dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
واسه هر هیرویی بسته به شرایط بازی و هیروهای مقابل باید آیتم مناسب رو بست...شما هم برای بهتر شدن بازیت بهترین کار بازی کردن با پلیر های دیگس و همچنین برای بالابردن Last Hit هات و کسب گلد بیشتر میتونی تو مپ های AI هم بازی کنی و برای بهتر شدن Playstyle هم میتونی Replay های تیم های بزرگ مثل LGD ,,,CCM ...NV.cn...Tyloo و یا تیم های اروپایی رو نگاه کنی .

در مورد هیروی Morphling هم اگه نیاز به mana & hp ریجن داری میتونی واسش آیتم Linken Sphere رو ببندی که یکی از آیتم های اصلی این هیرو هست و اکثرا واسش میبندن...Pw thread هم که حتما میبندی و آیتم مناسب دیگه میشه به manta اشاره کرد و همچنین آیتم Ethernal blade که با توجه به لول 3 هیروی Morph میتونه خیلی واسش مناسب باشه...اگرم خوب فارم کردی و پول زیاد داشتی میتونی آیتم Skadi هم بگیری که هم خاصیت Slow کردن داره و هم stat های هیرو رو بالا میبره ...اینا آیتم های اصلی واسه مورف هست که معمولا واسش میبندن و Standard ه برای این هیرو ....اما خب گفتم بسته به شرایط میتونه آیتم ها تغییر پیدا کنه .

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
ممنون
راستی جلو این 3تا هیرو کیا جواب میدن
soul keeper
trax
barathrum
این آخری همیشه دهنه منو سرویس میکنه :d
لول 6 morphl رو trax جواب نمیده ؟

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
پیشنهاد میکنم Bane elemental رو یبار امتحان کنی.
6 این هیرو 5 ثانیه نهایتا 250 تا از خون و ماناش میزنه هرکیم پیشت باشه اونم میتونه اتک بده. بینظیره.
برای spritbreaker باید هیرویی برداری که لولاش جلوی 1 اونو بگیره مثل همین bane چون وقتی بزنی 1 اونو جلوشو میگیره و همچنین 6 که کنه میتونین سریع عکس العمل نشون بدین و فرار کنین.
اگر هر کدوم از هیرو های بالا پا بگیرن کار تمومه یادت باشه .
برای ترکسس بهترین ضد authshia یا اهو چون با یه 3 میتونی خونتو پر کنی و با 6 این هیرو یه چیزی حدود تریبل دمیج بدی. اگر بریزن گروهی سرت اخرت هیرو هم باشی هیچی نیستی من گفتم برای تک به تکی تو بازی گروهی. این هیرو با یکش کاری میکنه ترکسس هر 4 تا ضربه شما یه بار بتونه تیر بزنه
برای soul keeper خیلی هیرو ها هستن که ضدن ولی اگر 6 کنه خیلی بد میشه بخواطر همین هیروهای استان کن خوبن تا فرصت نکنه 6 کنه. همون اسپیریت بریکر خوبه

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
واسه هر هیرویی بسته به شرایط بازی و هیروهای مقابل باید آیتم مناسب رو بست...شما هم برای بهتر شدن بازیت بهترین کار بازی کردن با پلیر های دیگس و همچنین برای بالابردن Last Hit هات و کسب گلد بیشتر میتونی تو مپ های AI هم بازی کنی و برای بهتر شدن Playstyle هم میتونی Replay های تیم های بزرگ مثل LGD ,,,CCM ...NV.cn...Tyloo و یا تیم های اروپایی رو نگاه کنی .

در مورد هیروی Morphling هم اگه نیاز به mana & hp ریجن داری میتونی واسش آیتم Linken Sphere رو ببندی که یکی از آیتم های اصلی این هیرو هست و اکثرا واسش میبندن...Pw thread هم که حتما میبندی و آیتم مناسب دیگه میشه به manta اشاره کرد و همچنین آیتم Ethernal blade که با توجه به لول 3 هیروی Morph میتونه خیلی واسش مناسب باشه...اگرم خوب فارم کردی و پول زیاد داشتی میتونی آیتم Skadi هم بگیری که هم خاصیت Slow کردن داره و هم stat های هیرو رو بالا میبره ...اینا آیتم های اصلی واسه مورف هست که معمولا واسش میبندن و Standard ه برای این هیرو ....اما خب گفتم بسته به شرایط میتونه آیتم ها تغییر پیدا کنه .
داداش دستت درد نکنه
ولی این آیتم هایی که گفتی همشون گرونن
وقتی من 4ب4 بازی میکنم کلی طول میکشه تا اینا رو بتونم ببندو
شایدم اصلا نشه !

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
دشمن هیرو هایی مثل trax هیروهای spell زدن هستند منظورم int. خیلی از hero ها به راحتی trax رو می جوند! مثلا nerubian assian یا lion یا lina خصوصا اگر dagon هم واسشون ببندی که trax و پدر می کنند. هیرو های str هم کم نیستند از barthum بگیر تا doom.حتی butcher اگر بلد باشی راحتی می تونی بزنی trax رو.
واسه نخوردن از barthum شما هیروت اگر ghost specter یا wind walk داشته باشه راحت می تونی در بری! فوقش هم دیدی داره خفتت می کنه یک دونه Bladmail ببند جواب می ده! خصوصا چون اکثر هم madness می بندن واسش return روش بیشتر می شه.
در مورت soul keeper. جلو soul هم شما می تونی یا از gaurd استفاده کنی. barthum هم جواب می ده! earth هم خوبه واسش

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
آخرین مپ هارو از این سایت میتونین دانلود کنین
http://www.getdota.com/

ممنون عزیز!
من پچم به 1.26 آپ کردم ولی ایرانی ها همه 1.24 که!!!
می رم با خارجی ها بازی می کنم!:d
من آماتورم دارم یاد میگیرم! فعلا!!!
ID Garena:saeeds2

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
کجا میشه یه راهنمای قدم به قدم برای آنلاین بازی کردن پیدا کرد؟
با بازی کرک شده هم میشه آنلاین بازی کرد؟
چه آیتم هایی برای Drow Ranger خوبه؟
این یارو bane elemental پدر آدم رو در میاره.

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
کجا میشه یه راهنمای قدم به قدم برای آنلاین بازی کردن پیدا کرد؟
خیلی باحال بود نوشتت اصلا جمله بعدیت به قبلیت ربطی نداشت:d.
راهنمای قدم به قدم برای انواع بازی آنلاین تو اینترنت وجود داره اما باید اول اسم بازی رو مشخص کنی تا بچه ها کمکت کنن.با توجه به بحث اینجا که دوتا هست..شما باید برنامه ی گارنا رو
اول از همه دانلود کنی.از اینجا
بعد باید آیدی بسازی...2 روش هست..یکی اینکه بعد از دانلود گارنا شما میتونی از منوی خود بازی رو لینک register new account وارد بشی
یا اینکه از توی خود سایت garena.com اقدام به ساخت اکانت جدید کنی.
بعد از اینکه کارهای مربوطه انجام شد با نرم افزاری که دانلود کردی با آیدی و پسورد خودت وارد میشی.و از منوها games رو انتخاب میکنی که یک سری لیست بازی در جلوی اون ظاهر میشه.
از بین بازی ها Warcraft RPG رو انتخاب کن.بعد از اون لیست اتاقها و region هایی رو میبینی
شما باید در قسمت region وارد international بشین و دنبال iran dota room بگردین
که جلوی اینها شماره هست مثلا
iran dota room 01
iran dota room 02
و...
وارد این رومها که شدین میتونین با زدن start وارد بازی وارکرفت شده و در قسمت LAN هاست های موجود رو ببینین...
مشکلات:
1-امکان داره موقع وارد شدن به رووم خطای فول بودن رو ببینید که در این صورت با اصرار زیاد شما و کلیک های متوالی میتونید به رووم وارد بشید یا اینکه یک روم خلوت تر رو انتخاب کنید.
2-موقعی که start رو میزنید وارد بازی نشید:امکان داره location بازی خوب وارد نشده باشه که در این صورت باید روی settings کلیک کنیدو در قسمت executable settings
آدرس یا همون location نصب شده ی بازی رو وارد کنید.
3-پچ بازی شما باید با رومی که میخواهید وارد شوید یکی باشه تا بتونین با بقیه بازی کنین در غیر این صورت وقتی وارد هاست میشین و هاست استارت بازی رو میزنه شما بلافاصله از بازی کیک میشین.در زیر میتونین پچ رومهارو مشاهده کنین.
HLR 01,HLR02=1.26a
iran dota room 01,02,=patch E 1.24.4
baghie room ha:patch B 1.24.1
توصیه میکنم اگر بازیتون ضعیف هست به روم های 03-04-05-06 بروید که گاهی وقت ها این روم ها هم هاست هایی با پچ E بازی میکنند.
4-اگر هاستی رو مشاهده نکردین شروع کنین به tunnel کردن افراد درون اتاق..
با بازی کرک شده هم میشه آنلاین بازی کرد؟
بله در همین گارنا میشه...یا اگر WOW میخواین سرورهای کرکی رو میشه باهاشون بازی کرد...
چه آیتم هایی برای Drow Ranger خوبه؟
thumb.jpg
-
thumb.jpg
-
thumb.jpg
-
thumb.jpg
-
thumb.jpg
-
thumb.jpg
-
البته در آخر بازی شما میتونین اولین آیتمی که گفتم رو بفروشین و یه آیتم دیگه بیارین چون دیگه غیب شدن زیاد مهم نیست.
مثل:
thumb.jpg
-
thumb.jpg
-این آیتم بستگی به بازی داره(
thumb.jpg
)-گاهی اوقات ریکاورلازم دارین(
thumb.jpg
)
در کل آیتم های attack لازم داره و به نظر من اون satanic برای recover بهترین هست.
این یارو bane elemental پدر آدم رو در میاره.
خب آره هیروی قوی هست اما خب بالاخره همیشه جواب گو نیست..در صورت داشتن
thumb.jpg
یا
thumb.jpg
و یا
thumb.jpg
کلی میتونین اذیتش کنین.
موفق باشین.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SOLY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند