Dragon Age II ~ Xbox 360 Thread

در جریان درگیری با نژاد شاخ بر سر (اسمشون چی بود؟) ایزابلا نقش مهمی داره.چطور ممکنه تو بازی نباشه؟

دوستان سلام
یه دوتا سوال داشتم
1-شخصیت های injured شده رو چجوری درمان کنم؟(کامل)
2-قابلیت هام اگه از 6 تا بیشتر بشه چجوری بهشون دسترسی داشته باشم؟ (منظور اونایی که تو B,X,Y و پشتشون نیستن)

بچه ها دو تا رومنس میشه داشت؟ هم رابطم با مریل خوبه هم با ایزابلا.
خودم مریل رو انتخاب می کنم ولی ایزابلا هم خوبه.میشه دوتا رومنس داشت؟
راستی برای این که ایزابلا رو اشته باشید حتما بعد از این که با andres صحبت می کنید و می خواید برید deep road یک سر برید lowtown و وارد یک tavern ای به نام hanged man بشید. بقیش رو خودش نشون میده.
نه متاسفانه :d نمیشه.
----------------------------------------
در جریان درگیری با نژاد شاخ بر سر (اسمشون چی بود؟) ایزابلا نقش مهمی داره.چطور ممکنه تو بازی نباشه؟
کوناری (Qunari) چرا حتما تو بازی وجود داره ولی میشه نرفت سراغش براحتی هم از داستان حذف میشه
چون فقط نقشه دزده و شما نمیتونی او ارتیفک ترو بدست بیارید فقط نمیفهمید کاره کی بوده
----------------------------------------

دوستان سلام
یه دوتا سوال داشتم
1-شخصیت های injured شده رو چجوری درمان کنم؟(کامل)
2-قابلیت هام اگه از 6 تا بیشتر بشه چجوری بهشون دسترسی داشته باشم؟ (منظور اونایی که تو B,X,Y و پشتشون نیستن)
1-فقط اندرس میتونه زندشون کنه یه اسپل داره فککنم اسمشregroup هست(اکسه دوتا دسته همدیگه رو گرفتن شبیه ارم نوکیا :d) که اونو که بزنی هر کی مرده زنده میکنه
2-LT رو که بزنی یه منو باز میشه که که سمت راستی (Actived spells) برای قابلیت های زدنی سمت چپی (sustainted spells ) برای قابلیت های فعال کردنیه

دوستان سلام
شخصیت های injured شده رو چجوری درمان کنم؟(کامل)

معجون مخصوصی هست برای درمان شخص آسیب دیده.توی Inventory رو نگاه کن مثل معجون خون قرمز رنگه.به اندازه کافی تو جنازه ها یافت می شه.

دوستان من حدودا 8 ساعت از بازی رو رفتم .داخل نقشه (Travel) یه جا هست ماموریت داره اما خودش قفل هست باید چجوری بازش کرد؟

من بعد از دو ساعت از بازی که رقتم خواستم بازی رو سیو کنم دیدم گزینه سیو خاموش منم فکر کدرم اتو سیو میکنه اونم از شانس بدم سیو نشد:-s کسی می دونه چجوری سیو کنم؟
در ضمن من تا ماموریت که یکی رو تو نقشه که علامت اعدام هست رفتم حالا اگه کسی با Rogue تا اونجا بره و سیوش رو به من بده من یدونه اکنت بازی مدال افتخار اورجینال مال pc رو میدم دیگه حوصله رفتن به اونجا رو ندارم

بچه ها دو تا رومنس میشه داشت؟ هم رابطم با مریل خوبه هم با ایزابلا.
خودم مریل رو انتخاب می کنم ولی ایزابلا هم خوبه.میشه دوتا رومنس داشت؟
راستی برای این که ایزابلا رو اشته باشید حتما بعد از این که با andres صحبت می کنید و می خواید برید deep road یک سر برید lowtown و وارد یک tavern ای به نام hanged man بشید. بقیش رو خودش نشون میده.
فکر نکنم بشه دو تا romance کامل داشت.... isabela استثناست.....اول میشه باش romance شد اما بعد ش بت میگه این رابطه رو جدی نگیر... اما تو میتونی بش بگی چرا من جدی میگیرم و از این حرفا... تو این فاصله میتونی با یکی دیگه romance شی... اونوقت نفر دوم بت میگه راجبه isabela چی فکر میکنی... اونوقت میتونی به نفر دوم بگی من خوشم میاد ازش ...که اینطوری رابطت با نفر دوم قطع میشه ( البته romance منظورمه ) اما اگر به نفر دوم جواب okay بدی دیگه میچسبی به نفر دوم....
البته اینایی که گفتم تجربه خودم هست البته هنوز بازی رو تمام نکردم ببینم چی میشه....با این وضعیت من فکر میکنم با هر کسی میتونی romance شی اما در نهایت باید یکی رو جواب okay بش بدی.... این موضوع رو مبیشه از یکی از achivment هبای بازی فهمید.... مثلا من با اینکه Romanc م رو با یکی تمام کردم اما achivment رو بم نداد...نشون میده باید آخر بازی ی اتفاقی بیفته که کامل romance شی و یکی رو انتخاب کنی.... مث بازی mass effect 2 ...... این بازی خیلی کامل شده.... خیییییییلی کامل هستش..... معلومه وقت گذاشتن واسش...مثلا dragon age 1 محدود بود... یا mass effect 2 محدود بود به شخصیت های خاصی...اما این واقعا واقعی شده.....
باید انتظار همچین romance ی تو mass effect 3 رو هم داشت ...چ بسا بهتر.....

نه متاسفانه :d نمیشه.
بالا توضیح دادم....

news_dragon_age_2_rise_to_power-10129.jpg

من هم يه چند روزي هست كه بازي رو گرفتم ..
اولش از امتياز Edge واقعا تعجب كردم .. وقتي كه بازي رو هم انجام دادم بيشتر تعجب كردم ...

از نظر گيم پلي بايد بگم بهتر از Origins شده .. من كلا از اكشن نوبتي خوشم نمياد .. كاش Final Fantezy هم يه كاريش كنن :دي
اين امكان عوض كردن شخصيت ها در مبارزه ها هم خوبه ...

از نظر گرافيك به نظرم يكم ضعيفه .. نسبت به بقيه ي بخش هاي بازي !‌
درسته وسعت بازي بالاست ولي من وقتي گرافيك اين گيم Witcher 2 رو ديدم واقعا تعجب كردم ..
يه مشكلي كه هست به نظرم اينه كه ديگه در نشون دادن خون خيلي زياده روي كردن .. سر تا پاي يارو خون ميشه ..!
در كل انتظار بيشتري از اين بخش داشتم ...

از نظر صداگذاري بايد بگم خيلي عالي كار شده ..
وقتي جهت حركت رو عوض ميكنين صداي شخصيت هم عوض ميشه.. ( اين تيكه رو بايد بازي كرده باشين تا بفهميم چي ميگم )
از نظر لهجه و نوع زير و بم بودن صدا ها هم نسبت به شخصيت ها خيلي خوب بود ...

از نظر داستان ، به نظرم براي يك بازي كلاسيك خيلي خوبه ... ولي به نظرم نياز به آشنايي به زبان انگليسي در حد بالا داره .. شايد گذاشتن اين شكلك ها براي ديالوگ ها كمي آسون تر كرده باشه بازي رو ... ولي بازم نياز به زبان انگليسي زياده ... يه مشكلي هم كه هست اينه كه وقتي شخصيت ها حرف ميزنن زير نويس نميشه حرف ها شون ...

آخرین ویرایش:
منم خیلی جلو رفتم!!(1ش خیلی افکت خونش اغراق آمیز بود تا پشت یارو هم خونی میشد=)))
اما الان من اینجاشم:
تمام سری اول ماموریت های کریک وال رو انجام دادم!bone pit هم آسون تر از ونی بود که فکر میکردم!!!اصلا یک نفر کشته هم موقع جنگ با اژدها متوسطه ندادم!!!
خیلی تنوعش زیاده لامصب!!!گرافیکشم راضی کننده س فقط دارم حسرت میخورم چرا mage ور نداشتم:( آخه
خاهرمون خیلی قویه!!
دوستان کلاس روگ دوتا شمشیر داره؟

منم خیلی جلو رفتم!!(1ش خیلی افکت خونش اغراق آمیز بود تا پشت یارو هم خونی میشد=)))
اما الان من اینجاشم:
تمام سری اول ماموریت های کریک وال رو انجام دادم!bone pit هم آسون تر از ونی بود که فکر میکردم!!!اصلا یک نفر کشته هم موقع جنگ با اژدها متوسطه ندادم!!!
خیلی تنوعش زیاده لامصب!!!گرافیکشم راضی کننده س فقط دارم حسرت میخورم چرا mage ور نداشتم:( آخه
خاهرمون خیلی قویه!!
دوستان کلاس روگ دوتا شمشیر داره؟

