dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
نظرتو راجع به madusa چیه ؟
فعلا دارم با AI هیرو تست میکنم ببینم کدوم را دست تره
بازم از وقتی که میزارین ممنونم !:x

lycan222

کاربر سایت
Jul 20, 2010
234
نام
مسعود
نظرتو راجع به madusa چیه ؟
فعلا دارم با AI هیرو تست میکنم ببینم کدوم را دست تره
بازم از وقتی که میزارین ممنونم !:x
Medusa واقعا هیرو جلبیه!
بازی بااهاش زیاد سخت نیست ولی اگه یه پرو بشینه پشتش اون موقست که دیگه...>:)
به شخصه Replay های MyM دیدم که تیمشون داشته مخورده(سوپر کرییپ هم شده بدن), تو لحظات اخر Medusa Full Item کرد اومدن بازیو جمع کردن!:>

DarkSider

کاربر سایت
Sep 2, 2009
286
ببین دوست عزیز شما بهتره اول با هیروهایStrength بشینی چون نه زیاد رفلکس میخواد و هم اینکه برای اول کار چون HP بالایی دارن زیاد سخت نیستن.
ایتم اول بازی هم بستگی به تعداد Player ها تغییر میکنه چون پول تقسیم میشه.
شما میتونی Lycantrope را امتحان کنی چون هیروی شاخی هست یا مثلا Night Stalker فعلا بیخیال Ineligent شو چون هم ایتم بستنشون به بازی بستگی داره هم رفلکس بالا میخواد و هم زود گوشت میشن.
Agility هم باید پا بگیره توی بازی و اگه پا گرفت بازی را جمع میکنه.به نظر من شما این هیرو ها رو امتحان کن
Dragon Knight
Night Stalker
Centaure Warchief
LycanTrope
Sacred Warrior
Spritbreaker
Panda
Rexxar
بعد هم برو هیرو های Agility این هیروها هم که نوشتم تغریبا ایتمهای مشابه دارن ولی نه حتما برای همشون یه چیزی ببندی هرکدوم که خواستی بگو تا دوستان راهنماییت کنن.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اولا من نگفتم باسه زئوس ونگارد ببنده گفتم ونگارد باعث میشه کریپ های سبز مپ اسیبی بهتون نرسونم شما اشتباه برداشت کردی.
اصولا برای هیرو های اینتل ونگارد نمی بندن مگر اینکه چی باشه.
من خودم با نایت استلکر night stalker یاد گرفتم. باید ببینی اگر راه بیافته و یه اقانیم هم براش ببندی اون موقع کی می خواد سر به سرت بزاره.
این هیرو خیلی باگ میشه . تقریبا نیمی از بازی شما 4 برابر قدرتتون از بقیه بیشتره و با گرفتن لول 16 سه چهارم بازی اینطور میشه. تک به تک کسی نمی تونه بزنتش. تو بازی گروهی منظورمه ها. کافیه ببینید. من قول میدم با نایت یاد بگیری یه خورده زیر 10 تا کیل نمی گیری. واقعا قویه. عشق منه نایت .
و هیروی جالب دیگه authshia که اینتلیجنته و خیلی خوبه با اینم یاد بگیری. چون 3 این هیرو خونتو و خون یارای نزدیک تو سه سوت پر میکنه. مشکل خون نداری مخصوصا تو تک به تک ها. و همینطور 6 این هیرو که اگر کلیک راست کنی هر نیزه که میندازی به غیر از دمیج خودت یه دمیج مسافتی هم میده . مثلا من انداختم رو انتی میج اونم بلینک کرد کلی دور شد یهو بهش خورد 330 دمیج داد بهش در جا مرد. هیروی کاملا اسونیه چون هلتسش رو سریع پر میکنه. ولی باید دید حریف کیه.

آخرین ویرایش:

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
درسته من نوبم ولی یه پیشنهاد دارم
اگه حال میکنین یه قرار بزاریم تو گارنا 5v5 بازی کنیم
فقط بازیسنتری ها
خودمم هاست میشم
هر کی پایس بگه

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
و هیروی جالب دیگه authshia که اینتلیجنته و خیلی خوبه با اینم یاد بگیری. چون 3 این هیرو خونتو و خون یارای نزدیک تو سه سوت پر میکنه. مشکل خون نداری مخصوصا تو تک به تک ها. و همینطور 6 این هیرو که اگر کلیک راست کنی هر نیزه که میندازی به غیر از دمیج خودت یه دمیج مسافتی هم میده . مثلا من انداختم رو انتی میج اونم بلینک کرد کلی دور شد یهو بهش خورد 330 دمیج داد بهش در جا مرد. هیروی کاملا اسونیه چون هلتسش رو سریع پر میکنه. ولی باید دید حریف کیه.
اسمش رو درست نوشتی ؟

item build واسnight stalker میگین ؟
با توضیح لول هاش

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
بیخود ترین اسم دنیاست اره. بهش میگن اهو ولی authshia اسمشه

معمولا نایت اقانیم می خواد چون دیدتو تو شب 3000aoe میکنه یعنی مپ هک.
یه cuirass خیلی خوبه ولی یادت باشه سنگ و یاشا هم خیلی براش خوبه. اگر با ریکی یا هیروهایی افتادی که miss میدن بستن monkey خیلی خیلی مهمه حتما ببند وگرنه نه.
من خودم ونگارد میبندم براش با بوت و glove و belt یه بوت ترید میبندم . اما اخر بازی همیشه یه basher خیلی لازمه . می تونی ایتم های orb هم ببندی براش مانا سوز یا hp دزدی. معمولا یه چیزی براش می بندن که mask of death توش باشه چون شبا دوستمون خیلی تند میزنه.
به نظر من اخرت هیروء هیچ کسی اگر پا بگیره نمی تونه بکشتش.
البته اگر 5 نفری stun کنم باشن چرا
------------------------------
ببین لول گیری خیلی خیلی مهمه. چون اول بازی روزه باید سعی کنی فقط لول 1 و 3 تو بگیری . هیرو تو شب قویه بخواطر لول 3 اون اگر نگیری همونطوری مثل روزه. معمولا تا صبحه باید به 6 برسی حتی لول 6 رو هم نگیر و سعی کن 3 تو 4 تاشو پر کنی. اخر از همه 2 رو بگیر بعد هم مثبت ها رو.
لول 1 یه خلع روی دشمن ایجاد میکنه که اول بازی 90 تا دمیج میده ولی اخرای لول به 300 تا هم فکر کنم میرسه. به علاوه 2 ثانیه تو روز کند میکنه حریفو 4 ثانیه تو شب.
لول دو عالیه ولی نه برای اول بازی. تقریبا 7 ثانیه 40 درصد شانس میس رفتن ضربات حریفو میده بعد لول هاشونو کور میکنه. نمی تونن لول بزنن.قبلا تو شب کار میکرد ولی الان تو روزم کار میکنه. چون مانا گیره می گن اول بازی نگیرین چون هیرو نایت مانا کم داره.
لول 3 که اخرت لوله بین همه لول های خودکار بهترینه. باعث میشه شب به as و ms شما درصدی افزوده شه که وقتی 4 تاشو پر کنی تقریبا 4 برابر قدرتمند تره تو شب. عالیه.
6 هم که اخرت لول نامردی از 25 ثانیه تا 85 ثانیه شب میکنه. اگر تو شب بزنی شب زیاد تر میمونه. 125 ثانیه ام کول دانه یعنی همش شب شد دیگه.
قبلا اگر اقانیم میبستی کل بازی شب میشد ولی الان دیدن نامردیه اینو از اقانیم حذف کردن.
یادت باشه اول لول 1 بعد 3 تا شب شه.

آخرین ویرایش:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
میگم این زنیکه Draw Ranger کلا باگه چرا اینقدر قوی ساختن اینو من هر کار میکنم که اینو بزنم نمیشه با Razor , Bone Flicher هم امتحام کردم نشد!!بازم این Bone میشد Wind Walk بزنی فرار کنی اون که هیچی دیگه چی کار کنم

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
میگم این زنیکه Draw Ranger کلا باگه چرا اینقدر قوی ساختن اینو من هر کار میکنم که اینو بزنم نمیشه با Razor , Bone Flicher هم امتحام کردم نشد!!بازم این Bone میشد Wind Walk بزنی فرار کنی اون که هیچی دیگه چی کار کنم
خوب با اون هیرو ها نمیشه .. Void مثلا پوستش رو میکنه یا Anu'barak ... واسش کلا Damage Return بگیر وقتی Hp تو کمتر از 30% شد فعال کن و بزن میمیره خودش :D

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
خوب با اون هیرو ها نمیشه .. Void مثلا پوستش رو میکنه یا Anu'barak ... واسش کلا Damage Return بگیر وقتی Hp تو کمتر از 30% شد فعال کن و بزن میمیره خودش :D

ها ایتم دمج Return چی بگیرم واسش توضیح کلی بده
این ولی کلا بد هیرویی هست قبول دارین؟مقابلش همین Void فقط میشه برداشت؟

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
بیخود ترین اسم دنیاست اره. بهش میگن اهو ولی authshia اسمشه

معمولا نایت اقانیم می خواد چون دیدتو تو شب 3000aoe میکنه یعنی مپ هک.
یه cuirass خیلی خوبه ولی یادت باشه سنگ و یاشا هم خیلی براش خوبه. اگر با ریکی یا هیروهایی افتادی که miss میدن بستن monkey خیلی خیلی مهمه حتما ببند وگرنه نه.
من خودم ونگارد میبندم براش با بوت و glove و belt یه بوت ترید میبندم . اما اخر بازی همیشه یه basher خیلی لازمه . می تونی ایتم های orb هم ببندی براش مانا سوز یا hp دزدی. معمولا یه چیزی براش می بندن که mask of death توش باشه چون شبا دوستمون خیلی تند میزنه.
به نظر من اخرت هیروء هیچ کسی اگر پا بگیره نمی تونه بکشتش.
------------------------------

دستت درد نکنه
این هیرو رو پیدا نکردم آهو رو میگم :d
راستی میشه لطف کنی آیتم ها رو به ترتیب بگی ؟
یعنه اینکه با چی شروع کنم بعد چی ببندم
راستی اسم مستعار night stalker میدونین چیه ؟
قزوینی چون شبا قویه :d

آخرین ویرایش:

DarkSider

کاربر سایت
Sep 2, 2009
286
در مورد Night پرسیده بودی اینا براش خوبه...
اوایل بازی....
Power Trade
Veladimire
Craniume Basher
Sange & Yasha
Monkey
Heart of Tarrasque
بازی هم خیلی طول کشید
Sange & Yasha را میفروشی Critical(Baz-Kado) میخری
Veladimire را میفروش Sataniq میبندی.

اگر هم Monkey نبستی Critical ببند بعد به جای S&Y یه Eye of Skydie ببند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند