Dragon Age II ~ Xbox 360 Thread

بچه ها منم 2 ساعتی ازش رفتم خوب بود عالی یه سوال داشتم dragon age2 چند ساعت گیم پلی داره خیلی طول میکشه چون مس افکت زیاد نبود 12 الی 15 ساعت بود اینم اینطوریه یا....لطفا یکی از دوستان گلمون کامل توضیح بده

ME2 30 ساعت طول میکشه .
توی نقد PC Gamer یا OXM نوشته بود 50 ساعت .

دوستان من هیچ بازی RPG ای تا الان بازی نکردم و بخاطر ضعف زبان انگلیسی حتی mass efect 1&2 رو هم بازی نکردم آیا این بازی هم نیاز به زبان قوی داره ؟ آیا دیالوگهای بازی زیادن !؟

ME2 30 ساعت طول میکشه .
توی نقد PC Gamer یا OXM نوشته بود 50 ساعت .
دوست عزیزم همین مس افکت رو که گفتی من بین 12 تا 15 ساعت تمام کردم رو درجه نرمال تازه یسری از ماموریتهاشم نرفتم و بازی رو تمام کردم .بنظرت کمتر از 50 ساعت میشه تمامش کرد دراگون رو .:x:x:x:x:x

دوستان من هیچ بازی RPG ای تا الان بازی نکردم و بخاطر ضعف زبان انگلیسی حتی mass efect 1&2 رو هم بازی نکردم آیا این بازی هم نیاز به زبان قوی داره ؟ آیا دیالوگهای بازی زیادن !؟

بله دیالوگهای بازی زیادن، انتخاب دیالوگ تو ماس‌افکت و این بازی کار سختی نیست البته نسخه اول این بازی باید انگلیسی میدونستی ولی نسخه دوم یه تغییرش اینه که هر دیالوگی با یه آیکون نمایش داده میشه که نشون میده دیالوگ خشنه یا خنده‌دار یا دوستانه و.... والا من که توصیه میکنم حتما بازی کنی، ماس‌افکت هم تونستی بازی کن چون واقعا حیفه، اینا جزو بهترین بازیهای این نسل هستند!

منم امروز یه 2 ساعتی رفتم .در کل خوبه گرافیک و گیم پلی خوبی داره تنها ایرادی که ازش دیدم وقتی غولش رو میزنی انگار نه انگار ! هیچ حرکتی نمیکنه فقط میزنه تقریبا مثل Castlevania

یه سوال
با آپدیت بازی دیگه بازی black ops و halo reach اجرا نمیشه . چرا ؟
کسی این مشکل رو داره ؟

بله دیالوگهای بازی زیادن، انتخاب دیالوگ تو ماس‌افکت و این بازی کار سختی نیست البته نسخه اول این بازی باید انگلیسی میدونستی ولی نسخه دوم یه تغییرش اینه که هر دیالوگی با یه آیکون نمایش داده میشه که نشون میده دیالوگ خشنه یا خنده‌دار یا دوستانه و.... والا من که توصیه میکنم حتما بازی کنی، ماس‌افکت هم تونستی بازی کن چون واقعا حیفه، اینا جزو بهترین بازیهای این نسل هستند!

والا منکه دوست دارم بازی کنم ولی همونطور که گفتم زبانم خوب نیست و اینجوری نمی تونم چیزی از بازی های RPG سر در بیارم مس افکت رو هم به همین دلیل از دست دادم !:(

یه سوال
با آپدیت بازی دیگه بازی black ops و halo reach اجرا نمیشه . چرا ؟
کسی این مشکل رو داره ؟
دوست خوبم این اپدیت ماله 2 الی 3 ماهه پیشه منم اپ کردم تو لایو بازی کال و هالو اجرا نمیشد مشکلی نیست این اپدیت ap2.5 این بازی ها رو فعال کرده هرچند که کنسولتو lt+ کرده باشی .شما میتونی با برنامه abgx دوباره بازی رو پچ و استفاده کنی چون بعد از این اپدیت پچی برای بازی ها اومد که میتونه اونارو درست کنه.امیدوارم کمکم مفید بوده باشه.

منم امروز بازی را گرفتم و نیم ساعتی بازی کردم .
راستش من اصلا از RPG خوشم نمیاد و شماره قبلی را هم بازی نکردم ولی با توجه به تعریف هایی که ا این بازی شد آنرا گرفتم .
حالا ممنون میشم اگه کسی بتونه یه توضیحی هم در مورد بازی بهم بده و کلا سبکش را شرح بده .

این چرا گرافیکش در حد شمشیر نادر خودمونه؟؟! حتی دموهای بین بازی! حالا اون هیچی گفتم گیم پلی خفنی باید داشته باشه که اونم پوچ
قبلیش رو هم بازی نکردم ولی با امتیازهایی که گرفته بود فکر میکردم خیلی بهتر باشه. فعلا که بیخیال کنسولش میشم وامیسم کامپیوترش بیاد ببینم بلکه اون گرافیکش بهتر باشه جذبمون کنه!

گرافیک گرافیک گرافیک :|:|:|

Back