dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

B.LIZARD

کاربر سایت
Aug 17, 2007
8
نام
بهروز
درسته Radiance آیتم خوبی هست و مورد علاقه ی من هم هست ولی زمانی که جزو آیتم های بد محسوب میشه مجبوریم که از آیتم های دیگه ای استفاده کنیم که من return رو پیشنهاد کردم که به viper کمک میکنه زمانی که خفت شد از خودش دفاع کنه.
;)

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
درسته Radiance آیتم خوبی هست و مورد علاقه ی من هم هست ولی زمانی که جزو آیتم های بد محسوب میشه مجبوریم که از آیتم های دیگه ای استفاده کنیم که من return رو پیشنهاد کردم که به viper کمک میکنه زمانی که خفت شد از خودش دفاع کنه.
؟؟؟؟؟
یه سوال . این آیتم بد یعنی چی ؟
من میگم شما یه کار انجام بده . اون استراتژی بالا رو بیخیال شو و برو امتحان کن خودت ببین بده یا خوب .
بعد این دمیج ریترن چطور میخواد آنتی خفت بشه برا وایپر ؟ دقیقا کی میخواد وایپر رو خفت کنه که دمیج ریترن به دادش برسه ؟
پیشنهاد : یه بار دیگه ریوارد های آیتم رو بخون ببین اصلا چیکار میکنه !!;)

B.LIZARD

کاربر سایت
Aug 17, 2007
8
نام
بهروز
آیتم بد یعنی آیتم بد...توضیح خوبی دادم؟!!!
امتحان کرده بودم ولی وقتی دیدم برای این هیرو مناسب نیست دیگه این کار رو نکردم...
من فقط return damage رو با radiance مقایسه کردم.

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
حرف من که یه عمره هیرو تخصصیم وایپر هست رو گوش کن....
بیشتر از هر چی که تو فکرش رو بکنی با وایپر بازی کردم و تمامی آیتم هارو هم واسش امتحان کردم....
من که الکی نمیام استراتژی بزارم تو سایت...
شما که نمی تونی پول در بیاری اون مشکل خودته مگه بلد نیستی اتک آخر بدی که می خواهی با رادیانس پول در بیاری؟
یعنی شما می گی آخر بازی Radiance از Ciritikal و Monkey King Bar بار واسش بهتره؟

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
منظورت کدوم ریواردها بود؟
ریوارد منظور قابلیت هایی هستش که با خریدن نامه هر آیتم به شما میده . منظورم از حرف 8% شانس برای miss شدن اتک کسی هست که بهتون اتک میده و اگه در کنار battrefly ببندین این آیتم رو خیلی کارایی battrefly رو بهتر میکنه .
یعنی شما می گی آخر بازی Radiance از Ciritikal و Monkey King Bar بار واسش بهتره؟
با همین جمله که شما گفتیم متوجه درک شما از حرف هام شدم .
من رادیانس رو با critical و monkey king bar مقایسه کردم ؟
شما تو پست های بالا اسمی از این آیتم ها دیدین ؟
وایپر نیباید اصلا اجازه بده که کسی بهش نزدیک شه نه اینکه بخواد به حریف نزدیک شه که رادیانس روش بگیره.....
این حرف بالا رو اصلا فکر کردین که زدین ؟ شما میخواین از رنج 800 با وایپر هیرو بکشید (رنج رادیانس)؟ رنج رایانس بیشتره یا رنج اتک وایپر ؟ اگه میخواین نزدیک نشه بهش دمیج ریترن رو برای چی میبندین ؟
شما که نمی تونی پول در بیاری اون مشکل خودته مگه بلد نیستی اتک آخر بدی که می خواهی با رادیانس پول در بیاری؟
خیلی جالبه این حرف شما . یعنی شما میگین که با اتک آخر دادن میگه پول همه کریپ ها رو گرفت تو کل بازی ؟
یه سر به قوانین بازی بزنید . یه بخشی داره که میگه برای اتک دادن به تاور ها باید حتما کریپ همراهتون باشه . حالا اگه رادیانس داشته باشین باهاش 2 تا کار میتونید انجام بدین که با بلید میل (دمیج ریترن) انجام نمیشه داد :
1- وقتی که همراه کریپ هاتون هستید سریع تر کریپ های طرف مقابل رو میکشید و همین باعث میشه که کریپ ها با هلث بیشتری نزدیک تاور برسند .
2- وقتی به تاورتون حمله میکنن میتونید با رادیانس کاری کنید که کریپ ها زودتر بمیرن تا طرف مقابل وقت نکنه زیاد به تاور اتک بده .
حرف من که یه عمره هیرو تخصصیم وایپر هست رو گوش کن....
هیرو تخصصی خودم هم وایپر بود اوایل کار منتها بعد از یه مدت فهمیدم که تخصص نمیخواد بازی باهاش . من فوریون رو ترجیح میدم .

