deep Road...

ممنون ....

یه سوال دیگه (شرمنده اگه تکراریه ) :
اگه توی Deep Road Bethany رو ببریم حتما میمیره ؟ یعنی راهی نداره که با این حال که اونو میبریم یکی دیگه بمیره ؟

آخرین ویرایش:
ممنون ....

یه سوال دیگه (شرمنده اگه تکراریه ) :
اگه توی Deep Road Bethany رو ببریم حتما میمیره ؟ یعنی راهی نداره که با این حال که اونو میبریم یکی دیگه بمیره ؟
در آخر Deep Roads اگر Anders تو گروهت باشه موقعیت یه گروه Gray Warden پیدا می کنه و Bethany Gray Warden میشه اگر هم که نبریش Templar ها پیداش می کنند و میره تو Circle به هر حال از گروهت خارج میشه به هر بهانه ایی و فقط Bethany یا Carver این اتفاق براشون میوفته

در آخر Deep Roads اگر Anders تو گروهت باشه موقعیت یه گروه Gray Warden پیدا می کنه و Bethany Gray Warden میشه اگر هم که نبریش Templar ها پیداش می کنند و میره تو Circle به هر حال از گروهت خارج میشه به هر بهانه ایی و فقط Bethany یا Carver این اتفاق براشون میوفته

چه جالب !
یعنی در هر صورت دیگه بعد از Deep Road نمیبینمش ؟!
ممنون .

چه جالب !
یعنی در هر صورت دیگه بعد از Deep Road نمیبینمش ؟!
ممنون .
می بینیش اگر Gray Warden بشه در آخر Act 2 و اگر بره تو Circle در آخر Act 3 بر اساس تصمیم هات می تونه تو جنگ های آخر بیاید تو گروهت

بر و بچ دراگون باز:d:dبلاخره ما این 50 سکرو از کجا گیر بیاریم!!کله منطقه Low town گشتم!!هم شب و هم روز!!ولی خبری از این بابا نیست که نیست!!:dتمام ماموریت ها هم انجام دادم و فقط همین یدونه مونده.

یه مرحله هست یه یارو قد کوتوله ریشیه!اسم یارو Bartrand ـه.
اسم ماموریتش The Deep Roods Expedition هست.
میگه 50 تا Sovereigns بیار.یا اینکه Gary رو بیار!
من نمیدونم Sovereigns چی هست...
از اینجایی که هستم خیلی مونده تا آخر؟
چند ساعت حدودا گیم پلی داره؟

یه مرحله هست یه یارو قد کوتوله ریشیه!اسم یارو Bartrand ـه.
اسم ماموریتش The Deep Roods Expedition هست.
میگه 50 تا Sovereigns بیار.یا اینکه Gary رو بیار!
من نمیدونم Sovereigns چی هست...
از اینجایی که هستم خیلی مونده تا آخر؟
چند ساعت حدودا گیم پلی داره؟
منظور 50تا طلا هست.برو ساید کویست ها و میشن های دیگرو رو تموم کن بیشتر از 50تا گیرت میاد.بازیم برا من حدود 25و26 ساعت طول کشید.

Back