شما چجوری سیو می کنید به من هم یاد بدید لطفا من هر چه تو بازی می خوام سیو رو انتخاب کنم گزینش خاموش لطفا کمکم کنید

شما چجوری سیو می کنید به من هم یاد بدید لطفا من هر چه تو بازی می خوام سیو رو انتخاب کنم گزینش خاموش لطفا کمکم کنید

وقتی که دشمنی باشه نمیشه سیو کرد . یعنی حتما باید همه ی دشمنا رو بکشی . همه !

news_dragon_age_2_rise_to_power-10129.jpg

يه مشكلي هم كه هست اينه كه وقتي شخصيت ها حرف ميزنن زير نويس نميشه حرف ها شون ...

توی Option قسمت audio میتونی زیرنویس تمام بخش هارو فعال کنی! حتی وقتی توی شهر پرسه میزنی بعضی ها 1حرفهایی میزنن اونهارو هم میتونی زیرنویساش رو ببینی!

تنها مسئله ای که منو آزار میده توی این بازی و MASS EFFECT 2 این بود که وقتی خیلی هم قاطی میکنی و با شخصیتت تند و عصبانی حرف میزنی اصلاً تُن صداش تغییری نمیکنه! همینجوری معمولی و ریلکس میگه یا از سر راهم برو کنار یا میکشمت :| اگر داد میزد و میمیک صورتش هم با جمله ها تغییر میکرد خیلی بهتر بود! جملات عشقی هیچ فرقی با جملاتی که به دشمنانش میزنه نداره!!!! :))

وقتی که دشمنی باشه نمیشه سیو کرد . یعنی حتما باید همه ی دشمنا رو بکشی . همه !

من تو همه جا تست کردم وسط شهر . کنار شهر دیگه جایی نمونده که بگردم اگه تا امشب درستش نکنم بازی رو از وسط نصف می کنم)x

فکر نکنم بشه دو تا romance کامل داشت.... isabela استثناست.....اول میشه باش romance شد اما بعد ش بت میگه این رابطه رو جدی نگیر... اما تو میتونی بش بگی چرا من جدی میگیرم و از این حرفا... تو این فاصله میتونی با یکی دیگه romance شی... اونوقت نفر دوم بت میگه راجبه isabela چی فکر میکنی... اونوقت میتونی به نفر دوم بگی من خوشم میاد ازش ...که اینطوری رابطت با نفر دوم قطع میشه ( البته romance منظورمه ) اما اگر به نفر دوم جواب okay بدی دیگه میچسبی به نفر دوم....
البته اینایی که گفتم تجربه خودم هست البته هنوز بازی رو تمام نکردم ببینم چی میشه....با این وضعیت من فکر میکنم با هر کسی میتونی romance شی اما در نهایت باید یکی رو جواب okay بش بدی.... این موضوع رو مبیشه از یکی از achivment هبای بازی فهمید.... مثلا من با اینکه Romanc م رو با یکی تمام کردم اما achivment رو بم نداد...نشون میده باید آخر بازی ی اتفاقی بیفته که کامل romance شی و یکی رو انتخاب کنی.... مث بازی mass effect 2 ...... این بازی خیلی کامل شده.... خیییییییلی کامل هستش..... معلومه وقت گذاشتن واسش...مثلا dragon age 1 محدود بود... یا mass effect 2 محدود بود به شخصیت های خاصی...اما این واقعا واقعی شده.....
باید انتظار همچین romance ی تو mass effect 3 رو هم داشت ...چ بسا بهتر.....
برای Romance من با Isabela بودم و Achievement را دقیقا قبل از جنگ آخر بازی گرفتم که با همه یارهای باقیمانده قبل از جنگ حرف می زنی.
دوستان من حدودا 8 ساعت از بازی رو رفتم .داخل نقشه (Travel) یه جا هست ماموریت داره اما خودش قفل هست باید چجوری بازش کرد؟
باید محل کنار اونجارو انتخاب کنی و پیاده بری اونجا تا بعدا بتونی از روی نقشه بطور مستقیم بری.

Back