B.LIZARD

کاربر سایت
Aug 17, 2007
8
نام
بهروز
دمیج ریترن فقط برای مقایسه با رادیانس بود ....چون هیچکدومش به درد این هیرو نمی خوره.
----یه سر به قوانین بازی بزنید .---چه ربطی به اتک آخر دادن داره؟
- وقتی به تاورتون حمله میکنن میتونید با رادیانس کاری کنید که کریپ ها زودتر بمیرن تا طرف مقابل وقت نکنه زیاد به تاور اتک بده . ---
وقتی انقدر به یونیت ها نزدیک بشی که رادیانس بگیره مطمئن باش که باید بمیری.!!!
----هیرو تخصصی خودم هم وایپر بود اوایل کار منتها بعد از یه مدت فهمیدم که تخصص نمیخواد بازی باهاش . من فوریون رو ترجیح میدم --- منم هر هیروی int رو ترجیح میدم.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
چه ربطی به اتک آخر دادن داره؟
هرچند من مسئول آموزش زبان فارسی به شما نیستم ولی وقتی که دیدید یه پاراگراف تموم شد بدونید موضوع بحث یا سوژه مورد نظر عوض شده . تو پاراگراف بعد چند خاصیت دیگه رادیانس رو نوشتم .
شما احتمالا موزیک رپ زیاد گوش میدی یا اینکه dota allstars بازی نکردی درست حسابی . خودت فهمیدی چی گفتی الان ؟
منم هر هیروی int رو ترجیح میدم.
کلا از int ها من فقط با فوریون بازی میکنم چون هیروی بازی گروهی هستش و مثل بعضی از هیرو ها کشکی نمیشه باهاش بازی کرد .

B.LIZARD

کاربر سایت
Aug 17, 2007
8
نام
بهروز
هرچند من مسئول آموزش زبان فارسی به شما نیستم ولی وقتی که دیدید یه پاراگراف تموم شد بدونید موضوع بحث یا سوژه مورد نظر عوض شده . تو پاراگراف بعد چند خاصیت دیگه رادیانس رو نوشتم .
شما احتمالا موزیک رپ زیاد گوش میدی یا اینکه dota allstars بازی نکردی درست حسابی . خودت فهمیدی چی گفتی الان ؟
یعنی واقعا نمی فهمی؟!!!!!!!
من دیگه dota allstars بازی نمی کنم فقط مسابقه میدادم.

کلا از int ها من فقط با فوریون بازی میکنم چون هیروی بازی گروهی هستش و مثل بعضی از هیرو ها کشکی نمیشه باهاش بازی کرد .

مطمئنی فقط این int هیروی گروهی هستش؟!!!!یا 80% int های دیگه هم هستند؟
اگه می خوای یه فوریون باز خوب بشی در خدمت هستم.(قصد توهین ندارم)

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
یعنی واقعا نمی فهمی؟!!!!!!!
من دقیقا فهمیدم که چی گفتم خودم ول مثل اینکه شما خودت چیزی رو که نوشتی متوجه نمیشی .
برای چی باید مطمئن باشم که میمیرم ؟ رنج رادیانس رو شما میدونی چقدره ؟ البته اگر باز هم میگید یه چیزی رو نمیفهمم میتونید صریحا بگید .
اگه می خوای یه فوریون باز خوب بشی در خدمت هستم.
من این حرف شما رو اینطور برداشت میکنم که بازیکن خوبی هستید پس باید متوجه باشید که گروهی ترین هیرو همین فوریون هستش . (میتونید برای راش کردن و کشتن هیرو ها فرصت فراهم کنید برای یاراتون همچنین متوقف کنید هیرو های حریف رو و جلو اتک دادن به تاور ها رو بگیرید و با کریپ هایی که تحت کنترلتون هستن دسته بعدی کریپ های حریف رو مشغول نگه دارید تا کریپ های شما تمام وقت به تاور ها اتک بدن.)

B.LIZARD

کاربر سایت
Aug 17, 2007
8
نام
بهروز
من این حرف شما رو اینطور برداشت میکنم که بازیکن خوبی هستید پس باید متوجه باشید که گروهی ترین هیرو همین فوریون هستش . (میتونید برای راش کردن و کشتن هیرو ها فرصت فراهم کنید برای یاراتون همچنین متوقف کنید هیرو های حریف رو و جلو اتک دادن به تاور ها رو بگیرید و با کریپ هایی که تحت کنترلتون هستن دسته بعدی کریپ های حریف رو مشغول نگه دارید تا کریپ های شما تمام وقت به تاور ها اتک بدن.)
جناب استاد زبان فارسی کاربرد لقب ترین که می دونید چیه؟
گروهی ترین هیرو اشتباه هست چون فوریون یکی از بهترین هیروهای گروهی هست.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
گروهی ترین هیرو اشتباه هست چون فوریون یکی از بهترین هیروهای گروهی هست.
مشکل دستوری این قضیه میدونید کجاست ؟ اینجا که شما احتمالا با این که بازیتون خوبه (!) هنوز اینقدر ها در مورد این هیرو اطلاع ندارید که بدونید ترین مناسب این هیرو هستش. به جای این حرف ها بهتره براتون چند تا ریپلی بفرستم .

B.LIZARD

کاربر سایت
Aug 17, 2007
8
نام
بهروز
خوشحال میشم replay بزاری...
ولی هیچ وقت نمی تونم بگم که بهترین هیروی گروهی هست!!!!! یکی از بهترین ها هست.
البته بستگی داره معیارهای شما برای انتخاب چی باشه ، چون بعضی وقت ها 1یا 2 تا معیار کافیه ...
بحث روی این موضوع هم هیچ نتیجه ای نمیده و بهتره عوض بشه.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
خوشحال میشم replay بزاری...
ولی هیچ وقت نمی تونم بگم که بهترین هیروی گروهی هست!!!!! یکی از بهترین ها هست.
البته بستگی داره معیارهای شما برای انتخاب چی باشه ، چون بعضی وقت ها 1یا 2 تا معیار کافیه ...
بحث روی این موضوع هم هیچ نتیجه ای نمیده و بهتره عوض بشه.
موافقم
ریپلی رو امروز نمیتونم بذارم چون فردا امتحان دارم منتها فردا سعی میکنم چند تا از بچه ها رو خبر کنم برای بازی که بفرستم .
لول های فوریون به ترتیب : 1- حریف رو توی درخت گیر میندازه
2- تله پورت میکنه به جایی که میخواد
3- 5 تا یونیت قابل کنترل میسازه .
6- به صورت رندم به تمامی دشمنانتون تو نقشه دمیج میزنه
از لول 1 این هیرو میشه استفاده های زیادی کرد .
میتونید با این لول حریف و کریپ هاش رو جلو تاورتون گیر بندازید و مانع بشید که اتک بدن به تاور
میتونید تو درگیری ها دوستانتون رو از حمله هیرو های میلی حفظ کنید یا اینکه یه هیرو رو گیر بندازید توی درخت ها تا هیرو های رنج بهش اتک بدن و یا اینکه هیروی حریف رو کنار هیروی نزدیک زن خودتون نگه دارید تا بتونه اتک بده (این رو شدیدا برای هیروهایی مثل Treant توصیه میکنم)
همچنین از لول 1 میتونید برای تامین درخت برای لول 3 استفاده کرد .
لول 2 این هیرو به شما امکان میده که برای ساپورت دوستانتون در هر کجایی سریعا حاضر بشید .
لول 3 این هیرو که به نظرم بهترین لول این هیرو هستش که اهمیتش از ورژن 6.40 به بعد که باگ پر شدن هلث تاور ها برترف شده چند برابر شده .
شما از کریپ های قابل کنترلتون میتونید برای اتک دادن به تاور حریف در کنار کریپ های عادی استفاده کنید . از اونجایی که میتونید این کریپ ها رو کنترل کنید میتونید به یه گروه از کریپ هاتون به پیشواز کریپ های جدید حریف بید و فرصت رو برای دوستانتون ایجاد کنی تا تاور اول یا دوم رو بکنن.
همچنین میتونید از این کیپ ها برای چک کردن رودخونه استفاده کنید تا اگه چیز به درد بخوری بود برید و ازش استفاده کنید . چند نقطه در مپ وجود داره که امکان داره هیرو های دشمن کمین کنن اونجا و هیرو های دوستانتون که تک هستن رو بکشن . شما با استفاده از یونیت هاتون میتونید ای منطقه ها رو چک کنید .
از لول 6 هم میتونید هم برای جمع کرن کریپ هایی که حمله میکنن به بیس شما و هم دمیج زدن به هیرو ها استفاده کنید . (به نظرم لول 6 یه مقدار نا مناسبه برای این هیرو . بهتر بود لول 6 این هیرو مثل Treant میبود چون لول 6 Treant یه قابلیت دروید هستش.)

B.LIZARD

کاربر سایت
Aug 17, 2007
8
نام
بهروز
1- حریف رو توی درخت گیر میندازه
2- تله پورت میکنه به جایی که میخواد
3- 5 تا یونیت قابل کنترل میسازه .
6- به صورت رندم به تمامی دشمنانتون تو نقشه دمیج میزنه

چرا وقتتو برای نوشتن اینا تلف کردی؟!!مگه من با شما بحث نوب کردم؟!!!
مطمئن هستم که اینارو نوشتی که بگی فوریون یکی از بهترین هیروها برای بازیه گروهی هست....با وجود این هیرو جمع کردن بازی کار خیلی سختی هست.
فوریون قابلیت های خیلی بیشتری داره که یکی از اونا اتک بالا از اول بازی هست .
می تونی هیروت رو تبدیل به چیزای دیگه هم بکنی.(غیر از تاور زن)
str کنی که تو در گیری ها فقط روی تو و یونیت هات فوکوس کنند.
هیروکش کنی :با جمع کردن dagon و blink کردن به همه جای مپ و کارو تموم کنی.

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
تاور اول یا دوم رو بکنن.
:blushing:

قبلا این تا÷یک واسه همینا بسته شد
کل کل نکنید هیرو ها هم باید خوب استفاده بشن مثلا geomanser میدونید چقدر کارایی داره و همه بهش فحش میدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر